Ψυχαγωγία

Aνδρέας Γεωργίου: Αποκάλυψε πως βιώνει την καραντίνα με τη...σύντροφό του-ΒΙΝΤΕΟ

Ο Ανδρέας Γεωργίου βρέθηκε καλεσμένος μέσω skype στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" από το σπίτι του αφού βρίσκεται αυτοπεριορισμένος στο σπίτι του εδώ και δυο εβδομάδες.

Ο δημοφιλής ηθοποιός δήλωσε για τη νέα περίοδο ζωής που βιώνει

Είμαι δυο εβδομάδες μέσα σε καραντίνα και με έπιασε μια φρίκη την τρίτη ημέρα. Αν συνεργαστούμε όλοι μπορούμε να βγούμε από όλο αυτό καλύτεροι άνθρωποι. Προσπάθησα να πω στον εαυτό μου ότι είναι μια παύση στη ζωή μας και να κλείσουμε κάποιες υποθέσεις μέσα μας.

Ο κορωνοϊός είναι μια απειλή σε όλο τον πλανήτη και το μόνο όπλο που έχουμε είναι να μείνουμε σπίτι μας.

Ο γνωστός ηθοποιός και παραγωγός στη συνέχεια αποκάλυψε με ποιους είναι στο σπίτι, αυτοπεριορισμένος:

Δεν είμαι μόνος μου σε καραντίνα. Είμαι με την σύντροφό μου, την Πανίτσα και τον βαφτιστικό μου όλοι μαζί.

Με τη σύντροφο μου δεν μαλώσαμε ακόμα, το είδαμε θετικά ότι τώρα μπορούμε να είμαστε περισσότερο χρόνο μαζί.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θετική και δεύτερη νοσηλεύτρια της Εντατικής του Γενικού Νοσοκομείου Λεμεσού

Είναι επαφή της νοσηλεύτριας που μολύνθηκε από διασωληνωμένη ασθενή
04/04/2020 - 23:12

Ιατρικός εξοπλισμός και αναλώσιμα από την Κίνα στην Κύπρο

Νέα ποσότητα ιατρικού εξοπλισμού αναμένεται να φτάσει από την Κίνα την ερχόμενη Πέμπτη
04/04/2020 - 22:45

Δρ. Κυπριανού: "Ο κορωνοϊός δεν κάνει διακρίσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγαλύτερος κίνδυνος επιπλοκών παρά οφέλους από τη χορήγηση φαρμάκων
04/04/2020 - 22:43

Έρημο το ψαροχώρι της Κύπρου λόγω κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανήσυχοι από την κατάσταση δηλώνουν οι ψαράδες και οι ιδιοκτήτες εστιατορίων
04/04/2020 - 22:27

"Έκαναν τέσσερις ημέρες να πάρουν δείγμα από τη μητέρα μου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθυστέρηση στην ιχνηλάτηση των επαφών θύματος κορωνοϊού, καταγγέλλει ο γιος του
04/04/2020 - 22:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θετική και δεύτερη νοσηλεύτρια της Εντατικής του Γενικού Νοσοκομείου Λεμεσού

Είναι επαφή της νοσηλεύτριας που μολύνθηκε από διασωληνωμένη ασθενή

Ιατρικός εξοπλισμός και αναλώσιμα από την Κίνα στην Κύπρο

Νέα ποσότητα ιατρικού εξοπλισμού αναμένεται να φτάσει από την Κίνα την ερχόμενη Πέμπτη

Έρημο το ψαροχώρι της Κύπρου λόγω κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανήσυχοι από την κατάσταση δηλώνουν οι ψαράδες και οι ιδιοκτήτες εστιατορίων
Ελλάδα

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας

Στους 67 ο αριθμός των νεκρών από τον Covid-19 στην Ελλάδα

Ποιες περιοχές δεν έχουν καταγράψει επισήμως κρούσμα κορωνοϊού
Διεθνή

Δρ. Κυπριανού: "Ο κορωνοϊός δεν κάνει διακρίσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγαλύτερος κίνδυνος επιπλοκών παρά οφέλους από τη χορήγηση φαρμάκων

Νίκησε τον κορωνοϊό και τώρα βοηθά να βρεθεί θεραπεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη μάχη της απολύμανσης των νοσοκομείων μπαίνουν και τα ρομπότ

Στο έλεος του κορωνοϊού η Ευρώπη (BINTEO)

Ηνωμένες Πολιτείες, Ισπανία, Ιταλία, Γερμανία και Γαλλία ξεπέρασαν την Κίνα σε κρούσματα

tv news

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

«8 Λέξεις» Η Τζουλιάνα κερδίζει όλο και περισσότερο την εμπιστοσύνη του Σωτήρη..

Δείτε στα νέα διπλά συγκλονιστικά επεισόδια της δραματικής σειράς, αυτό το Σαββατοκύριακο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 05/04/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ