Κύπρος

Δραματική έκκληση από την κόρη του 77χρονου Ανδρέα που εξαφανίστηκε στη Λάρνακα

Δραματική έκκληση απευθύνει η κόρη του 77χρονου Ανδρέα Αγαθαγγέλου, μέσω του προσωπικού λογαριασμού που διατηρεί στο Facebook. O ηλικιωμένος παραμένει άφαντος εδώ και μια εβδομάδα και η αγωνία των συγγενών του έχει φτάσει στο "κόκκινο" για την τύχη του και την κατάσταση της υγείας του.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Από πόρτα σε πόρτα οι έρευνες για τον εντοπισμό του 77χρονου Ανδρέα (ΦΩΤΟ)

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

Ο 77χρονος εξαφανίστηκε το πρωί της 4ης Ιουλίου από την οικία του, στην περιοχή Αγίων Αναργύρων στη Λάρνακα και όπως αναφέρει η κόρη του, οι έρευνες για εντοπισμό του απέβησαν μέχρι στιγμής άκαρπες.

Είμαι η κόρη του ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ!!! Δυστυχώς ακόμα ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΚΑΝΩ ΕΚΚΛΗΣΗ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΑΣ!!!! Έχει μια βδομάδα σήμερα που ψάχνουμε κατοικημένες και μη περιοχές , δύσβατες, παραλίες, υπονόμους... Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΑΘΩΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ!!!!! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΑΣ!!!! Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!!

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

Οι έρευνες γίνονται υπό τις οδηγίες και τον συντονισμό της Αστυνομίας, ενώ τις προηγούμενες ημέρες μέλη της Πολιτικής Άμυνας σάρωσαν περιοχές, μοίρασαν φυλλάδια με φωτογραφίες του 77χρονου, κτύπησαν πόρτες και συνομίλησαν με δεδάκες πολίτες, σε μια προσπάθεια να συλλέξουν πληροφορίες και να φτάσουν στα ίχνη του Ανδρέα Αγαθαγγέλου.  

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Χάθηκε ο 77χρονος Ανδρέας Αγαθαγγέλου (ΦΩΤΟ)

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

Στις έρευνες συνδράμει και η Περιφερειακή Διεύθυνση Πολιτικής Άμυνας της Λάρνακας με τη συμμετοχή δεκάδων μελών της, η οποία δημοσιεύει φωτογραφικό υλικό από την επιχείρηση που βρίσκεται σε εξέλιξη για τον εντοπισμό του. 

Επόμενο άρθρο

Σοβαρά τραυματισμένος στο ΓΝ Λάρνακας πεζός που παρασύρθηκε από όχημα

Το ατύχημα συνέβη στον παλαιό δρόμο Κόρνου-Πυργών και εντός κατοικημένης περιοχής
11/07/2019 - 22:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και τρίτη σύλληψη για την υπόθεση τέλεσης εικονικών γάμων στη Λάρνακα

Εφιάλτης για δύο νεαρές που εξαναγκάστηκαν σε πορνεία
18/10/2019 - 08:38

Βρήκαν τον 31χρονο που είχε δηλωθεί ως ελλείπον μετά από πληροφορία πολίτη

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση του άνδρα που απουσίαζε από το σπίτι του εδώ και μέρες
17/10/2019 - 21:49

Χειροπέδες και σε 35χρονο για την υπόθεση των εικονικών γάμων στη Λάρνακα

Εφιάλτης για δύο νεαρές που εξαναγκάστηκαν σε πορνεία - Υπό 8ήμερη κράτηση 50χρονος
15/10/2019 - 18:01

Εφιάλτης για δύο νεαρές που εξαναγκάστηκαν σε πορνεία και τέλεση εικονικών γάμων

Χειροπέδες σε 50χρονο που τις κρατούσε κλεισμένες σε σπίτι και τους απέσπασε τα διαβατήρια
15/10/2019 - 09:51

Σκόνη και καταιγιδοφόρο νέφος "κτυπούν" τη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φαινόμενο αυτό αναμένεται να παρουσιαστεί και αύριο αλλά και την Τετάρτη
14/10/2019 - 15:39

"Μέχρι και τρωκτικά μπαίνουν μέσα από τις ρωγμές" (BINTEO)

Φωνές απόγνωσης από κάτοικους του Συνοικισμού Αυτοστέγασης στα Περβόλια
14/10/2019 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρουσιάστηκαν κομπίνες με αποδείξεις στη δίκη για αστέγους Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Πράματα και θάματα παρουσίασε ο Ανακριτής της υπόθεσης ενώπιον της έδρας

Διατηρούσε καφέ στην Ολλανδία και είχε Facebook ο καταζητούμενος Σάκκος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πέρασαν χειροπέδες σε καταζητούμενο της Europol 16 μήνες μετά

Διαστάσεις χιονοστιβάδας λαμβάνει η υπόθεση παιδικής πορνογραφίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανακριτές της υπόθεσης εντόπισαν τα 6 παιδιά που έπεσαν στα δίκτυα του λογιστή
Ελλάδα

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη
Διεθνή

Βόρεια Συρία: Παιδιά υπέστησαν εγκαύματα από χημικά όπλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 13χρονος Μοχάμεντ σφαδάζει από τους πόνους

Μεξικό: Συνέλαβαν το γιο του Ελ Τσάπο και κάηκε η πόλη

Υποστηρικτές του καρτέλ βγήκαν στους δρόμους και πυρπολούσαν ότι έβρισκαν μπροστά τους

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 21:15ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW