Ψυχαγωγία

Α.Κυριάκου:Ένας μήνας από τη γέννηση του γιου της! Τα συγκινητικά της λόγια-ΦΩΤΟ

 

 

Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής από τις 8 Οκτωβρίου πλέουν σε πελάγη ευτυχίας μετά τον ερχομό του πρώτου τους παιδιού.

Ο μικρός Λαμπρινός συμπλήρωσε ένα μήνα ζωής από την ημέρα γέννησης του και η Άντρεα μοιράστηκε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram με το ποδαράκι του γιου της μαζί και ένα πολύ όμορφο συγκινητικό μήνυμα με τα σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους να πέφτουν βροχή.  Χαρακτηριστικά έγραψε:

«Ένας μήνας μαζί σου ??? Ένας μήνας από την μέρα που γεννήθηκες και ξαναγεννήθηκα»

 

Επόμενο άρθρο

Χώρισαν η Βαρβάρα και ο Γιώργος Λιλλήκας! Όλες οι λεπτομέρειες...

"Ναι, έχω χωρίσει με τον Γιώργο" - Η αποκάλυψη και η πρώτη δήλωση
09/11/2018 - 09:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η γλυκιά φωτογραφία της Άντρεας με τον Μερκή και οι ευχές τους (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον γιο τους και το "αστέρι" του μικρού Λαμπρινού
25/12/2018 - 09:38

Η Άντρεα Κυριάκου αποκαλύπτει πως θα περάσει τις γιορτές των Χριστουγέννων!

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον μικρό Λαμπρινό και το ταξίδι στο εξωτερικό..
19/12/2018 - 13:09

Άντρεα Κυριάκου: Σε χριστουγεννιάτικη διάθεση μαζί με τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον Λαμπρινό δυο μήνες μετά την γέννηση του...
09/12/2018 - 10:45

Αλλαγή σελίδας στον ΠΑΣΠ: Νέος πρόεδρος ο Γιώργος Μερκής

Διεξήχθη την Πέμπτη στο Φόρουμ η ετήσια Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου Ποδοσφαιριστών
06/12/2018 - 22:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόεδρος Αναστασιάδης: Το ΓεΣΥ θα εφαρμοστεί παρά τις αντιδράσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρακτήρισε το σχέδιο ως "επαναστατική μεταρρύθμιση"

Καταζητείται από την Αστυνομία ο 42χρονος Προκόπης Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Στη δημοσιότητα η φωτογραφία του για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ