Ψυχαγωγία

"8 λέξεις": Κυκλοφόρησε το trailer της ερχόμενης σεζόν και είναι καθηλωτικό!

Και ναι, μετά από δυο εβδομάδες από τα γυρίσματα, κυκλοφόρησε το trailer του νέου κύκλου της αγαπημένης σειράς του Alpha Κύπρου “8 λέξεις” και όπως αναμέναμε είναι καθηλωτικό!

Ο Ανδρέας Γεωργίου αργά χθες το βράδυ το δημοσίευσε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και έγραψε πως η δεύτερη σεζόν έρχεται πολύ πολύ σύντομα, σε περίπου 2 μήνες, αφού όπως ανακοινώθηκε θα έχουμε την χαρά να την απολαύσουμε ξανά στις οθόνες μας τον Σεπτέμβριο.

Στο πρώτο βίντεο, από αυτά που θα κυκλοφορήσουν το προσεχές διάστημα, βλέπουμε τον Οδυσσέα και την Έρση να χαίρονται με την επικείμενη άφιξη των διδύμων τους. Ωστόσο, μία νέα σκοτεινή γυναίκα κάνει την εμφάνισή της και ετοιμάζεται να δημιουργήσει νέα προβλήματα στο αγαπημένο ζευγάρι.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε το trailer στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ο Πατσαλίδης ποζάρει με τον κούκλο βαφτιστικό του και μας τον "συστήνει" (ΦΩΤΟ)

Κατά την απογευματινή βόλτα που πραγματοποίησαν στην πρωτεύουσα
25/07/2020 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Δώσε Βάση": Το νέο κωμικό show μας "συστήθηκε" με ένα ανατρεπτικό trailer (VID)

Ο ΑLPHA Κύπρου ποντάρει στο να μας...κρατήσει την καλύτερη (τηλεοπτική) συντροφιά
12/08/2020 - 16:04

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Full νεανικό το...πολυαναμενόμενο trailer της εκπομπής της

Πως θα ονομάζεται η εκπομπή και πότε θα κάνει πρεμιέρα στην Ελλάδα;
12/08/2020 - 12:29

Οι "24 ΩΡΕΣ" επιστρέφουν για 3η σεζόν με το πιο...συγκινητικό trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου επιστρέφει για να μας ταξιδέψει σε νέους προορισμούς
10/08/2020 - 16:17

Η Βασιλική Παπαμιχαήλ στον Alpha! Τί θα κάνει;

Στο μόνιμο καστ σειράς που κεντρίζει το ενδιαφέρον
01/08/2020 - 14:17

Η. Παπαγεωργίου: Βackstage από τα γυρίσματα του trailer της εκπομπής της (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή εμφάνιση του μοντέλου και ο "άντρας" που βρισκόταν στο πλευρό της
27/07/2020 - 17:03

Οι πρώτες δηλώσεις των συντελεστών του νέου κωμικού show του Alpha "Δώσε Βάση!"

Τα λόγια της οικοδέσποινας Ιωάννας Λαμπροπούλου και των τεσσάρων (αγαπημένων) “παικτών"
26/07/2020 - 17:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ξέφυγε η χρήση των πυροτεχνημάτων...Τεράστιοι οι κίνδυνοι που ελλοχεύουν (VID)

Τι δηλώνει η Αστυνομία για το φαινόμενο που λαμβάνει όλο και μεγαλύτερες διαστάσεις

500 πακέτα αναχωρούν για την αιμορραγούσα Βηρυτό με ειδικές πτήσεις της ΚΔ (VID)

Το τεράστιο κύμα αγάπης και προσφοράς στον λυγισμένο Λίβανο συνεχίζει ακατάπαυστα

Σειρές με άδειες ξαπλώστρες στο Μακένζυ λόγω... λυμάτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παραλία έχει «σφραγιστεί» με κόκκινες κορδέλες και η είσοδος στο κοινό απαγορεύεται
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

Ευθύνες επί ερειπίων: Ενώπιον Εισαγγελέα πρώην και νυν Υπουργοί Λιβάνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βηρυτός εξακολουθεί να θυμίζει εμπόλεμη ζώνη με την οργή του λαού να ξεχειλίζει

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ