Ψυχαγωγία

Aνδρέας Λέοντας: Έκανα πρόταση γάμου - Δεν έχω καμιά σχέση πια με τον Θεοφάνους

Ο Ανδρέας Λέοντας μίλησε στο περιοδικό ΟΚ! για το τέλος της συνεργασίας του με τον Γιώργο Θεοφάνους αλλά και την απόφασή του να παντρευτεί τη σύντροφό του.

Ο αγαπημένος Κύπριος τραουδιστής εκμυστηρεύτηκε

Δεν έχουμε πλέον κάποια ιδιαίτερη σχέση. Τελείωσε η συνεργασία μας... Δεν τραβούσε άλλο αυτή η συνεργασία. Έπρεπε να τελειώσει.

Ο ίδιος προέβη και σε αποκαλύψεις σχετικά με την προσωπική του ζωή και εκμυστηρεύτηκε πως γνώρισε την κοπέλα του αλλά και τι τον κέρδισε σε αυτή.

Tραγουδούσα με τη Νατάσα Θεοδωρίδου και η Χριστίνα ήταν η μακιγιεζ μου. Η σχέση μας αρχικά ξεκίνησε ως φιλική και εξελίχθηκε μετά σε ερωτική.

Με κέρδισαν τα πάντα στην Χριστίνα. Ο χαρακτήρας, η ομορφιά της, ήταν όλο το πακέτο.

Όσο αν ισχύουν οι φήμες ότι παντρεύεται και ότι έχει κάνει πρόταση γάμου, ο ίδιος αποκαλύπτει

Είναι αλήθεια, έκανα πρόταση γάμου στη σύντροφό μου. Έγινε το προηγούμενο καλοκαίρι στην Κω. Έστησα ένα ρομαντικό σκηνικό στο δωμάτιο του ξενοδοχείου μας και έγιναν όλα. Της χρωστάω,όμως, ακόμα μια πρόταση γάμου, γιατί το κατάλαβε.

Επόμενο άρθρο

Η μουσική ενώνει για τα δικαιώματα του παιδιού

Για οικονομική ενίσχυση του Hope For Children
29/04/2018 - 12:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανδρέας Λέοντας: "Είμαι 22 και θα γίνω μπαμπάς"-Το όνομα του παιδιού του(ΒΙΝΤΕΟ)

Μιλά για την σύντροφο του και τον επικείμενο γάμο του
07/09/2018 - 10:50

Το νέο τραγούδι του Ανδρέα Λέοντα σε πρώτη μετάδοση... (ΒΙΝΤΕΟ)

"Και πέφτω στα πατώματα"... Ακούστε τη νέα επιτυχία του Κύπριου τραγουδιστή
13/04/2018 - 17:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατεχόμενα: Μετά τον "Σήφη" συνέλαβαν τον "Ρούντολφ"

Συνελήφθη σε σπίτι στη Κερύνεια μετά από πληροφορίες

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Νέες προκλήσεις από την Τουρκία: Θα υπερασπιστούν...τη "Γαλάζια Πατρίδα"

Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις λαμβάνουν όλα τα μέτρα στη Κύπρο, στο Αιγαίο και τη Μεσόγειο
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

Αιγύπτιος παρουσιαστής στη φυλακή επειδή έκανε συνέντευξη ομοφυλόφιλου

Κρίθηκε ένοχος της κατηγορίας ότι προώθησε αυτή τη σεξουαλική προτίμηση

Ερντογάν προς Τραμπ: Είμαστε έτοιμοι να αναλάβουμε την ασφάλεια της Μέμπιτς

Οι δύο ηγέτες συμφώνησαν να λάβουν κοινά μέτρα για τους τζιχαντιστές

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ