Ψυχαγωγία

Ανδρέας Γεωργίου: Η φωτογραφία με την αδερφή του και τα συγκινητικά λόγια (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια της είχε χθες, 9 Μαΐου, η αδερφή του Ανδρέα Γεωργίου!

Ο γνωστός ηθοποιός και σκηνοθέτης μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram ευχήθηκε στην αδερφή του, Ξένια για τα γενέθλια της με μια τρυφερή φωτογραφία γράφοντας: 

Σήμερα έχει γενέθλια η αδερφούλα μου… το σημείο αναφοράς μου… ο άνθρωπός μου… η ζωή την πήγε στην Αγγλία τα τελευταία 20 χρόνια αλλά η απόσταση δεν στάθηκε εμπόδιο στη σχέση μας. Παραμένουμε ενωμένοι και αγαπημένοι, όπως τότε που τα χρόνια ήταν ανέμελα και δεν υπήρχαν ευθύνες. Ξένια μου σε λατρεύω. Τίποτα δεν θα ήταν το ίδιο χωρίς εσένα!

Δείτε την φωτογραφία με τις ευχές: 

georgiou

 

Επόμενο άρθρο

Η Μαριέλλα Σαββίδου έβαλε το μαγιό της και εντυπωσιάζει! (ΦΩΤΟ)

Χωρίς ρετούς ποζάρει στον φωτογραφικό φακό
10/05/2019 - 14:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Τηλεοπτική βόμβα" από Γεωργίου: Στα σκαριά η επιστροφή...τηλεοπτικής σειράς

Λίγη ώρα πριν πετάξει για Los Angeles ο ηθοποιός προέβη σε αποκαλύψεις
05/12/2019 - 20:05

Μεγάλη έκπληξη! O Aνδρέας Γεωργίου...συγκινεί στο Soundtrack of Love (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε την Κυριακή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
01/12/2019 - 10:00

Όλα όσα έγιναν στο fun-day του ΑΠΟΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

13 λεπτά γεμάτα ΑΠΟΕΛ-Δείτε το βίντεο
30/11/2019 - 15:58

Χαριτίνη Ηλιάδου: Ντύθηκε...Lara Croft και πήγε στα γενέθλιά της! (ΦΩΤΟ)

Η εντυπωσιακή τούρτα και πόσα κεράκια έσβησε η δημοφιλής ηθοποιός
30/11/2019 - 12:04

Εξάχρονος κάλεσε 32 συμμαθητές στα γενέθλιά του και δεν πήγε κανείς (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του έγινε viral - Το "κύμα" συμπαράστασης και η απρόσμενη .. πρόσκληση
24/11/2019 - 09:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσηλευτές τα εξιλαστήρια θύματα εκνευρισμένων ασθενών στα ΤΑΕΠ (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα καταγγέλλουν νοσηλευτές στην κάμερα του «Alpha»

Εννέα φυτά κάνναβης σε ντουλάπα "αποκάλυψε" η πυρκαγιά σε σπίτι στην Τριμίκλίνη

Προσπάθησε να διαφύγει την σύλληψη από μέλη της ΥΚΑΝ ο 32χρονος ιδιοκτήτης της κατοικίας

Επίτροπος Προεδρίας: «Η Τουρκία κωφεύει προκλητικά για τους αγνοούμενους»

Βρέθηκε στην τελετή στολισμού Χριστουγεννιάτικου δένδρου με φωτογραφίες αγνοουμένων
Ελλάδα

Πάσσαρης: Καταδικάστηκε σε σαράντα πέντε χρόνια κάθειρξης

Απών ο κατηγορούμενος που βρίσκεται κρατούμενος σε φυλακές της Ρουμανίας

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα
Διεθνή

Είκοσι συλλήψεις στη Δανία λόγω υψηλού κινδύνου τρομοκρατικής επίθεσης

Υπήρξαν υποψίες για επιθέσεις με ακραίο, ισλαμιστικό κίνητρο

Βέλγιο: Ο ιδιοφυής 9χρονος σταμάτησε τις σπουδές του στο Πανεπιστήμιο

Το μικρό παιδί διαθέτει IQ 145 και έχει χαρακτηριστεί από πολλούς «ο 9χρονος Αϊνστάιν»

«Η δύναμη της νιότης»: Η Γκρέτα αναδείχθηκε το πρόσωπο της χρονιάς (ΦΩΤΟ)

Η ατρόμητη 16χρονη που τα έβαλε με τους ισχυρούς για τη διάσωση του πλανήτη

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 12/12/2019 - 06:00DIVIDED