Ψυχαγωγία

Αδειάζει τον Ουγγαρέζο η Σίσσυ Χρηστίδου: “Δεν με συμπαθεί…με έχει κάνει μπλοκ”

Ουγγαρέζος και μπλοκ απ΄ότι φαίνεται πάνε μαζί!

Η Σίσσυ Χρηστίδου, στον αέρα της εκπομπής της "Έλα Χαμογέλα", μετά την συζήτηση που είχαν τα μέλη του πάνελ για το unfollow Δαλάκας – Φιντιρίκο, τόνισε πως δεν είναι κατ΄ ανάγκη κάποιος να σε κάνει unfollow για να σταματήσει να σε ακολουθεί στα social media, αλλά πως μπορεί και με το μπλοκ να το πετύχει.

Βασισμένη στο εν λόγω θέμα, η παρουσιάστρια θέλησε να κάνει νύξη για το μπλοκ που την έχει κάνει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος στο Ιnstagram, με την ίδια να τονίζει πως:

"Να σα πω κάτι, τώρα που είδαμε για τη Δαλάκα και τον Φιντιρίκο, που καταλάβαμε πάλι από το follow – unfollow ότι χωρίσανε. Δεν είναι απαραίτητα follow – unfollow, μπορεί να είναι block. Το block είναι αυτόματο unfollow και του άλλου, που δεν θέλει σε κάνει unfollow, αλλά εσύ τον κάνεις block, αναγκαστικά σε κάνει unfollow. Εμένα που με έχει μπλοκάρει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος που δεν ξέρω γιατί. Έχω καταλάβει ότι δεν με πολυσυμπαθεί. Με έχει μπλοκάρει και πώς το κατάλαβα;

Όταν έγινε όλο αυτό με τη μητέρα του, ήθελα να του στείλω μήνυμα και να του πω συλλυπητήρια και δεν μου έβγαινε το προφίλ του, έψαχνα, έψαχνα… Μπήκα από το προφίλ του “Έλα χαμογέλα” και εμφανίστηκε. Α, λέω, με έχει μπλοκάρει. Αν μπεις στα σόσιαλ τα δικά μου φαίνεται ότι δεν τον κάνω follow, αλλά δεν τον έκανα unfollow ποτέ, εκείνος με μπλόκαρε"

Μετά το ξέσπασμα της Σίσσυς, ο Κωνταντίνος Βασάλος έσπευσε να την υποστηρίξει και να αποκαλύψει πως δεν είναι μόνο την παρουσιάστρια που έχει κάνει μπλοκ άλλα όλους τους συνεργάτες της εκπομπής.

Επόμενο άρθρο

Η λεωφόρος Γερίου έγινε...λεωφόρος Χριστουγέννων με τον Σταν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήρθαν τα Χριστούγεννα σε Λευκωσία και Πάφο
15/12/2019 - 21:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Σίσσυ Χρηστίδου αποκάλυψε λεπτομέρειες για το...διαζύγιο της με τον Μαραντίνη

Πόσο δυσκολεύτηκε να εκδοθεί η "τελευταία πράξη" της έγγαμης ζωής τους;
11/02/2020 - 12:35

Φαίη Σκορδά: Θα γίνει...40 και θα το γιορτάσει μαζί με γνωστό παρουσιαστή(ΦΩΤΟ)

Η κοινή πρόσκληση και όλες οι λεπτομέρειες για το...πρωινό δίδυμο
06/02/2020 - 22:03

Ουγγαρέζος: Αποκάλυψε γιατί έκανε unfollow Eλένη Τσολάκη και Σίσσυ Χρηστίδου

Ο λόγος και...όλα όσα μεσολάβησαν με τις παρουσιάστριες
06/02/2020 - 15:12

O Ουγγαρέζος αποκαλύπτει για πρώτη φορά τον...λόγο χωρισμού από την Ουίλιαμς

Τα πρακτικά θέματα και όλα όσα αποκάλυψε για την απόφαση και τη...μητέρα του
06/02/2020 - 10:22

Ερωτευμένη η Lady Gaga: H πρώτη φωτογραφία με τον...πάμπλουτο σύντροφό της(ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι επιβεβαιώσε τη σχέση τους - Ο έρωτας και η...τρυφερή στιγμή σε πολυτελές τζετ
04/02/2020 - 10:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνουν τέσσερα οδοφράγματα για 7 ημέρες λόγω της επιδημίας κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Μήνυμα Αναστασιάδη προς Ακιντζί ότι τα μέτρα αφορούν το σύνολο του κυπριακού λαού

Δρ. Κολιού για κορωνοϊό: Είμαστε στο χείλος της πανδημίας (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι θα έχει τεράστιο κόστος στην ανθρωπότητα"

Στο θάλαμο αρνητικής πίεσης η γυναίκα που ταξίδεψε πρόσφατα στη Βόρεια Ιταλία

Συσκέψεις στο ΓΝ Λεμεσού εν αναμονή των αποτελεσμάτων για το ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού
Ελλάδα

Πώς σχολιάζει ο Δήμαρχος Πατρέων τη ματαίωση του Καρναβαλιού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει για τους καταστηματάρχες και την επανάληψη των καρναβαλικών εκδηλώσεων

Τέταρτο επιβεβαιωμένο κρούσμα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Πρόκειται για το δεύτερο κρούσμα στην Αθήνα

Άδειασαν τα σούπερ μάρκετ μετά το πρώτο κρούσμα κορωνοϊού στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει κάτοικος των Αθηνών για την κατάσταση που επικρατεί στην ελλαδική πρωτεύουσα
Διεθνή

Το ΝΑΤΟ στο πλευρό της Τουρκίας καλεί Ρωσία και Συρία σε αποκλιμάκωση έντασης

Νεκροί 33 Τούρκοι και 16 Σύροι στρατιώτες κατά το τελευταίο 24ωρο

Άγκυρα: «Αν η κατάσταση χειροτερεύσει θα αυξηθούν οι ροές προσφύγων στη Δύση»

Με νέα του ανακοίνωση το Υπουργείο Εξωτερικών της Τουρκίας αναφέρεται στο μεταναστευτικό

Συρία: Νεκροί 16 νεκροί στρατιώτες από αντίποινα του τουρκικού στρατού

Η Ρωσία στέλνει δύο πολεμικά πλοία στις συριακές ακτές - Σύσκεψη των πρεσβευτών του ΝΑΤΟ

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 28/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ