Ψυχαγωγία

Άναυδη η Χριστιάνα: Η υποστήριξη του Χάρη στον...Εφραίμ που δεν περίμενε(ΒΙΝΤΕΟ)

Θέση ανάμεσα στο ερωτευμένο ζευγάρι Εφραίμ - Αριστοτέλους, πήρε εμμέσως ο γνωστός δημοσιογράφος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα", Χάρης Παπαθεοχάρους.

Και ενώ η Χριστιάνα ανέφερε ότι "σε εμένα πρέπει να στήσετε άγαλμα" περί Γιώργου Εφραίμ, ο Χάρης απάντησε "εεε κανεί...". Η ίδια άναυδη συνέχισε ρωτώντας τον ευθέως αν την θεωρεί "δρακούνα" με τον νεαρό δημοσιογράφο να δυσκολεύεται να απαντήσει, καταλήγοντας φυσικά πως δεν είναι.

Διαβάστε επίσης: Γιώργος Εφραίμ:"Η Χριστιάνα είναι ο δικός μου υπέροχος άνθρωπος..."(ΒΙΝΤΕΟ)


Πάντως η συζήτηση συνέχισε με την έμμεση υποστήριξη του Χάρη και την Βαρβάρα Ζαχαρίου να τοποθετείται πως ο γνωστός ποδοσφαιριστής μετά την δημόσια ερωτική εξομολόγηση που έκανε στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"...κέρδισε έδαφος. Λόγια που λατρέψαμε και δεν περιμέναμε να ακούσουμε από τον άσο των γηπέδων, αφού διατηρεί χαμηλούς τόνους στη ζωή του, απασχολώντας μόνο με τις αθλητικές του επιτυχίες.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

Άγγελα Νικηφόρου:"Καθόμουν στο καναπέ και έκλαιγα γιατί..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγαλύτερο λάθος που έκανε στη ζωή της και η σχέση με τον άντρα της
15/03/2019 - 18:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

Χάρης Παπαθεοχάρους:"Σύζυγος γνωστής Κύπριας παρουσιάστριας με απείλησε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο δημοσιογράφος της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα"
24/03/2019 - 17:24

Μπεν Σιμόν: «Θέλουμε να κερδίζουμε κάθε παιχνίδι, τίποτα λιγότερο»

Τι δήλωσε ο ομοσπονδιακός μας προπονητής πριν από το παιχνίδι με το Βέλγιο
23/03/2019 - 17:57

Γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε τη συνήθεια του Εφραίμ πριν από derby αιωνίων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ξεχωριστή κίνηση που κάνει και δεν ξέραμε μέχρι χθες...
23/03/2019 - 17:39

Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Ένας αγώνας...οικογενειακή υπόθεση και με πολλά χαμόγελα
21/03/2019 - 21:15

H ανησυχία της Χριστιάνας για τη Μελίνα και η "θαυματουργή" Αγία Μαρίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους on air στην εκπομπή της
20/03/2019 - 17:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

Προετοιμάζεται για Brexit χωρίς συμφωνία η Κομισιόν

"Αυξάνονται οι πιθανότητες να συμβεί αυτό"

Η Ρουμανία ανακοίνωσε από τις ΗΠΑ ότι μεταφέρει την πρεσβεία της στην Ιερουσαλήμ

Η χώρα κατέχει αυτή την περίοδο την εκ περιτροπής προεδρία της Ευρωπαϊκής Ένωσης

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 17:40DEAL