Ψυχαγωγία

Αγγελική Ηλιάδη: Μιλά για την φημολογούμενη σχέση του Γκέντσογλου με την Καβούρα

Η Αγγελική Ηλιάδη μίλησε για τη φημολογούμενη σχέση του πρώην συντρόφου της, Σάββα Γκέντσογλου με την ηθοποιό Βίκυ Κάβουρα. Καλεσμένη στην εκπομπή του Πέτρου Κωστόπουλου "Όλα λάθος" η τραγουδίστρια μιλώντας για τον χωρισμό της από τον ποδοσφαιριστή παραδέχτηκε ότι δεν ήταν η καλύτερη στιγμή για εκείνη ενώ για τις φήμες που θέλουν τον Γκέντσογλου να την "άφησε" για να κάνει δεσμό με τη Βίκυ Κάβουρα ανέφερε: 

Υπάρχει άνθρωπος που χωρίζει και χαίρεται; Πάντα στηρίζω τις επιλογές μου, πάντα προσπαθώ για τις σχέσεις μου. Δεν με πειράζει το τι ακούγεται. Όταν ένας άνθρωπος είναι μόνος του πια, μπορεί να κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική του ζωή.

Όσον αφορά την προσωπική της ζωή μίλησε: 

Όχι βέβαια, αυτή την περίοδο είμαι μόνη μου. Πότε να προλάβω; Τώρα χώρισα, τώρα θα κάνω νέα σχέση; Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει, Πέτρο μου. Πάντα έτσι δεν γίνεται;

Να αναφερθεί ότι η Βίκυ Κάβουρα με τις φήμες και τα δημοσιεύματα που την ήθελαν να είναι το τρίτο πρόσωπο στη σχέση του ζευγαριού απείλησε με μηνύσεις και διέψευσε το γεγονός. 

Επόμενο άρθρο

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε να ξεπεράσει τους... Beatles!

Το νέο ρεκόρ της νεαρής τραγουδίστρας και η μεγάλη επιτυχία
25/03/2019 - 09:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα νυχτοπερπατήματα Λιάγκα-Κωστόπουλου με φρεσκοχωρισμένες ηθοποιούς(ΦΩΤΟ)

"Φούντωσαν" και πάλι οι φήμες ειδυλλίου για Γιώργο Λιάγκα και Βίκυ Κάβουρα
22/06/2019 - 16:06

Η Βίκυ Κάβουρα απαντά (ξανά) στην Αγγελική Ηλιάδη: "Όλο αυτό ήταν ένα ψέμα..."

Η κόντρα δίχως τέλος... Το ξέσπασμα και η απόφαση να μην ακολουθήσει τη νομική οδό
12/05/2019 - 12:49

Αρκετά ενδιαφέρον ερωτηματικό στην εντεκάδα του ΑΠΟΕΛ ενόψει Απόλλωνα

Ο Πάολο Τραμετζάνι είναι στην ευχάριστη θέση να έχει όλους πλην Καρλάο στην διάθεση του
26/04/2019 - 15:54

H Bίκυ Κάβουρα "λύνει τη σιωπή" της και κατακεραυνώνει την Αγγελική Ηλιάδη

Οι ισχυρισμοί ότι είναι το τρίτο πρόσωπο στη σχέση της με τον Γκέντσογλου και η απάντηση
25/04/2019 - 15:27

Η Αγγελική Ηλιάδη απαντά στις δηλώσεις της Βίκυς Κάβουρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κόντρα συνεχίζεται...Η τραγουδίστρια απαντά στην πρόσκληση της Κάβουρα να πάνε για καφε
15/04/2019 - 14:39

Η Ναταλία Γερμανού "αδειάζει" τον Γκέντσογλου και υποστηρίζει την Ηλιάδη!-ΒΙΝΤΕΟ

Η παρουσιάστρια πήρε θέση στην κόντρα που ξέσπασε ανάμεσα στο πρώην ζευγάρι
14/04/2019 - 11:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ