Κύπρος

Δραματική έκκληση από την κόρη του 77χρονου Ανδρέα που εξαφανίστηκε στη Λάρνακα

Δραματική έκκληση απευθύνει η κόρη του 77χρονου Ανδρέα Αγαθαγγέλου, μέσω του προσωπικού λογαριασμού που διατηρεί στο Facebook. O ηλικιωμένος παραμένει άφαντος εδώ και μια εβδομάδα και η αγωνία των συγγενών του έχει φτάσει στο "κόκκινο" για την τύχη του και την κατάσταση της υγείας του.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Από πόρτα σε πόρτα οι έρευνες για τον εντοπισμό του 77χρονου Ανδρέα (ΦΩΤΟ)

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

Ο 77χρονος εξαφανίστηκε το πρωί της 4ης Ιουλίου από την οικία του, στην περιοχή Αγίων Αναργύρων στη Λάρνακα και όπως αναφέρει η κόρη του, οι έρευνες για εντοπισμό του απέβησαν μέχρι στιγμής άκαρπες.

Είμαι η κόρη του ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ!!! Δυστυχώς ακόμα ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΚΑΝΩ ΕΚΚΛΗΣΗ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΑΣ!!!! Έχει μια βδομάδα σήμερα που ψάχνουμε κατοικημένες και μη περιοχές , δύσβατες, παραλίες, υπονόμους... Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΑΘΩΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ!!!!! ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΑΣ!!!! Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!!

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

Οι έρευνες γίνονται υπό τις οδηγίες και τον συντονισμό της Αστυνομίας, ενώ τις προηγούμενες ημέρες μέλη της Πολιτικής Άμυνας σάρωσαν περιοχές, μοίρασαν φυλλάδια με φωτογραφίες του 77χρονου, κτύπησαν πόρτες και συνομίλησαν με δεδάκες πολίτες, σε μια προσπάθεια να συλλέξουν πληροφορίες και να φτάσουν στα ίχνη του Ανδρέα Αγαθαγγέλου.  

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Χάθηκε ο 77χρονος Ανδρέας Αγαθαγγέλου (ΦΩΤΟ)

ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ

Στις έρευνες συνδράμει και η Περιφερειακή Διεύθυνση Πολιτικής Άμυνας της Λάρνακας με τη συμμετοχή δεκάδων μελών της, η οποία δημοσιεύει φωτογραφικό υλικό από την επιχείρηση που βρίσκεται σε εξέλιξη για τον εντοπισμό του. 

Επόμενο άρθρο

Σοβαρά τραυματισμένος στο ΓΝ Λάρνακας πεζός που παρασύρθηκε από όχημα

Το ατύχημα συνέβη στον παλαιό δρόμο Κόρνου-Πυργών και εντός κατοικημένης περιοχής
11/07/2019 - 22:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έπεσαν οι υπογραφές για αναβάθμιση και συντήρηση οδικού φωτισμού στη Λάρνακα

Τι περιλαμβάνει η σύμβαση και πότε αναμένεται να ολοκληρωθούν τα έργα
20/07/2019 - 16:55

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο
19/07/2019 - 22:55

Λάρνακα: 64χρονη επιτέθηκε και τραυμάτισε με taser τη γειτόνισσά της

Χειροπέδες πέρασε στη γυναίκα η Αστυνομία
19/07/2019 - 10:20

Επεισοδιακή καταδίωξη 20χρονου στη Λάρνακα

Φέρεται να εμπλέκεται σε σωρεία υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών στη Λεμεσό
19/07/2019 - 10:06

Ο καιρός στη Λάρνακα δεν θυμίζει σε τίποτα Ιούλιο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βροχές, καταιγίδες και συσσώρευση νερού στο οδόστρωμα
18/07/2019 - 18:11

Κρούσματα τσιμπημάτων μεδουσών και σε παραλίες της Λάρνακας

Τι να κάνετε σε περίπτωση που σας τσιμπήσει μέδουσα
17/07/2019 - 11:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ

Υπόθεση βιασμού 19χρονης: Οι απαντήσεις σε κινητά, βίντεο και DNA (ΒΙΝΤΕΟ)

Στοιχεία φαίνεται να εμπλέκουν στην υπόθεση συγκεκριμένα πρόσωπα

Πανηγύρια ντροπής στην παρέλαση - παρωδία στα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσία των τουρκικών μαχητικών F-16 και οι κομάντο
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 06:15DEAL