Ψυχαγωγία

Άγγελα Νικηφόρου:"Καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί..."(ΒΙΝΤΕΟ)

H Άγγελα Νικηφόρου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα με τα παιδιά της αλλά και για τα νέα δεδομένα στη ζωή της.

"Φώναζαν μάμα τα παιδιά μου ταυτόχρονα και σε κάποια φάση καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί δεν μπορούσα να γίνω χίλια κομμάτια..

Το μεγαλύτερο λάθος που έκανα στον εαυτό μου είναι ότι δεν έβρισκα ελεύθερο χρόνο για τον εαυτό μου. Ξεχνούσα τον εαυτό μου, ήμουν νευρική, δεν ήθελα να κάνω τίποτα. Άφησα τον εαυτό μου και είπα πρέπει να κάνω κάτι. Ξεκίνησα να δίνω χρόνο στον εαυτό μου και κάνω γιόγκα. Στην αρχή τα παιδιά παραξενεύτηκαν με την μικρή απουσία αλλά τώρα το συνήθισαν. 

 Με τον άνδρα μου...χανόμαστε. Εγώ είμαι παραπάνω χαμένη από τον άνδρα μου γιατί έχω περισσότερες υποχρεώσεις ως μητέρα. Μπορεί να ξεκινήσει τα παράπονα αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι."

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Επίτροπος Εθελοντισμού: Να αγκαλιάσουν όλοι τη "Διαδρομή Αγάπης"

"Ο καθένας να ενισχύσει την προσπάθεια με όποιο τρόπο μπορεί"
16/03/2019 - 19:01

Εκατοντάδες περιστατικά ηλεκτρονικού εγκλήματος μέσα σε μόλις 3 μήνες (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Στους 386 ανήλθε ο αριθμός των ατόμων που απευθύνθηκαν στη Γραμμή Βοήθειας 1480
15/03/2019 - 07:39

H Mενεγάκη μας έδειξε πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της και είναι...ολόιδιες!

Η ομοιότητα με τη κόρη της, Βαλερία και η φωτογραφία από τις χαλαρές στιγμές τους
13/03/2019 - 11:54

Κανένα παιδί δεν νοσηλεύεται από Γρίπη Α (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του άτυχου βρέφους κράτησε για περίπου 5 ώρες
04/03/2019 - 21:59

"Έσβησε" 13 μηνών αγγελούδι από τον ιό RSV (BINTEO)

Αυτή τη στιγμή νοσηλεύονται και άλλα παιδιά με τον ιό
01/03/2019 - 20:25

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο
23/02/2019 - 21:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ