Ψυχαγωγία

Ανδρέας Γεωργίου: Η φωτογραφία με την αδερφή του και τα συγκινητικά λόγια (ΦΩΤΟ)

Τα γενέθλια της είχε χθες, 9 Μαΐου, η αδερφή του Ανδρέα Γεωργίου!

Ο γνωστός ηθοποιός και σκηνοθέτης μέσα από τον λογαριασμό του στο Instagram ευχήθηκε στην αδερφή του, Ξένια για τα γενέθλια της με μια τρυφερή φωτογραφία γράφοντας: 

Σήμερα έχει γενέθλια η αδερφούλα μου… το σημείο αναφοράς μου… ο άνθρωπός μου… η ζωή την πήγε στην Αγγλία τα τελευταία 20 χρόνια αλλά η απόσταση δεν στάθηκε εμπόδιο στη σχέση μας. Παραμένουμε ενωμένοι και αγαπημένοι, όπως τότε που τα χρόνια ήταν ανέμελα και δεν υπήρχαν ευθύνες. Ξένια μου σε λατρεύω. Τίποτα δεν θα ήταν το ίδιο χωρίς εσένα!

Δείτε την φωτογραφία με τις ευχές: 

georgiou

 

Επόμενο άρθρο

Η Μαριέλλα Σαββίδου έβαλε το μαγιό της και εντυπωσιάζει! (ΦΩΤΟ)

Χωρίς ρετούς ποζάρει στον φωτογραφικό φακό
10/05/2019 - 14:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα σενάρια για Ρομπερζ και οι... ευχές του Απόλλωνα (ΦΩΤΟ)

Γιορτάζει τα 32α γενέθλια του ο Γάλλος κεντρικός αμυντικός
09/06/2019 - 14:51

Παπασταύρου: «Να επαναφέρουμε την Ομόνοια εκεί που επιβάλλεται να βρίσκεται»

Προεδρικό κάλεσμα για επιστροφή στην κορυφή ελέω... γενεθλίων
04/06/2019 - 15:22

Η Ομόνοια γιορτάζει τα 71α γενέθλια της… (ΒΙΝΤΕΟ)

71α χρόνια επιτυχιών και καταξίωσης στο Κυπριακό ποδόσφαιρο
04/06/2019 - 09:12

O Aντρέας Γεωργίου πόζαρε... ημίγυμνος και τρέλανε τις fans του! (ΦΩΤΟ)

Θεωρείται ένας από τους πιο σέξι ηθοποιούς
27/05/2019 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ένας φίλος και συνεργάτης του Δημήτρη Χριστόφια θυμάται… (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο κ. Βάσος Γεωργίου μιλά για τον πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Τον γύρο του κόσμου κάνει η καταδίκη του 35χρονου Κύπριου serial killer

Εκτενή δημοσιεύματα στα ηλεκτρονικά πρωτοσέλιδα του ξένου τύπου

Αυτά είναι τα 8 πράσινα σημεία της Επαρχίας Λευκωσίας 

Ποια είδη αποβλήτων μπορούν να αφήσουν οι πολίτες σε αυτά τα σημεία
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Κυρώσεις Τραμπ στον ηγέτη του Ιράν Αλί Χαμενεΐ

«Νούμερο ένα χρηματοδότης της τρομοκρατίας στον κόσμο το Ιράν»

Συναγερμός μετά τον εντοπισμό ύποπτου πακέτου κοντά στο Λευκό Οίκο

Σε κινητοποίηση οι Αρχές - Απαγορεύτηκε η διακίνηση πεζών

Βρυξέλλες: Συνέλαβαν άνδρα που ετοίμαζε τρομοκρατική επίθεση

Φέρεται ότι θα χτυπούσε στην Πρεσβεία των ΗΠΑ

tv news

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Όλοι περιμένουν στην εκκλησία την εμφάνιση της Όλγας...

Η αστυνομία ξεκινά επιχείρηση για τη σύλληψη του Ορφέα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/06/2019 - 20:20ALPHA NEWS