Ψυχαγωγία

Ανδρέας Γεωργίου: Η φωτογραφία με την αδερφή του και τα συγκινητικά λόγια (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια της είχε χθες, 9 Μαΐου, η αδερφή του Ανδρέα Γεωργίου!

Ο γνωστός ηθοποιός και σκηνοθέτης μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram ευχήθηκε στην αδερφή του, Ξένια για τα γενέθλια της με μια τρυφερή φωτογραφία γράφοντας: 

Σήμερα έχει γενέθλια η αδερφούλα μου… το σημείο αναφοράς μου… ο άνθρωπός μου… η ζωή την πήγε στην Αγγλία τα τελευταία 20 χρόνια αλλά η απόσταση δεν στάθηκε εμπόδιο στη σχέση μας. Παραμένουμε ενωμένοι και αγαπημένοι, όπως τότε που τα χρόνια ήταν ανέμελα και δεν υπήρχαν ευθύνες. Ξένια μου σε λατρεύω. Τίποτα δεν θα ήταν το ίδιο χωρίς εσένα!

Δείτε την φωτογραφία με τις ευχές: 

georgiou

 

Επόμενο άρθρο

Η Μαριέλλα Σαββίδου έβαλε το μαγιό της και εντυπωσιάζει! (ΦΩΤΟ)

Χωρίς ρετούς ποζάρει στον φωτογραφικό φακό
10/05/2019 - 14:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γενέθλια για την Δανάη Παππά: Το πάρτι με φίλους της στην Πάρο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε η νεαρή ηθοποιός
19/08/2019 - 16:22

Πάολα: Η φωτογραφία με τον πρώην άντρα της και οι ευχές για τα γενέθλια του

Μπορεί να χώρισαν αλλά διατηρούν άριστες σχέσεις
17/08/2019 - 14:17

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Κάιλι Τζένερ: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι απουσίες,το συγκινητικό βίντεο της κόρης της και το πανάκριβο δώρο από τον σύντροφο της
12/08/2019 - 17:03

Η Σμαράγδα Καρύδη γιόρτασε τα γενέθλια της με ένα μεγάλο πάρτι! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσων χρονών έγινε και ποιοι ήταν οι καλεσμένοι της
11/08/2019 - 16:08

Mέγκαν Μαρκλ: Αυτή είναι η γενέθλια τούρτα της Δούκισσας του Σάσεξ(ΦΩΤΟ)

Στις 4 Αυγούστου γιόρτασε τα 38ά της γενέθλια
08/08/2019 - 16:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποια είναι τα κατάλληλα δέντρα για δεντροφύτευση στην πόλη (ΛΙΣΤΑ)

Ποια είναι τα προβλήματα που εντοπίζονται και ποιες υποδομές λείπουν στις πόλεις

Η ανακοίνωση της Αστυνομίας για το θανατηφόρο στον Καλοπαναγιώτη

Οι δύο γυναίκες απεγκλωβίστηκαν και μεταφέρθηκαν με ελικόπτερο στο Νοσοκομείο

Καιρός: Τέλος στο "Φθινοπωρινό" σκηνικό, νέα άνοδος της θερμοκρασίας

Ανεβαίνει ξανά ο υδράργυρος από αύριο - Αναμένεται θερμή αέρια μάζα
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Η μεξικανική διπλωματία εκφράζει 'ανησυχία' για την κράτηση παιδιών από τις ΗΠΑ

Η κυβέρνηση του Ντόναλντ Τραμπ παρουσίασε νέους κανόνες για κράτηση επ' αόριστον

Πομπέο και Κόφοντ μίλησαν μετά την ακύρωση του ταξιδιού Τραμπ στη Δανία

Ο πρόεδρος των ΗΠΑ ακύρωσε το ταξίδι του αφού δεν του πούλησαν την Γροιλανδία

Υεμένη: Ο ΟΗΕ είναι αναγκασμένος να αναστείλει πολλά προγράμματα βοήθειας

Από τα 34 προγράμματα που προβλέπονταν μόλις τρία έχουν εξασφαλίσει χρηματοδότηση

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ