Ψυχαγωγία

Άννα Βίσση: "Βαρέθηκα τις τυπικούρες, τα στημένα, τα δήθεν..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσω Skype είδαμε την Άννα Βίσση στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα». Η αγαπημένη Κύπρια τραγουδίστρια αυτές τις μέρες βρίσκεται στην Κύπρο με αφορμή τις δυο συναυλίες της σε Λάρνακα και σε Λεμεσό, και μίλησε στη Χριστιάνα Αριστοτέλους για όλα. Η ίδια δήλωσε:

Πάντα αγαπούσα τη μουσική και αυτό απέδωσε. Εγώ συνεχίζω και το θέμα είναι να συνεχίζει και ο κόσμος.

Δεν θα λεγόμουνα Άννα ούτε θα ήμουν ο άνθρωπος που γεννήθηκα να είμαι. Δεν μου αρέσουν οι κομπλεξικοί και οι ζηλιάρηδές αλλά όλοι ζηλεύουμε αλλά το θέμα είναι να γνωρίζουμε τι γίνεται. Αγαπάω τους ταλαντούχους ανθρώπους. Όταν μου το ζήτησε η Καίτη της υποσχέθηκα να της κάνω ένα βίντεο. Γενικά είμαι στο χιούμορ. Βαρέθηκα τις τυπικούρες,  τα στημένα, τα δήθεν και επειδή βρισκόμουνα σε διακοπές με βοήθησε πολύ και βγήκε πολύ αυθόρμητα.  

Την αγαπάω την Αννίτα. Είναι οικογένεια. Δεν το βρίσκω δύσκολο. Δύσκολο είναι να τσακώνεσαι. Οι χωρισμοί είναι οι περισσότεροι κακοί και εγώ με τον Νίκο χωρίσαμε κανονικά εννοείται είχαμε τις ζήλιες μας αλλά όταν αγαπάς κάποιον τον τιμάς σε όλη σου τη ζωή. Το βρίσκω κανονικό αυτό και όχι δύσκολο.

Μπορεί να ήμουν λίγο σφιγμένη στα 90s οπότε έχουν δει πολλά τα μάτια μου. Άμα είσαι πιστός σε αυτό που αγαπάς και στο όνειρο σου δεν παρεκκλίνεις κάθε άλλο, συγκλίνεις. Μου λένε όλοι να κάνω λαϊκά και δεν  είναι ότι απαξιώνω κάτι…

Με αφορμή τα 50 χρόνια καριέρας σίγουρα θα κάνω κάτι για να θυμίσω ακόμα και σε μένα τι σημαίνει να ξεκινάς από 5 χρονών να τραγουδάς

Δείτε όλα όσα δήλωσε:

Επόμενο άρθρο

Ξεκίνησε η βασιλική περιοδεία του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ!

Είναι η πρώτη περιοδεία του βασιλικού ζεύγους με τον μονάκριβο γιο τους
23/09/2019 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Κύπρια έχασε 90 κιλά και εκπροσωπεί τη χώρα μας σε Διαγωνισμό Αδυνατίσματος

Το παράδειγμα ζωής που αξίζει να ακολουθήσεις και πώς με μια ψήφο μπορείς να την βοηθήσεις
01/11/2019 - 12:14

Ανδρέας Ανδρεόπουλος: "Μικρότερος είχα καβαλήσει το καλάμι. Έχω υπάρξει αγενής."

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στις "8 Λέξεις" και την επιθυμία του κάνει οικογένεια
31/10/2019 - 17:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Γεωργίας στον Alpha: "Είναι ξεκάθαρο πως πρόκειται για κακόβουλες ενέργειες"

Δικαιολόγησε τον τρόπο δράσεις των δραστών αλλά και τη χρονική στιγμή που επέλεξαν

Υπ. Παιδείας: Η δαπάνη €17 εκατομμυρίων δεν αφορά εγκατάσταση καμερών σε σχολεία

Τα θυροτηλέφωνα και οι περιφράξεις είναι πέραν των €12 εκ.

Ζήτησαν "ταρίφα" 50 ευρώ στους υπό κάλυψη αστυνομικούς για "παροχή υπηρεσιών"

Οι αρχές εκτιμούν πως τον οίκο ανοχής διαχειρίζονταν άλλα πρόσωπα
Ελλάδα

Αθήνα: Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα ναρκωτικών με 22 συλλήψεις στις Αχαρνές

Στο «καρτέλ» δύο εγκληματικές οργανώσεις και επτά συμμορίες

Σαρώνει την Ελλάδα η «Βικτώρια» με ακραία καιρικά φαινόμενα

Έντονα τα προβλήματα με πλημμύρες, κλειστά σχολεία και απεγκλωβισμούς

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο
Διεθνή

Eμπλέκει γερουσιαστές για να πείσει τον Ερντογάν για τους S-400 ο Τραμπ

«Το πετρέλαιο είναι ασφαλές, αφήσαμε πίσω στρατεύματα για να το ασφαλίσουμε»

50-50 αν θα αναλάβει η νέα Ευρωπαϊκή Επιτροπή τον Δεκέμβριο

Οι εκλογές στη Βρετανία δημιουργούν περίπλοκα δεδομένα

Νέοι βομβαρδισμοί στη Γάζα ενώ ο αριθμός των νεκρών αυξήθηκε στους 11

Κλιμακώνονται οι συγκρούσεις με νεκρούς και τραυματίες

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ