Ψυχαγωγία

Ανάγκασαν τον Μουτσινά να μετρηθεί on air και να αποκαλύψει το...ύψος του-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Νίκος Μουτσινάς, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha "Καλύτερα δε γίνεται" και μίλησε για όλα.

Μεταξύ άλλων ο δημοφιλής παρουσιαστής ερωτήθηκε για το ύψος του, αφού είναι μέσα στις τρεις πρώτες αναζητήσεις των χρηστών στο διαδίκτυο.

Ο ίδιος αν και θέλησε στην αρχή να αποφύγει την απάντηση αναγκάστηκε και μετρήθηκε on air, από τον Κώστα Τσουρό και την Ναταλία Γερμανού.

Από το 1.67 ως το 1.77 απέχουν δέκα ποντοί αλλά και πολλές διαπραγματεύσεις για να καταλήξουν στο τελικό ύψος του παρουσιαστή. Δείτε το σχετικό βίντεο 

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη! Αυτή η παρουσιάστρια θα έπαιρνε τη θέση της...Ελένης Μενεγάκη

Το είχε ζητήσει ο διευθυντής του καναλιού αλλά αυτή αρνήθηκε...
23/06/2019 - 12:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξετυλίξαμε το μέτρο και ανακαλύψαμε το...ύψος 15+1 διάσημων ανδρών(ΦΩΤΟ)

Ποιος είναι 1,57 και ποιος Έλληνας τραγουδιστής θα μπορούσε να παίζει μπάσκετ;
21/01/2020 - 13:18

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

Ελληνίδες Παρουσιάστριες: Ξέρατε την πραγματική ηλικία τους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα νούμερα που προσπαθούν να κρύψουν..."βγήκαν" στη φόρα
11/01/2020 - 17:15

H δημόσια συγνώμη της Γερμναού στον Dj Pitsi και η...σπόντα της Καινούργιου

"Τσακωνόμαστε από μακριά και δεν είχαμε γνωριστείποτέ"
08/01/2020 - 17:51

Ναταλία Γερμανού - Γιώργος Λιάγκας: "To σεξ μεταξύ τους θα ήταν...εγκεφαλικό"

"Θεωρώ πως του αρέσουν μικρότερες ηλιακά γυναίκες...μετά την Φαίη" είπε αστειευόμενη
17/12/2019 - 11:48

Η "πολιορκία" του Τσουρού στη Μενεγάκη και η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή

"Είσαι επίμονος..." - Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η παρουσιάστρια στον καλεσμένο της
10/12/2019 - 16:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν κανονικά στο σχολείο τους τα παιδιά της 31χρονης που δολοφονήθηκε

Συστηματική η συνεργασία με την οικογένεια της Ghada Al Nouri λέει η Διευθύντρια των ΥΚΕ

Αυτά είναι τα μέτρα του Υπουργείου Υγείας για αντιμετώπιση του κοροναϊού

Τι συστήνει στους ταξιδιώτες που προτίθενται να μεταβούν στην Κίνα και την επαρχία Wuhan

Στη φυλακή 12 χρόνια 25χρονος που είχε στη κατοχή του δεκάδες κιλά κάνναβη

Τον ανέκοψαν στον αυτοκινητόδρομο και ακολούθησαν έρευνες σε υποστατικά
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Και δεύτερη πόλη σε καραντίνα στην Κίνα λόγω του κοροναϊού

Πολίτες προσπαθούσαν μαζικά να εγκαταλείψουν την πόλη

"Είχαμε δικαίωμα να αφήσουμε τους πρόσφυγες προς την ΕΕ και δεν το κάναμε"

Δεν εφαρμόστηκαν οι υποσχέσεις της Ευρώπης είπε ο Τούρκος ΥΠΕΞ Μεβλούτ Τσαβούσογλου

Η στιγμή που ο Μακρόν διώχνει ισραηλινούς αστυνομικούς από εκκλησία (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν έκρυψε τον εκνευρισμό του με την παρουσία τους και τους είπε "βγείτε έξω"

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ