Ψυχαγωγία

Α.Κυριάκου:Ένας μήνας από τη γέννηση του γιου της! Τα συγκινητικά της λόγια-ΦΩΤΟ

 

 

Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής από τις 8 Οκτωβρίου πλέουν σε πελάγη ευτυχίας μετά τον ερχομό του πρώτου τους παιδιού.

Ο μικρός Λαμπρινός συμπλήρωσε ένα μήνα ζωής από την ημέρα γέννησης του και η Άντρεα μοιράστηκε μια φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram με το ποδαράκι του γιου της μαζί και ένα πολύ όμορφο συγκινητικό μήνυμα με τα σχόλια από τους διαδικτυακούς της φίλους να πέφτουν βροχή.  Χαρακτηριστικά έγραψε:

«Ένας μήνας μαζί σου ??? Ένας μήνας από την μέρα που γεννήθηκες και ξαναγεννήθηκα»

 

Επόμενο άρθρο

Χώρισαν η Βαρβάρα και ο Γιώργος Λιλλήκας! Όλες οι λεπτομέρειες...

"Ναι, έχω χωρίσει με τον Γιώργο" - Η αποκάλυψη και η πρώτη δήλωση
09/11/2018 - 09:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Μερκής- Άντρεα Κυριάκου: Έτσι φωνάζουν χαϊδευτικά τον γιο τους! (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός Λαμπρινός έχει ήδη το πρώτο χαϊδευτικό από τους γονείς του
16/03/2019 - 12:36

Άντρεα Κυριάκου: Η φωτογραφία του Μερκή με τον γιο τους και τα συγκινητικά λόγια

Πάντα πίστευα ότι θα είσαι πολύ καλός μπαμπάς και τώρα το ξέρω!
12/03/2019 - 12:36

Γιώργος Μερκής: Τα παιχνίδια και οι φωτογραφίες με το μικρό Λαμπρινό(ΦΩΤΟ)

Το τραγούδι και οι στιγμές πατέρα-γιου που μοιράστηκε δημόσια
23/02/2019 - 11:47

Α. Κυριάκου:Ο λόγος που η ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου είναι ξεχωριστή για εκείνη

Ο λόγος που τα τελευταία τρία χρόνια η συγκεκριμένη μέρα είναι σημαντική για εκέινην...
14/02/2019 - 16:06

Άντρεα Κυριάκου: Το "ερωτικό καυγαδάκι" με τον ημίγυμνο Μερκή στο καναπέ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση που έκανε, οι γκριμάτσες, τα πειράγματα και η...απομόνωση του ήχου
09/02/2019 - 19:44

Η γλυκιά φωτογραφία της Άντρεας με τον Μερκή και οι ευχές τους (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον γιο τους και το "αστέρι" του μικρού Λαμπρινού
25/12/2018 - 09:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL