Ψυχαγωγία

Αγνώριστη η Μαρία Μπέη! Δείτε την για πρώτη φορά...χωρίς ίχνος μακιγιάζ (ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Μπέη αγαπάει το makeup και αυτό το καταλάβαμε μέσα από τις εμφανίσεις της!

Ωστόσο, η Ελληνίδα μάγειρας θέλησε να δείξει στο κοινό που την ακολουθεί, πως και χωρίς προϊόντα ομορφιάς είναι και πάλι γοητευτική. Έτσι, η ίδια ανέβασε μια φωτογραφία μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, όπου ποζάρει για πρώτη φορά χωρίς ίχνος μακιγιάζ, αγουροξυπνημένη και ατημέλητη.

Όπως θα δείτε και από την φωτογραφία που ανέβασε, ακόμη και έτσι έχει μια εξωτική ομορφιά που “μαγνητίζει” τα βλέμματα.

Διαβάστε την συνέχεια και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ιωάννα Μπέλλα: Φανερά αδυνατισμένη στην προσπάθεια να γίνει skinny μοντέλο (VID)

"Μέσα σε ένα μήνα έχασα 8 κιλά, κατέβηκα 17 κιλά λίπος..."
29/06/2020 - 14:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Καίτη Γαρμπή χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρων...παραμένει κούκλα (ΦΩΤΟ)

Μας παρουσιάζει την πιο φυσική εκδοχή του εαυτού της
01/09/2020 - 13:30

H Κουφαλίδου ποζάρει χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρων και...εντυπωσιάζει (ΦΩΤΟ)

Μας καλημερίζει...δείχνοντας μας την πιο φυσική εκδοχή του εαυτού της
30/08/2020 - 10:44

Μαρία Μπέη - Δημήτρης Μπέλλος: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους!

Μετά την απόφαση να δουλέψουν μαζί στο ίδιο εστιατόριο
11/07/2020 - 17:14

Mαρία Μπέη: Αποκάλυψε το παρασκήνιο της σχέσης της με τον Δημήτρη Μπέλλο

Τι λένε οι γονείς της για τον νεαρό μάγειρα που έχει επιλέξει να είναι στο πλευρό της;
03/07/2020 - 09:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θρήνος στη Λάρνακα για τον τραγικό θάνατο του 22χρονου tattoo artist Πάρη

Συγκλονίζουν μηνύματα για τον άτυχο οδηγό που έμεινε για ώρες εγκλωβισμένος στα συντρίμμια

Ασυμπτωματικός ο φοιτητής που εντοπίστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Η ανακοίνωση του Πανεπιστημίου Κύπρου για το θετικό κρούσμα

Καυγάς Φαίδωνα-Φακοντή για τις παρεμβάσεις σε τ/κ περιουσίες

«Παρέλαβα παραγκούπολη», λέει ο Φαίδωνος και κάνει λόγο για λαμογιές
Ελλάδα

Αίσιο τέλος στην περιπέτεια οικογένειας σε χωριό της Καρδίτσας

Είχαν εγκλωβιστεί στο σπίτι τους μετά τις πλημμύρες που προκάλεσε η κακοκαιρία «Ιανός»

Ακόμα δύο νεκροί στην Ελλάδα: Κατέληξε 25χρονος άνδρας που έπασχε από λευχαιμία

Νωρίτερα οι υγειονομικές Αρχές της χώρας ανακοίνωσαν 453 νέα κρούσματα

Ζητάει περισσότερα δείγματα σεβασμού διεθνούς δικαίου από την Τουρκία ο Δένδιας

Ο Υπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας για όσα συζητήθηκαν στο σημερινό Συμβούλιο
Διεθνή

Ινδία: Ψάχνουν για επιζώντες στα χαλάσματα πολυκατοικίας (ΦΩΤΟ)

Στους 20 οι νεκροί από την κατάρρευση κτιρίου - Συνεχίζονται οι έρευνες για 2η μέρα

Καταγγέλλει τις κυρώσεις Ε.Ε. σε βάρος τουρκικής εταιρείας για τη Λιβύη η Άγκυρα

Επιβλήθηκαν κυρώσεις για παραβίαση του εμπάργκο όπλων

Εξετάζει 5 ονόματα για αντικατάσταστη της Ρουθ Μπέιντερ Γκίνσμπεργκ ο Τραμπ

Κατοχυρώνει με αυτόν τον τρόπο μια συντηρητική πλειοψηφία στο σώμα

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/09/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ