Ψυχαγωγία

Αγνώριστος δέκα χρόνια πριν ο Νίνο: "Ήμουν 106 κιλά..." (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία από τα παλιά δημοσίευσε ο Νίνο...

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία από τη στρατιωτική του θητεία πριν από δέκα χρόνια και όπως έγραψε τότε ζύγιζε 106 κιλά. Η αλλαγή στην εμφάνιση του είναι εμφανής και ο τραγουδιστής μοιράστηκε και μια προσωπική του ιστορία:

Όταν πήγα στον στρατό 10 χρόνια πριν,ημουν 106 κιλά.
———————————-Ένα βράδυ σε θαλαμοφυλίκι,καθόμουν μονος 2-4 νύχτα,και έρχεται ενας φανταρος σιγα σιγά,τον βλέπω απο μακριά,σηκωνομαι (λεω τωρα τι θα γινει παλι?)πλησιάζει αυτός,και μου λεει ψυθιριστά..φίλε..ξέρεις πού κοιμάται ο ΝΙΝΟ?..
Του λεω..εδω στην πρωτη πορτα οπως βλέπεις..ναι μου λεει...ε εκεί μεσα ειναι του λέω,αστον ομως γιατί παθαίνει κρίσεις και μπορει να σε πνίξει,έτσι εχω ακούσει.
Αλήθεια λες?..μου λεει.
Ναι ρε του λεω.
Αστον λεω,ψυχακιας είναι.
Α οκ μου λεει.
Και εφυγε.
Και μετά αναψα τσιγάρο.
Αυτά.

Τριμπιουτ.

Δείτε την ανάρτηση του Νίνο στο Instagram: 

Επόμενο άρθρο

Χωρίζουν την περιουσία τους Ουίλιαμ και Χάρι;

Η "ρήξη" ανάμεσα στα δυο αδέρφια, ο ερχομός του παιδιού του Χάρι και ο λόγος...
22/02/2019 - 10:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Google… «πέθανε» τον Νίνο! (ΦΩΤΟ)

Ο χαμός και το μπέρδεμα που ξέσπασε στο διαδίκτυο με την είδηση «θανάτου» του Νίνο
08/01/2019 - 16:26

Υπόθεση Παντελίδη: Η νέα μηνύση από την οικογένεια που φέρνει τα πάνω-κάτω!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου - Δείτε το δημόσιο μήνυμα του αδερφού του τραγουδιστή
04/11/2018 - 11:10

Νίνο: Αυτή είναι η νέα του σύντροφος και είναι ότι πιο σέξυ κυκλοφορεί... (ΦΩΤΟ)

Είναι μελαχρινή, μοντέλο και κρατούν την σχέση τους μυστική
15/08/2018 - 13:42

Νέος έρωτας: Xώρισε με τον Νίνο και είναι ερωτευμένη με κορυφαίο Έλληνα ηθοποιό

Ο γοητευτικός ζεν πρεμιέ που κέρδισε την καρδιά της
05/03/2018 - 18:36

Αλέξης Γεωργούλης - Νίνο: Οι χωρισμοί τους που έπεσαν σαν "βόμβα" στην showbiz

Δύο αγαπημένα ζευγάρια δεν βρίσκονται πια μαζί και δεν το περίμενε κανείς
24/08/2017 - 12:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση 3,4 βαθμών της κλίμακας ρίχτερ "ταρακούνησε" την Πάφο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με to EMSC, καταγράφηκε στις 11:18 το βράδυ της Δευτέρας

"Οχι" Ανωτάτου στις εφέσεις Κληρίδη για υπόθεση διαχωρισμού οικοπέδων στο Σκαλί

Τι δηλώνει ο πρώην Δημοτικός Μηχανικός του Δήμου Πάφου, Σάββας Σάββα

Στα χέρια του Δήμου Λευκωσίας το παλιό εργοστάσιο του ΣΟΠΑΖ (ΒΙΝΤΕΟ)

Γίνονται σκέψεις να αξιοποιηθεί για ακαδημαϊκή χρήση ή για ερευνητικά προγράμματα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ