Ψυχαγωγία

Ανάγκασαν τον Μουτσινά να μετρηθεί on air και να αποκαλύψει το...ύψος του-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Νίκος Μουτσινάς, βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha "Καλύτερα δε γίνεται" και μίλησε για όλα.

Μεταξύ άλλων ο δημοφιλής παρουσιαστής ερωτήθηκε για το ύψος του, αφού είναι μέσα στις τρεις πρώτες αναζητήσεις των χρηστών στο διαδίκτυο.

Ο ίδιος αν και θέλησε στην αρχή να αποφύγει την απάντηση αναγκάστηκε και μετρήθηκε on air, από τον Κώστα Τσουρό και την Ναταλία Γερμανού.

Από το 1.67 ως το 1.77 απέχουν δέκα ποντοί αλλά και πολλές διαπραγματεύσεις για να καταλήξουν στο τελικό ύψος του παρουσιαστή. Δείτε το σχετικό βίντεο 

Επόμενο άρθρο

Αποκάλυψη! Αυτή η παρουσιάστρια θα έπαιρνε τη θέση της...Ελένης Μενεγάκη

Το είχε ζητήσει ο διευθυντής του καναλιού αλλά αυτή αρνήθηκε...
23/06/2019 - 12:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έχασε τη ζωή του στο μεροκάματο ο 58χρονος Χριστάκης Ασιήκκης

Νέο θανατηφόρο εργατικό σε αποθήκες εταιρείας στην επαρχία Λάρνακας
03/08/2020 - 18:05

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι "ξήλωσαν" latin party στη Λευκωσία και beach & boat party στη Λάρνακα (VID)

Βρήκαν τους διοργανωτές μέσω facebook και απέτρεψαν τις παράνομες συναθροίσεις την υστάτη

Καραγιάννης: «Η διασπορά του ιού είναι επικίνδυνη τη συγκεκριμένη στιγμή» (VID)

Τι ανέφερε ο Καθηγητής για το ενδεχόμενο ενός δεύτερου κύματος κορωνοϊού στην Κύπρο

Καταθέσεις για τη γυναίκα που ήρθε από τις ΗΠΑ και "έσπειρε" τον κορωνοϊό

"Όπου υπάρχουν ευθύνες στην υπόθεση αυτή θα αποδοθούν" διαμηνύει η Έμιλυ Γιολίτη 
Ελλάδα

Αθήνα και Άγκυρα στο τραπέζι του διαλόγου για τη "Συνθήκη της Λωζάνης"

Τι μεταδίδουν τουρκικά ΜΜΕ για την επικείμενη συνάντηση αντιπροσωπειών των δύο χωρών

Ιδού τα νέα πρόσωπα στο κυβερνητικό σχήμα του Πρωθυπουργού Μητσοτάκη

Μίνι ανασχηματισμός, αναβαθμίσεις θέσεων και νέοι διορισμοί στην υπηρεσία των πολιτών

Επιστρέφει ο Σωτήρης Τσιόδρας με έκτακτη ενημέρωση για τον κορωνοϊό

Θα πραγματοποιήσει συνέντευξη Τύπου με τον Νίκο Χαρδαλιά σήμερα το απόγευμα
Διεθνή

Σεισμική δόνηση 5,2 Ρίχτερ σημειώθηκε στην Τουρκία

Πού εντοπίζεται το επίκεντρο του σεισμού

Βρετανοί ερευνητές: Μεγαλύτερο δεύτερο κύμα αν δεν υπάρξει καλύτερη ιχνηλάτηση

Η Κυβέρνηση έχει προαναγγείλει το πλήρες άνοιγμα των σχολείων το Σεπτέμβριο

Η Γερμανία αρχίζει τα υποχρεωτικά τεστ σε όσους επιστρέφουν από το εξωτερικό

Μετά την Κύπρο την ίδια πρακτική επέλεξε και η Γερμανία

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 15:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ