Κύπρος

"Μαμά για μια ζωή": H ταινία μικρού μήκους που έχει γίνει viral (ΒΙΝΤΕΟ)

"Μία ζωή μαμά"

Μία ταινία αφιερωμένη στη μάνα, που αγαπά απεριόριστα τα παιδιά της, όσο κανείς άλλος. Η ταινία μικρού μήκους παρουσιάζει όλα τα στάδια της μητρότητας και το πόσα πολλά προσφέρει μία μητέρα στο παιδί της για να το αναθρέψει. Η μάνα, που ότι κι αν γίνει δεν θα γυρίσει ποτέ την πλάτη στο παιδί της. Που θα κάνει τα πάντα για να το δει ευτυχισμένο. Που θα θυσιάσει τα πάντα για να είναι το παιδί της καλά. 

Μια αγκαλιά, ένα φιλί και ένα χαμόγελο είναι αρκετά για να πάρει δύναμη μια μητέρα και να συνεχίσει. Ένας ακούραστος φρουρός που προστατεύει με κάθε δυνατό τρόπο το παιδί της. 

Η ταινία έχει διάρκεια 12 λεπτών και περιγράφει τον κύκλο της ζωής, μέσα από τα μάτια μιας μάνας. 

Δείτε το βίντεο.

Επόμενο άρθρο

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση ανήλικης στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε το μεσημέρι και είναι καλά στην υγεία της
12/05/2019 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Να είναι η τελευταία Γαρυφαλλιά που πέφτει στα χέρια ενός άνανδρου άνδρα"

Συγκλονίζουν οι γονείς της 26χρονης, μιλά για χειριστικές συμπεριφορές η μητέρα της
18/07/2021 - 11:03

Συγκλονίζει ο Γιώργος Μαζωνάκης: "Τη μάνα μου, δεν την έχω πει ποτέ “μητέρα”

Ταινία μικρού μήκους βασισμένη στη ζωή του ετοίμασε ο τραγουδιστής
12/07/2021 - 12:43

Η Ζέτα Δούκα ποζάρει με τη... μητέρα της και είναι ίδιες (ΦΩΤΟ)

Αξίζει να τις δεις και να τις… ξεχωρίσεις
08/07/2021 - 08:33

Άμπερ Χερντ: Mετά τα δικαστήρια με τον Ντεπ... απέκτησε το πρώτο της παιδί(ΦΩΤΟ)

Η πρώτη φωτογραφία και τα πρώτα λόγια για το ευχάριστο γεγονός
02/07/2021 - 12:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: Αεροδιακομιδή ασθενών στη Μαρίνα Αγίας Νάπας το σενάριο άσκησης του ΚΣΕΔ

Εγκαινιάστηκε το ελικοδρόμιο με ασκήσεις ετοιμότητας για οποιαδήποτε έκτακτη κατάσταση

Αυτά τα παγωτά ανακαλούνται από την κυπριακή αγορά

Διαπιστώθηκε να περιέχεται η μη επιτρεπόμενη ουσία
Ελλάδα

Αρνούνται να εγκαταλείψουν το μοναστήρι που κινδυνεύει να παραδοθεί στις φλόγες

«Εφιαλτικές εικόνες», λέει ο ηγούμενος, οι πύρινες γλώσσες έχουν ύψος 30 και 40 μέτρα

Συγκλονίζει η "Γεωργία": Με χτυπούσε ενώ ήμουν έγκυος μέχρι που έσπασαν τα νερά

Περιγράφει εφιαλτικές στιγμές που έζησε στα χέρια του συζύγου της, την απείλησε με όπλο

Ηχογράφησε το άγριο φονικό ο αδίστακτος συζυγοκτόνος;

Οι πληροφορίες για τα σοκαριστικά ευρήματα στο κινητό τηλέφωνο του 54χρονου
Διεθνή

Βοήθεια στην Τουρκία για αντιμετώπιση των πυρκαγιών στέλνει το ψευδοκράτος

Μέλη της «πολιτικής άμυνας» και του «τμήματος δασών» αναχώρησαν από τα κατεχόμενα

Kανένας θάνατος παιδιού από υποσιτισμό το τελευταίο έτος!

Αυτό, μόνο αν αντιμετωπίσουμε πραγματικά τις αιτίες της πείνας

Οι πυρκαγιές στην Τουρκία επεκτάθηκαν και εντός του...κυβερνώντος κόμματος

Τρομερές πιέσεις στην κυβέρνηση Ερντογάν εξαιτίας της διαχείρισης των πυρκαγιών

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η Ισμήνη υπόσχεται στη Ρενάτα να μην πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη της...

Δείτε στα νέα επεισόδια της 5ης σεζόν της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 04/08/2021 - 16:35KITCHEN LAB