Ψυχαγωγία

Άγγελα Νικηφόρου:"Καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί..."(ΒΙΝΤΕΟ)

H Άγγελα Νικηφόρου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα με τα παιδιά της αλλά και για τα νέα δεδομένα στη ζωή της.

"Φώναζαν μάμα τα παιδιά μου ταυτόχρονα και σε κάποια φάση καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί δεν μπορούσα να γίνω χίλια κομμάτια..

Το μεγαλύτερο λάθος που έκανα στον εαυτό μου είναι ότι δεν έβρισκα ελεύθερο χρόνο για τον εαυτό μου. Ξεχνούσα τον εαυτό μου, ήμουν νευρική, δεν ήθελα να κάνω τίποτα. Άφησα τον εαυτό μου και είπα πρέπει να κάνω κάτι. Ξεκίνησα να δίνω χρόνο στον εαυτό μου και κάνω γιόγκα. Στην αρχή τα παιδιά παραξενεύτηκαν με την μικρή απουσία αλλά τώρα το συνήθισαν. 

 Με τον άνδρα μου...χανόμαστε. Εγώ είμαι παραπάνω χαμένη από τον άνδρα μου γιατί έχω περισσότερες υποχρεώσεις ως μητέρα. Μπορεί να ξεκινήσει τα παράπονα αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι."

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αριστοτέλους παίζει με τη μικρή Μελίνα και κρατά αγκαλιά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ως... τηλεθεάτρια του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/05/2019 - 16:44

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

"Ήμουν εγχειρισμένη και το έμαθα όταν είδα τα πιστοποιητικά"
20/05/2019 - 17:54

Αντιδράσεις στο σχολείο που φοιτά ο γιος του serial killer (BINTEO)

Γονείς ζητούν να αλλάξουν τα παιδιά τους σχολείο και προκαλούν οργή πολιτών και αρμοδίων
07/05/2019 - 20:47

ΓεΣΥ: Ώρα μηδέν για την επιλογή προσωπικού γιατρού για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο αριθμός των δικαιούχων που έχουν εγγραφεί στο σύστημα ξεπέρασε τις 180 χιλιάδες
05/05/2019 - 21:36

Πόση ώρα μπορούν να περνούν τα μικρά παιδιά σε μια...οθόνη;

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζουν οι γονείς...
30/04/2019 - 16:49

Ο Στέρλινγκ πλήρωσε μεταφορικά και εισιτήρια του ημιτελικού για 550 παιδιά

Έδειξε για ακόμη μια φορά την τεράστια ευαισθησία του στα παιδιά που έχουν ανάγκη
04/04/2019 - 14:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναγκαστική προσγείωση αεροσκάφους στο αεροδρόμιο Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο για ιατρικό περιστατικό

Χείρα βοηθείας προς το Ισραήλ για την κατάσβεση των πυρκαγιών

Αναχωρεί το πρωί η κυπριακή αποστολή για να συνδράμει στις επιχειρήσεις

Αναστέλλουν τα απεργιακά μέτρα οι οδηγοί ταξί

Η εξέλιξη έρχεται μετά από διαβουλεύσεις των οργανώσεων με τους αρμόδιους φορείς
Ελλάδα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..

Το Jason Αντιγόνη προς Κύπριους:"Ήρθε η ώρα να καταργηθεί το φύλο..."(BINTEO)

Το άτομο που κατάφερε να καταχωρηθεί γυναικείο και αντρικό όνομα μαζί στις ταυτότητες
Διεθνή

"Μπλόκο" στη συγκρότηση πολιτικής ομάδας της ακροδεξιάς από Συμβούλιο Ευρώπης

"Πολλά από τα μέλη τους είναι ρατσιστές, αντισημίτες και ισλαμοφοβικοί"

Στα σκαριά συνάντηση Ερντογάν - Τραμπ για τα ρωσικά S-400

"Θετικά μηνύματα" έλαβε ο Τούρκος Πρόεδρος αναφέρουν πηγές από την τουρκική κυβέρνηση

Παγκόσμια απεργία για το κλίμα εν μέσω Ευρωεκλογών

Νέοι από 90 χώρες του κόσμου θα συμμετάσχουν στις διαδηλώσεις

tv news

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Η Ρένα βρίσκει την ευκαιρία να ξανάρθει κοντά με τον Αντρέα

Η Έλλη προσπαθεί να κρατήσει τη Μελίτη μακριά από τα παιδιά της.. Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ