Ψυχαγωγία

Άναυδη η Χριστιάνα: Η υποστήριξη του Χάρη στον...Εφραίμ που δεν περίμενε(ΒΙΝΤΕΟ)

Θέση ανάμεσα στο ερωτευμένο ζευγάρι Εφραίμ - Αριστοτέλους, πήρε εμμέσως ο γνωστός δημοσιογράφος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", Χάρης Παπαθεοχάρους.

Και ενώ η Χριστιάνα ανέφερε ότι "σε εμένα πρέπει να στήσετε άγαλμα" περί Γιώργου Εφραίμ, ο Χάρης απάντησε "εεε κανεί...". Η ίδια άναυδη συνέχισε ρωτώντας τον ευθέως αν την θεωρεί "δρακούνα" με τον νεαρό δημοσιογράφο να δυσκολεύεται να απαντήσει, καταλήγοντας φυσικά πως δεν είναι.

Διαβάστε επίσης: Γιώργος Εφραίμ:"Η Χριστιάνα είναι ο δικός μου υπέροχος άνθρωπος..."(ΒΙΝΤΕΟ)


Πάντως η συζήτηση συνέχισε με την έμμεση υποστήριξη του Χάρη και την Βαρβάρα Ζαχαρίου να τοποθετείται πως ο γνωστός ποδοσφαιριστής μετά την δημόσια ερωτική εξομολόγηση που έκανε στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"...κέρδισε έδαφος. Λόγια που λατρέψαμε και δεν περιμέναμε να ακούσουμε από τον άσο των γηπέδων, αφού διατηρεί χαμηλούς τόνους στη ζωή του, απασχολώντας μόνο με τις αθλητικές του επιτυχίες.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Άγγελα Νικηφόρου:"Καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγαλύτερο λάθος που έκανε στη ζωή της και η σχέση με τον άντρα της
15/03/2019 - 18:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η φωτογραφία με την Μελίνα και τα τρυφερά λόγια (ΦΩΤΟ)

"Τα λόγια είναι πολύ φτώχα για να περιγράψουν τόση αγάπη..."
16/08/2019 - 10:54

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Backstage από την επίσημη φωτογράφιση της! (ΦΩΤΟ)

Ανανεωμένη λίγο πριν την έναρξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" και του "Soundtrack of love"
30/07/2019 - 10:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έρχονται μέτρα για την ανεξέλεγκτη ρίψη πυροτεχνημάτων σε πόλεις και χωριά

Συστήνεται Τεχνική Επιτροπή που θα υποβάλει εισηγήσεις προς τις εμπλεκόμενες υπηρεσίες

Οκτώ βρέφη και δύο παιδιά στη βάρκα που έφτασε από τη Συρία στο λιμάνι Λάρνακας

Στην Κοκκινοτριμιθιά θα φιλοξενηθούν οι 33 μετανάστες που εντοπίστηκαν από την Λιμενική

Βαριά "καμπάνα" σε 44χρονο οδηγό υπό την επήρεια αλκοόλης

Τον ανέκοψαν για έλεγχο στη λεωφόρο Γρηγόρη Αυξεντίου στη Λάρνακα
Ελλάδα

Πτήση θανάτου για τους επιβάτες του ελικοπτέρου που συνετρίβη στον Πόρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανασύρθηκαν τρείς σοροί ενώ στο νησί έχει προκληθεί black out από την αποκοπή καλωδίων

Νεκροί από την πτώση ελικοπτέρου στη θαλάσσια περιοχή του Πόρου (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη έρευνες των ελληνικών αρχών για τον εντοπισμό σορών και τυχών επιζόντων

Ιδιωτικό ελικόπτερο συνετρίβη στη θάλασσα στην περιοχή μεταξύ Γαλατά-Πόρου

Σε συναγερμό οι ελληνικές αρχές για διακρίβωση του αριθμού των επιβατών
Διεθνή

Η επόμενη ημέρα της παραίτησης Κόντε στο πολιτικό σκηνικό της Ιταλίας

Τα βήματα που ακολουθούν, τα σενάρια σχηματισμού κυβέρνησης και το ενδεχόμενο εκλογών

Παραιτήθηκε ο Ιταλός Πρωθυπουργός Τζουζέπε Κόντε

Τριγμοί στο πολιτικό σκηνικό της χώρας μετά τις κατηγορίες Σαλβίνι

Ένοπλος κρατά ομήρους σε γέφυρα του Ρίο Ντε Τζανέιρο

Ο άνδρας φέρεται να έχει θέσει σε κατάσταση ομηρίας λεωφορείο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 20/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ