Ψυχαγωγία

Αγγελική Ηλιάδη: Μιλά για την φημολογούμενη σχέση του Γκέντσογλου με την Καβούρα

Η Αγγελική Ηλιάδη μίλησε για τη φημολογούμενη σχέση του πρώην συντρόφου της, Σάββα Γκέντσογλου με την ηθοποιό Βίκυ Κάβουρα. Καλεσμένη στην εκπομπή του Πέτρου Κωστόπουλου "Όλα λάθος" η τραγουδίστρια μιλώντας για τον χωρισμό της από τον ποδοσφαιριστή παραδέχτηκε ότι δεν ήταν η καλύτερη στιγμή για εκείνη ενώ για τις φήμες που θέλουν τον Γκέντσογλου να την "άφησε" για να κάνει δεσμό με τη Βίκυ Κάβουρα ανέφερε: 

Υπάρχει άνθρωπος που χωρίζει και χαίρεται; Πάντα στηρίζω τις επιλογές μου, πάντα προσπαθώ για τις σχέσεις μου. Δεν με πειράζει το τι ακούγεται. Όταν ένας άνθρωπος είναι μόνος του πια, μπορεί να κάνει ό,τι θέλει στην προσωπική του ζωή.

Όσον αφορά την προσωπική της ζωή μίλησε: 

Όχι βέβαια, αυτή την περίοδο είμαι μόνη μου. Πότε να προλάβω; Τώρα χώρισα, τώρα θα κάνω νέα σχέση; Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει, Πέτρο μου. Πάντα έτσι δεν γίνεται;

Να αναφερθεί ότι η Βίκυ Κάβουρα με τις φήμες και τα δημοσιεύματα που την ήθελαν να είναι το τρίτο πρόσωπο στη σχέση του ζευγαριού απείλησε με μηνύσεις και διέψευσε το γεγονός. 

Επόμενο άρθρο

Η Αριάνα Γκράντε κατάφερε να ξεπεράσει τους... Beatles!

Το νέο ρεκόρ της νεαρής τραγουδίστρας και η μεγάλη επιτυχία
25/03/2019 - 09:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Αγγελική Ηλιάδη απαντά στις δηλώσεις της Βίκυς Κάβουρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κόντρα συνεχίζεται...Η τραγουδίστρια απαντά στην πρόσκληση της Κάβουρα να πάνε για καφε
15/04/2019 - 14:39

Η Ναταλία Γερμανού "αδειάζει" τον Γκέντσογλου και υποστηρίζει την Ηλιάδη!-ΒΙΝΤΕΟ

Η παρουσιάστρια πήρε θέση στην κόντρα που ξέσπασε ανάμεσα στο πρώην ζευγάρι
14/04/2019 - 11:14

Πρόβλημα με Αλ Τάμαρι στον ΑΠΟΕΛ

Ο Ιορδανός άσος τραυματίστηκε στην προπόνηση και είναι αμφίβολος για τον προσεχή αγώνα
12/04/2019 - 11:42

Αγγελική Ηλιάδη: Η απάντηση της μετά τις δηλώσεις της μητέρας του Γκέντσογλου

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια μετά τη δήλωση της πρώην πεθεράς της
10/04/2019 - 16:34

Η μητέρα του Γκέντσογλου εναντίον της Ηλιάδη: "Εκμεταλλεύτηκε το παιδί μου..."

Κόντρα δίχως τέλος...Οι νέες πληροφορίες για το ερωτικό τρίγωνο που απασχολεί τη showbiz
10/04/2019 - 09:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW