Ψυχαγωγία

“24 ΩΡΕΣ”: Backstage στιγμιότυπα από τα γυρίσματα του νέου trailer (ΦΩΤΟ)

Ετοιμάζεται πυρετωδώς η εκπομπή – ντοκιμαντέρ του Alpha Κύπρου “24 ΩΡΕΣ” για την ερχόμενη σεζόν!

Η εκπομπή λίγο μετά το “τέλος” της φετινής τηλεοπτικής χρονιάς, θέλησε να πραγματοποιήσει τα γυρίσματα για το νέο trailer, το οποίο όπως θα δείτε και από τις φωτογραφίες πρόκειται να μας καθηλώσει!

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη, αδυνατισμένη και πιο χαρούμενη από ποτέ
20/07/2020 - 14:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ζω με τετάρτου σταδίου καρκίνο - Η πίστη μου με κρατά ζωντανή" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια γυναίκα με διεθνή καταξίωση στο "ανδροκρατούμενο" μουσικό όργανο
26/09/2020 - 10:37

Δείτε αποκλειστικές εικόνες από τα γυρίσματα του πρώτου επεισοδίου του "Kάρμα'

Μάθετε την ημερομηνία που θα επανέλθει και πάλι στις οθόνες μας
25/09/2020 - 11:38

"Mπήκαμε" στο πρώτο γύρισμα του "Λούης Night Show" - Δείτε αποκλειστικές εικόνες

Ο Λούης Πατσαλίδης κάνει Πρεμιέρα την ερχόμενη Παρασκευή στις 21:20 στον Alpha Κύπρου
23/09/2020 - 16:22

Backstage από την σειρά "Κάμπινγκ" που κάνει την πολυαναμενόμενη Πρεμιέρα

Απόψε στις 21:20 “δίνει ραντεβού” με την πιο ανατρεπτική ιστορία
21/09/2020 - 16:49

Οι "24 ΩΡΕΣ" απόψε κάνουν Πρεμιέρα με την συγκλονιστική ιστορία Ισαάκ - Σολωμού

Ιστορικό ντοκουμέντο διατήρησης μνήμης και γνώσης για όσους δεν έζησαν τα τότε γεγονότα
19/09/2020 - 13:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ