Ψυχαγωγία

Αλέξανδρος Παρίσης: «Έχω υπάρξει αρκετά αφελής στο παρελθόν»(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο ηθοποιός Αλεξάνδρος Παρίσης. Ο αγαπημένος ηθοποιός αποτελεί μαζί με την Μαριέλλα Σαββίδου τη νέα «προσθήκη» στη σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» και έτσι θα βλέπουμε δυο κυπριακά ζευγάρια στις οθόνες μας. Ο Αλέξανδρος Παρίσης μίλησε μεταξύ άλλων στην Χριστιάνα για την αποψινή πρεμιέρα της «Μουρμούρας» στις 21:15, την αφέλεια του παρελθόντος αλλά και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε στη δουλειά.

Όσον αφορά το καινούργιο ζευγάρι της «Μουρμούρας» και τι πιστεύει ότι θα κερδίσει το κοινό ο ηθοποιός ανέφερε:

Από αυτό που έχω νιώσει είναι ότι έχει το στοιχείο  είναι ένα ζευγάρι που δεν έχει παντρευτεί δεν έχει σχέδια γάμου, αλλά αυτό που θα αγαπήσει είναι η ειλικρίνεια και η αφέλεια.

Στη συνέχεια ο Αλέξανδρος Παρίσης ανέφερε ότι στο παρελθόν έχει υπάρξει αρκετά αφελής και μάλιστα την έχει «πατήσει» πολλές φορές. Χαρακτηριστικά δήλωσε:  

Έχω υπάρξει αρκετά αφελής. Όσο ήμουνα νεότερος ήμουνα πολύ "ακάλυπτος" στη σχέση μου με τους ανθρώπους. Την έχω πατήσει δείχνοντας υπέρμετρη εμπιστοσύνη στους ανθρώπους αλλά δεν μου αρέσει διαγράφω ανθρώπους αρκεί να το αναγνωρίσει.

Ο Αλέξανδρος Παρίσης εξομολογήθηκε ότι στην αρχή της καριέρας του αντιμετώπισε μεγάλες δυσκολίες αλλά με το πέρασμα του χρόνου όπως ήταν λογικό βελτιώθηκε και πλέον μπορεί να επικοινωνεί με τους συναδέλφους του.

Οι μεγάλες δυσκολίες είναι στην αρχή γιατί υπάρχει ένα θέμα με την αυτοπεποίθηση. Με την πάροδο του χρόνου έχω γίνει αρκετά ανοικτός για να μπορώ να επικοινωνώ καλά με τους συναδέλφους μου.

Δείτε όσα δήλωσε για την οικογένεια του αλλά και τη νέα του παράσταση στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Η Βάνα Μπάρμπα αποθεώνει τον... Απόλλωνα και δηλώνει "Είμαι ερωτευμένη" (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανακοίνωση της ομάδας και τις πόζες με τα κασκόλ για την αδυναμία της στην Κύπρο
22/10/2018 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σταύρος Κωνσταντίνου:Έπαθα σοκ όταν έμαθα ότι ο πατέρας μου έχει καρκίνο(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα είπε για την Τάμτα, τον καρκίνο του πατέρα του και τον επικείμενο γάμο του
23/01/2019 - 17:25

Αιμιλία Κενεβέζου: "Το πιο δύσκολο πράγμα είναι να μεγαλώσεις ένα παιδί"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους για το αφιέρωμα στον Μαριο Tόκα...
22/01/2019 - 18:02

Φουρλάς:Όσα αποκάλυψε για τους επιτήδειους που χρησιμοποιούν το όνομα του-ΒΙΝΤΕΟ

Όσα δήλωσε για το περιστατικό εκμετάλλευσης του ονόματος του...
21/01/2019 - 16:25

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ιnterpol & Europol στο "κυνήγι" του ζεύγους ανδρών για την αγοραπωλησία βρέφους

Τη συνδρομή διεθνών και ευρωπαϊκών αρχών ζητά η Αστυνομία για διαλεύκανση της υπόθεσης

Παράνομες οι έξτρα χρεώσεις σε περίπτερα για πληρωμές με πιστωτική κάρτα (ΦΩΤΟ)

Πώς απαντά η ηγεσία των περιπτεριούχων σε καταγγελίες αναγνωστών του Alphanews.Live

Ένα εκατομμύριο στερλίνες από το Στέμμα για τους 33 αγωνιστές της ΕΟΚΑ

"Ηθική δικαίωση" στον πολύχρονο δικαστικό αγώνα για τα βασανιστήρια που υπέστησαν
Ελλάδα

"Έσβησε" κάτω από τα συντρίμμια της σκεπής παιδικής κατασκήνωσης

Συνελήφθησαν δύο άτομα, ενώ διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες του ατυχήματος

Τσίπρας: Ο Θέμος Αναστασιάδης υπήρξε από τους πιο σφοδρούς πολέμιους μου

Συλληπητήρια Έλληνα Πρωθυπουργού για το θάνατο του γνωστού δημοσιογράφου και εκδότη

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία
Διεθνή

Συνελήφθη νοσηλευτής για σεξουαλική παρενόχληση γυναίκας που βρισκόταν σε κώμα

Η ασθενής έμεινε έγκυος ενώ βρισκόταν διασωληνωμένη τα τελευταία 14 χρόνια

Έκρηξη κοντά στην αμερικανική Πρεσβεία στη Γενεύη

Συναγερμός σήμανε στις ελβετικές αρχές

Λαμβάνουν μέτρα οι Βρετανικές εταιρείες φοβούμενες για "no-deal" στο Brexit 

Ανησυχία για τις επιπτώσεις μίας "άτακτης" εξόδου από την ΕΕ

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 20:20ALPHA NEWS