Ψυχαγωγία

Αγνώριστος δέκα χρόνια πριν ο Νίνο: "Ήμουν 106 κιλά..." (ΦΩΤΟ)

Μια φωτογραφία από τα παλιά δημοσίευσε ο Νίνο...

Συγκεκριμένα ο γνωστός τραγουδιστής μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία από τη στρατιωτική του θητεία πριν από δέκα χρόνια και όπως έγραψε τότε ζύγιζε 106 κιλά. Η αλλαγή στην εμφάνιση του είναι εμφανής και ο τραγουδιστής μοιράστηκε και μια προσωπική του ιστορία:

Όταν πήγα στον στρατό 10 χρόνια πριν,ημουν 106 κιλά.
———————————-Ένα βράδυ σε θαλαμοφυλίκι,καθόμουν μονος 2-4 νύχτα,και έρχεται ενας φανταρος σιγα σιγά,τον βλέπω απο μακριά,σηκωνομαι (λεω τωρα τι θα γινει παλι?)πλησιάζει αυτός,και μου λεει ψυθιριστά..φίλε..ξέρεις πού κοιμάται ο ΝΙΝΟ?..
Του λεω..εδω στην πρωτη πορτα οπως βλέπεις..ναι μου λεει...ε εκεί μεσα ειναι του λέω,αστον ομως γιατί παθαίνει κρίσεις και μπορει να σε πνίξει,έτσι εχω ακούσει.
Αλήθεια λες?..μου λεει.
Ναι ρε του λεω.
Αστον λεω,ψυχακιας είναι.
Α οκ μου λεει.
Και εφυγε.
Και μετά αναψα τσιγάρο.
Αυτά.

Τριμπιουτ.

Δείτε την ανάρτηση του Νίνο στο Instagram: 

Επόμενο άρθρο

Χωρίζουν την περιουσία τους Ουίλιαμ και Χάρι;

Η "ρήξη" ανάμεσα στα δυο αδέρφια, ο ερχομός του παιδιού του Χάρι και ο λόγος...
22/02/2019 - 10:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λάουρα Νάργες και Νίνο απαντούν στις φήμες που τους θέλουν ζευγάρι

Οι κοινές φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν και η ενόχληση του τραγουδιστή
04/04/2019 - 13:36

Ο Νίνο ζει μια "παράνοια" και έγινε... ξανθός! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μεγάλη αλλαγή που έκανε στην εμφάνιση του
28/03/2019 - 12:40

Η Google… «πέθανε» τον Νίνο! (ΦΩΤΟ)

Ο χαμός και το μπέρδεμα που ξέσπασε στο διαδίκτυο με την είδηση «θανάτου» του Νίνο
08/01/2019 - 16:26

Υπόθεση Παντελίδη: Η νέα μηνύση από την οικογένεια που φέρνει τα πάνω-κάτω!

Άνοιξε ο ασκός του Αιόλου - Δείτε το δημόσιο μήνυμα του αδερφού του τραγουδιστή
04/11/2018 - 11:10

Νίνο: Αυτή είναι η νέα του σύντροφος και είναι ότι πιο σέξυ κυκλοφορεί... (ΦΩΤΟ)

Είναι μελαχρινή, μοντέλο και κρατούν την σχέση τους μυστική
15/08/2018 - 13:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ