Ψυχαγωγία

Αλέξανδρος Μπουρδούμης - Λένα Δροσάκη: Έγιναν γονείς! (ΦΩΤΟ)

Γονείς έγιναν η Λένα Δροσάκη και ο Αλέξανδρος Μπουρδούμης.

Η ταλαντούχα ηθοποιός έφερε στον κόσμο τον καρπό του έρωτά τους, ένα υγιέστατο αγοράκι. Ο νέος μπαμπάς Αλέξανδρος Μπουρδούμης ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, την πρώτη φωτογραφία του νεογέννητου μωρού του, μέσα από το μαιευτήριο.

«Καλωσόρισες αγόρι μας! Περιμέναμε τον ερχομό σου μαζί  με την μαμά σου και ήρθες και μας έκανες τρισευτυχισμένους!», έγραψε ο περήφανος μπαμπάς.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

Χριστιάνα Αρτεμίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στο σώμα της και το...Taekwondo (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλή ηθοποιός μοιράστηκε μαζί μας εικόνες την ώρα της προπόνησης
22/07/2020 - 20:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αδίδακτη ύλη και μάσκες "έβγαλαν" τους μαθητές από τις τάξεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαμαρτυρία μαθητών σε Γυμνάσια και Λύκεια - Είχαν την στήριξη και των γονέων
25/09/2020 - 20:52

Babyboom για Hadid και Malik: Έγιναν γονείς - Οι πρώτες τρυφερές εικόνες (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά ανάρτηση του μοντέλου στο Instagram και τα λόγια αγάπης του ευτυχισμένου μπαμπά
24/09/2020 - 14:54

Ο Βαλεντίνος Σιελής ποζάρει με τον γιο του και του δίνει μια γλυκιά υπόσχεση

Αξιολάτρευτος μπαμπάς ο διεθνής ποδοσφαιριστής
22/09/2020 - 12:31

Αξιώσεις €14εκ από γονείς στρατεύσιμων φοιτητών αν κινηθούν δικαστικώς

Ανησυχία μετά το "κόκκινο" από τη Βουλή- Δύσκολο λένε τα κόμματα να γίνει κάτι διαφορετικό
21/09/2020 - 13:49

Μία σχολική βοηθός για τρία παιδιά με αναπηρίες σε νηπιαγωγείο της Λεμεσού (VID)

«Πλήρη αδιαφορία» των αρμοδίων καταγγέλλουν οι γονείς και ζητούν παρέμβαση Προδρόμου
19/09/2020 - 08:47

Βγαίνουν στους δρόμους για τον καθηγητή με τα «ανισυστημικά» έργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στήριξη και από τους γονείς του Γυμνασίου Ακακίου
17/09/2020 - 13:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ