Ψυχαγωγία

Ανδρέας Γεωργίου: H έκπληξη στο γηροκομείο για τα γενέθλια της γιαγιάς του (VID)

mία υπέροχη έκπληξη στη γιαγιά που τον μεγάλωσε για τα 85ά γενέθλιά της, έκανε ο Ανδρέας Γεωργίου.

Ο τρυφερός εγγονός επισκέφτηκε την γιαγιά του στον οίκο ευγηρίας όπου διαμένει και όπως είναι αναμενόμενο, της έδωσε μεγάλη χαρά.

«85 χρόνων το κορίτσι μου σήμερα… ο ήρωας μου! Πάλεψε να μας μεγαλώσει και τώρα παλεύει να κρατηθεί στη ζωή για να μας δίνει το παράδειγμα. Σε λατρεύω γιαγιά μου ❤️❤️χρόνια σου καλά! Ευχαριστώ το Ματέρια για την υπέροχη φροντίδα που παρέχουν στην γιαγιά μου», έγραφε το μήνυμα του Κύπριου σκηνοθέτη και ηθοποιού που συνόδευσε το βίντεο της έκπληξης στο Instagram.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kυριάκος Μητσοτάκης: Η τρυφερή εικόνα για τα 17α γενέθλια της κόρης του (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές που μοιράστηκε ο Πρωθυπουργός για την (όχι και τόσο) μικρή Δάφνη
30/06/2020 - 10:44

Το πρώτο αντάμωμα εγκλωβισμένης με τον εγγονό της μετά από 4 μήνες (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκινητικές εικόνες από τη στιγμή της αντάμωσης
29/06/2020 - 18:08

ΔΗΣΥ: Ετοιμάζονται για γενέθλια το άλλο Σάββατο

Ανακοινώνεται άνοιγμα προς την κοινωνία ενόψει του ιδελογικοπολιτικού συνεδρίου
28/06/2020 - 10:05

Πάφος: Τρίχρονο κοριτσάκι τριγυρνούσε μόνο του σε φούρνο

Κατηγορήθηκε γραπτώς η γιαγιά της μικρής
26/06/2020 - 17:36

Ηθοποιός από τις 8 λέξεις ήταν η καθαρίστρια της Αγκιλέρα για 400 ευρώ την ημέρα

Η αποκάλυψη και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά
26/06/2020 - 12:47

Λιονέλ Μέσι: Ο μάγος που έδωσε άλλο νόημα στο ποδόσφαιρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο άνθρωπος που σε κάνει να λατρεύεις το άθλημα κλείνει σήμερα τα 33 του χρόνια
24/06/2020 - 20:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν και είναι καλά στην υγεία τους η 14χρονη Αγγέλα και η 17χρονη Άννα

Λήξη συναγερμού για τα δύο κορίτσια που δηλώθηκαν στην Αστυνομία ως ελλείποντα πρόσωπα

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Xρειάζεται μια με μιάμιση ώρα για επιδιόρθωση της βλάβης και αποκατάσταση της παροχής

Αυτό είναι το αντίδοτο των Κυπρίων στον καύσωνα και την υγρασία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως "πολεμούν" τις υψηλές θερμοκρασίες και ποιές είναι οι συμβουλές των ειδικών;
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 03:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ