Ψυχαγωγία

Άγγελα Νικηφόρου:"Καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί..."(ΒΙΝΤΕΟ)

H Άγγελα Νικηφόρου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα με τα παιδιά της αλλά και για τα νέα δεδομένα στη ζωή της.

"Φώναζαν μάμα τα παιδιά μου ταυτόχρονα και σε κάποια φάση καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί δεν μπορούσα να γίνω χίλια κομμάτια..

Το μεγαλύτερο λάθος που έκανα στον εαυτό μου είναι ότι δεν έβρισκα ελεύθερο χρόνο για τον εαυτό μου. Ξεχνούσα τον εαυτό μου, ήμουν νευρική, δεν ήθελα να κάνω τίποτα. Άφησα τον εαυτό μου και είπα πρέπει να κάνω κάτι. Ξεκίνησα να δίνω χρόνο στον εαυτό μου και κάνω γιόγκα. Στην αρχή τα παιδιά παραξενεύτηκαν με την μικρή απουσία αλλά τώρα το συνήθισαν. 

 Με τον άνδρα μου...χανόμαστε. Εγώ είμαι παραπάνω χαμένη από τον άνδρα μου γιατί έχω περισσότερες υποχρεώσεις ως μητέρα. Μπορεί να ξεκινήσει τα παράπονα αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι."

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΗΠΑ: 5 βρέφη νεκρά μετά από πυρκαγιά σε βρεφονηπιακό σταθμό

Παιδιά, ηλικίας από 8 μηνών έως 7 ετών, κοιμόντουσαν στον δεύτερο όροφο
12/08/2019 - 19:07

Συρία: Τρία παιδιά μεταξύ των 5 νεκρών από έκρηξη κοντά σε σχολείο

Από όχημα που ήταν παγιδευμένο με εκρηκτικά
07/08/2019 - 17:03

Οι βουτιές της Σκορδά με τα παιδιά της και το...σχόλιο του Γιώργου Λιάγκα(ΦΩΤΟ)

Ο πρώην άφησε ένα λιτό σχόλιο κάτω από την φωτογραφία της οικογένειας του
05/08/2019 - 19:22

Ο πρίγκιπας Χάρι αποκαλύπτει... πόσα παιδιά θέλουν να κάνουν με την Μέγκαν!

Ο λόγος της απόφασης τους και όσα δήλωσε ο δούκας του Σάσεξ
31/07/2019 - 13:05

Διάσωση παιδιών που κωπηλατούσαν και παρασύρθηκαν από κύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε κινητοποίηση τέθηκαν οι ναυαγοσώστες σε θαλάσσια περιοχή της Λεμεσού
27/07/2019 - 20:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες

Οκτώ βρέφη και δύο παιδιά στη βάρκα που έφτασε από τη Συρία στο λιμάνι Λάρνακας

Στην Κοκκινοτριμιθιά θα φιλοξενηθούν οι 33 μετανάστες που εντοπίστηκαν από την Λιμενική

Βαριά "καμπάνα" σε 44χρονο οδηγό υπό την επήρεια αλκοόλης

Τον ανέκοψαν για έλεγχο στη λεωφόρο Γρηγόρη Αυξεντίου στη Λάρνακα
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ