Ψυχαγωγία

Αγνώριστος δέκα χρόνια πριν ο Νίνο: "Ήμουν 106 κιλά..." (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία από τα παλιά δημοσίευσε ο Νίνο...

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία από τη στρατιωτική του θητεία πριν από δέκα χρόνια και όπως έγραψε τότε ζύγιζε 106 κιλά. Η αλλαγή στην εμφάνιση του είναι εμφανής και ο τραγουδιστής μοιράστηκε και μια προσωπική του ιστορία:

Όταν πήγα στον στρατό 10 χρόνια πριν,ημουν 106 κιλά.
———————————-Ένα βράδυ σε θαλαμοφυλίκι,καθόμουν μονος 2-4 νύχτα,και έρχεται ενας φανταρος σιγα σιγά,τον βλέπω απο μακριά,σηκωνομαι (λεω τωρα τι θα γινει παλι?)πλησιάζει αυτός,και μου λεει ψυθιριστά..φίλε..ξέρεις πού κοιμάται ο ΝΙΝΟ?..
Του λεω..εδω στην πρωτη πορτα οπως βλέπεις..ναι μου λεει...ε εκεί μεσα ειναι του λέω,αστον ομως γιατί παθαίνει κρίσεις και μπορει να σε πνίξει,έτσι εχω ακούσει.
Αλήθεια λες?..μου λεει.
Ναι ρε του λεω.
Αστον λεω,ψυχακιας είναι.
Α οκ μου λεει.
Και εφυγε.
Και μετά αναψα τσιγάρο.
Αυτά.

Τριμπιουτ.

Δείτε την ανάρτηση του Νίνο στο Instagram: 

Επόμενο άρθρο

Χωρίζουν την περιουσία τους Ουίλιαμ και Χάρι;

Η "ρήξη" ανάμεσα στα δυο αδέρφια, ο ερχομός του παιδιού του Χάρι και ο λόγος...
22/02/2019 - 10:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λάουρα Νάργες και Νίνο απαντούν στις φήμες που τους θέλουν ζευγάρι

Οι κοινές φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν και η ενόχληση του τραγουδιστή
04/04/2019 - 13:36

Ο Νίνο ζει μια "παράνοια" και έγινε... ξανθός! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μεγάλη αλλαγή που έκανε στην εμφάνιση του
28/03/2019 - 12:40

Η Google… «πέθανε» τον Νίνο! (ΦΩΤΟ)

Ο χαμός και το μπέρδεμα που ξέσπασε στο διαδίκτυο με την είδηση «θανάτου» του Νίνο
08/01/2019 - 16:26

Υπόθεση Παντελίδη: Η νέα μηνύση από την οικογένεια που φέρνει τα πάνω-κάτω!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου - Δείτε το δημόσιο μήνυμα του αδερφού του τραγουδιστή
04/11/2018 - 11:10

Νίνο: Αυτή είναι η νέα του σύντροφος και είναι ότι πιο σέξυ κυκλοφορεί... (ΦΩΤΟ)

Είναι μελαχρινή, μοντέλο και κρατούν την σχέση τους μυστική
15/08/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

45 χρόνια από την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Κύπρος τιμά τους ήρωές της - Πανηγύρια ντροπής στα κατεχόμενα

Το μήνυμα της ΠΟΦΕΝ για την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής

"Το Κυπριακό πρόβλημα ήταν, είναι και παραμένει θέμα εισβολής και κατοχής"

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού
Ελλάδα

Άγρια συμπλοκή κρατουμένων σε φυλακές στα Χανιά

Με σοβαρά τραύματα μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός
Διεθνή

Εκρήξεις στο ηφαίστειο Ουμπίνας στο Περού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Απομάκρυνση των κατοίκων από τα σπίτια τους διέταξαν οι Αρχές

"Έφυγε" ο διάσημος αρχιτέκτονας Σέσαρ Πέλι

Ίσως το πιο διάσημο αρχιτεκτόνημα του είναι οι δίδυμοι πύργοι της Πετρόνας

Τουλάχιστον 10 νεκροί μετά την έκρηξη σε εργοστάσιο στην Κίνα (ΦΩΤΟ)

Άλλοι 5 άνθρωποι αγνοούνται ενώ οι τραυματίες ανέρχονται στους 19

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS