Ψυχαγωγία

Αγνώριστη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σε φωτογραφία από το 2008! (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία από το 2008 μοιράστηκε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη με τους διαδικτυακούς της φίλους στην οποία ήταν πραγματικά αγνώριστη. 

Η εικόνα της τότε 21χρονης Ευρυδίκης δεν θυμίζει σε τίποτα με αυτό που βλέπουμε σήμερα καθώς η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια, με αφέλειες και μακριά, σκούρα μαλλιά ποζάρει στον φωτογραφικό φακό μαζί με τις κολλητές φίλες της έχοντας ένα πιο κοριτσίστικο στυλ. 

Δες τη φωτογραφία:

Επόμενο άρθρο

"Όταν με φίλησε ο φαντάρος που μου έκανε τη ζωή δύσκολη, είπα "τέρμα ο φόβος!"

Η εξομολόγηση του Φώτη Σεργουλόπουλου και τα αρνητικά σχόλια που λαμβάνει
06/11/2019 - 09:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βασάλος – Βαλαβάνη: Το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο που στόλισαν (ΦΩΤΟ)

Η "βοήθεια" που ζήτησαν από παρουσιαστή και η πιο ζεστή γωνιά του σπιτιού τους
15/12/2019 - 10:44

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της! (ΦΩΤΟ)

Με ανανεωμένο look η γνωστή δημοσιογράφος
26/07/2019 - 16:39

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου στη Βαλαβάνη

Που και πότε θα κάνει την πρόταση γάμου στη σύντροφο του
28/01/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: "Με ένα βιβλίο του Άγιου Παΐσιου στα χέρια προσεύχονται"

Καρδιολόγος περιγράφει τη δραματική κατάσταση στους θαλάμους COVID

"Kalimera from Cyprus", το εντυπωσιακό σποτ για τον τουρισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρωσία, Ελλάδα, Αγγλία και Ισραήλ η τουριστική «ένεση» για τον Αύγουστο

Στοιχεία και ντοκουμέντα για σοβαρή ρύπανση στο αλιευτικό καταφύγιο Κάτω Πύργου

Yποψίες και για απόρριψη λυμάτων από παράκτια υποστατικά της περιοχής
Ελλάδα

ΦΩΤΟ: Tριπλό το πύρινο μέτωπο, δύσκολη νύχτα για τους πυροσβέστες

Κάηκαν σπίτια, επιχειρήσεις και οχήματα στη Βαρυμπόμπη

"Θόλωσε το μυαλό μου" είπε στην απολογία του ο 40χρονος συζυγοκτόνος

Με το 8σέλιδο υπόμνημα επέρριψε ευθύνες και στη γυναίκα του

Εκκενώθηκε το Ολυμπιακό Χωριό στους Θρακομακεδόνες

Ο Κυριάκος Μητσοτάκης μεταβαίνει εκτάκτως στο Ενιαίο Συντονιστικό Κέντρο Επιχειρήσεων
Διεθνή

Λήξη συναγερμού στο Πεντάγωνο μετά το επεισόδιο με πυροβολισμούς

Από μεγάφωνα κάλεσαν τους εργαζομένους να παραμείνουν μέσα στο κτίριο

"Άκυρη" η εκτόξευση του διαστημικού σκάφους Starliner της Boeing

Προέκυψε τεχνικό πρόβλημα στο σύστημα προώθησης

Έρμαιο ακραίων υψηλών θερμοκρασιών η νότια Ευρώπη (ΒΙΝΤΕΟ)

46 βαθμούς έδειξαν θερμόμετρα στην Ελλάδα, σε κλοιό παρατεταμένου καύσωνα Ιταλία-Τουρκία

tv news

«Η γη της ελιάς» Έρχεται το Φθινόπωρο στο νέο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου

Δύο νέοι,ο έρωτας τους και μια ιστορία εκδίκησης! Μία δραματική ιστορία με πάθη και λάθη..
Alpha TV Κύπρου

Η Ισμήνη υπόσχεται στη Ρενάτα να μην πει σε κανέναν για την εγκυμοσύνη της...

Δείτε στα νέα επεισόδια της 5ης σεζόν της σειράς «Έλα Στη Θέση Μου»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 04/08/2021 - 00:45ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ