Ψυχαγωγία

Ανατροπή! Και άλλος σχολιαστής στην Eurovision εκτός από την Ευριδίκη;(ΦΩΤΟ)

Η αγαπημένη μας ερμηνεύτρια Ευρυδίκη, όπως είναι γνωστό μέσα από επίσημη ανακοίνωση του καναλιού θα είναι η σχολιάστρια της Eurovision  που θα πραγματοποιηθεί στο Τελ Αβιβ στις 14,16 και 18 του Μάη .

Αλλά μάλλον δεν θα είναι μόνη της... Μπορεί να έκανε για ένα χρόνο διάλειμμα αλλά ο γνωστός παρουσιαστής Τάσος Τρύφωνος, από ότι φαίνεται επιστρέφει φέτος στον σχολιασμό του διαγωνισμού στο πλευρό της τραγουδίστριας.Την είδηση έκανε γνωστή ο ίδιος ο Τάσος, ο οποίος ήταν καλεσμένος στην εκπομπή του Alpha «Καλύτερα Δεν Γίνεται», αφήνοντας ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα και κλείνοντας προς το "ναι". 

Αξίζει να σημειωθεί ότι δεν υπάρχει ακόμη επίσημη ανακοίνωση από το ΡΙΚ.

τασοσ

Επόμενο άρθρο

Το τραγούδι που αφιέρωσε ο Εφραίμ στην Αριστοτέλους και η συγκίνησή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ευχή της Χριστιάνας και η αντίδραση της μόλις άκουσε την αφιέρωση
11/03/2019 - 11:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα..."
11/07/2019 - 16:52

Οι αναρτήσεις διασήμων για την γιορτή της Μητέρας! (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τρυφερά στιγμιότυπα που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
12/05/2019 - 14:41

Τάσος Τρύφωνος: Απαντά αν θα τον ενδιέφερε να ασχοληθεί με την πολιτική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το δώρο που έδωσε στη Χριστιάνα για τη Μελίνα και όσα αποκάλυψε…
05/03/2019 - 17:56

Η Λήδα Κουρσουμπά εξέδωσε ανακοίνωση για τον Τρύφωνος και ξεκαθαρίζει...(ΦΩΤΟ)

Η Επίτροπος Προστασίας των Δικαιωμάτων του Παιδιού παρενέβη!
11/01/2019 - 18:09

Και ο Σταύρος Μαλάς εναντίον... Τρύφωνος (ΒΙΝΤΕΟ)

Δόθηκε η σκυτάλη στην έντονη αρνητική κριτική κατά του δημοσιογράφου
08/01/2019 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 23:30ΚΑΡΜΑ