Ψυχαγωγία

Ανδρέας Γεωργίου: H έκπληξη στο γηροκομείο για τα γενέθλια της γιαγιάς του (VID)

mία υπέροχη έκπληξη στη γιαγιά που τον μεγάλωσε για τα 85ά γενέθλιά της, έκανε ο Ανδρέας Γεωργίου.

Ο τρυφερός εγγονός επισκέφτηκε την γιαγιά του στον οίκο ευγηρίας όπου διαμένει και όπως είναι αναμενόμενο, της έδωσε μεγάλη χαρά.

«85 χρόνων το κορίτσι μου σήμερα… ο ήρωας μου! Πάλεψε να μας μεγαλώσει και τώρα παλεύει να κρατηθεί στη ζωή για να μας δίνει το παράδειγμα. Σε λατρεύω γιαγιά μου ❤️❤️χρόνια σου καλά! Ευχαριστώ το Ματέρια για την υπέροχη φροντίδα που παρέχουν στην γιαγιά μου», έγραφε το μήνυμα του Κύπριου σκηνοθέτη και ηθοποιού που συνόδευσε το βίντεο της έκπληξης στο Instagram.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βασίλισσα Ελισάβετ: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια του Πρίγκιπα Χάρι

Τα 36ά του γενέθλια γιόρταζε χθες ο Δούκας του Σάσεξ
16/09/2020 - 09:31

Ινώ Αναστασιάδη: Οι τρυφερές ευχές στη μητέρα της και η...αδημοσίευτη φωτογραφία

“Σε ευχαριστώ για την ανιδιοτελή σου αγάπη, σε ευχαριστώ που είσαι στο πλευρό μας…”
11/09/2020 - 11:20

H Μπάρκα μας "σύστησε" τη γιαγιά της μέσα από το trailer της εκπομπής της (VID)

Η γιαγιά Τούλα “κλέβει” τις εντυπώσεις προσφέροντας φαγητό στην εγγονή της
10/09/2020 - 14:37

Αβέρωφ Νεοφύτου: Οι ευχές και η τούρτα έκπληξη για τα γενέθλια της συζύγου του

Οι σπάνιες οικογενειακές φωτογραφίες με τον μικρό Περικλή με αφορμή την ξεχωριστή μέρα
09/09/2020 - 13:36

Με άρωμα... αρχαίας Ελλάδας οι ευχές της VTB League στον Ιτούδη

Έγινε... άγαλμα ο Έλληνας τεχνικός της ΤΣΣΚΑ Μόσχας
08/09/2020 - 16:21

Χατζίδου - Παύλου: Υπερπαραγωγή το πρώτο πάρτυ γενεθλίων της κόρης τους (ΦΩΤΟ)

Δείτε τις φωτογραφίες που δημοσίευσε η τραγουδίστρια
06/09/2020 - 15:12

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άσκηση για αντιμετώπιση πετρελαιοκηλίδας πραγματοποιήθηκε στο Βασιλικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Την επιχείρηση παρακολούθησε και ο Υφυπουργός Έρευνας και Καινοτομίας

Επιστρέφουν οι μεσογειακές φώκιες στις θαλασσινές σπηλιές της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα έργα αποκατάστασης επιθεώρησε ο Υπουργός Γεωργίας

Μαθητές παραδέχτηκαν εμπλοκή στα έκτροπα του Λυκείου Παραλιμνίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται με εντατικούς ρυθμούς οι καταθέσεις
Ελλάδα

Δένδιας: Δεν επιθυμούμε να επιβληθούν τώρα κυρώσεις, αλλά να υπάρχουν εκεί

Ο ΥΠΕΞ της Ελλάδας ζήτησε να υπάρξει μια προετοιμασία της λίστας κυρώσεων από την Ε.Ε.

Ισχυρή σεισμική δόνηση «ταρακούνησε» την Κρήτη

Τι αναφέρει το Ευρωμεσογειακό Ινστιτούτο για το μέγεθος του σεισμού

Αποστέλλει είδη πρώτης ανάγκης για την Μόρια η Κυπριακή Δημοκρατία

Η πρώτη αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο
Διεθνή

El Pais: Κινέζοι χάκερς υπέκλεψαν δεδομένα για εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ισπανικά, και όχι μόνο, εργαστήρια δέχτηκαν κυβερνοεπιθέσεις

Το δεύτερο κύμα της πανδημίας είναι εδώ, λέει ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Η χώρα καταγράφει ανησυχητική αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 02:30WORLD PARTY