Κύπρος

Σάρα Σιαμς και Ευτυχία Ζαρρή στο χορευτικό συγκρότημα (ΒΙΝΤΕΟ)

ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΓΙΟΡΤΗ

Με πλούσιο καλλιτεχνικό πρόγραμμα έληξε και φέτος η σχολική χρονιά στις Κεντρικές Φυλακές.

Κρατούμενοι παρουσίασαν ένα μουσικοχορευτικό πρόγραμμα, ενώ ανέγνωσαν επίσης ποιήματα και ομιλίες.

Η Σάρα Σιαμς, η οποία εκτίει ποινή φυλάκισης για το διπλό φονικό που διαπράχθηκε στο Στρόβολο και η ισοβίτισσα Ευτυχία Ζαρρή αποτελούσαν μέλη του χορευτικού συγκροτήματος.

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Απορρίφθηκε το αίτημα για έκδοση του Τσερκέζ Κορκμάζ

Δάκρυα και πανηγύρια στην αίθουσα του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας
12/07/2019 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αναβλήθηκε για "λόγους υγείας" η πολύκροτη δίκη για το διπλό φονικό

Ποιος κατέθεσε αίτημα αναβολής της υπόθεσης
18/07/2019 - 10:40

"Aν άνοιγα το στόμα μου ίσως να ήμουν το επόμενο θύμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "ψεύτικη" κατάθεση της Σάρα Σιάμς και οι αποκαλύψεις στην κατάμεστη δικαστική αίθουσα
16/07/2019 - 19:22

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για το διπλό φονικό έδωσε η Σάρα Σιαμς (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα βίωσε στα χέρια του συμβίου της Τζιωνή, οι ξυλοδαρμού και τα ναρκωτικά
15/07/2019 - 20:51

"Σχεδίαζε τους φόνους από πριν ο Λοΐζος Τζιωνής"

Ο νεκρός καλός ο Λοΐζος, το ανύπαρκτο χρηματοκιβώτιο και ο "άπιστος" Τζιωνής
15/07/2019 - 18:29

Η αλήθεια της Σιαμς για την μοιραία νύχτα του διπλού φονικού

«Θέλω να φύγει όλο το βάρος από πάνω μου» είπε κατά την κατάθεσή της
15/07/2019 - 11:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σήμα SOS τα ξημερώματα από κρουαζιερόπλοιο για τουρίστα σε κρίσιμη κατάσταση

Επιχείρηση αεροδιακομιδής του από το πλοίο προς το Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Τα μυστικά για ένα καλό καρπούζι από πλανόδιους πωλητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζουμερό και δροσερό δεν λείπει σίγουρα από κανένα τραπέζι

Εντυπωσιακές εικόνες από το μαραθώνιο κολύμβησης στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

100 κολυμβητές, με σημείο αφετηρίας τα Δημοτικά Μπάνια διένυσαν δύο διαδρομές
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

Ουκρανία: Νίκη για το κόμμα του Ζελένσκι δείχνουν τα έξιτ πολ

Πρόωρες βουλευτικές εκλογές διεξήχθησαν στη χώρα

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ