Ψυχαγωγία

Άννα Βίσση: "Βαρέθηκα τις τυπικούρες, τα στημένα, τα δήθεν..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέσω Skype είδαμε την Άννα Βίσση στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα». Η αγαπημένη Κύπρια τραγουδίστρια αυτές τις μέρες βρίσκεται στην Κύπρο με αφορμή τις δυο συναυλίες της σε Λάρνακα και σε Λεμεσό, και μίλησε στη Χριστιάνα Αριστοτέλους για όλα. Η ίδια δήλωσε:

Πάντα αγαπούσα τη μουσική και αυτό απέδωσε. Εγώ συνεχίζω και το θέμα είναι να συνεχίζει και ο κόσμος.

Δεν θα λεγόμουνα Άννα ούτε θα ήμουν ο άνθρωπος που γεννήθηκα να είμαι. Δεν μου αρέσουν οι κομπλεξικοί και οι ζηλιάρηδές αλλά όλοι ζηλεύουμε αλλά το θέμα είναι να γνωρίζουμε τι γίνεται. Αγαπάω τους ταλαντούχους ανθρώπους. Όταν μου το ζήτησε η Καίτη της υποσχέθηκα να της κάνω ένα βίντεο. Γενικά είμαι στο χιούμορ. Βαρέθηκα τις τυπικούρες,  τα στημένα, τα δήθεν και επειδή βρισκόμουνα σε διακοπές με βοήθησε πολύ και βγήκε πολύ αυθόρμητα.  

Την αγαπάω την Αννίτα. Είναι οικογένεια. Δεν το βρίσκω δύσκολο. Δύσκολο είναι να τσακώνεσαι. Οι χωρισμοί είναι οι περισσότεροι κακοί και εγώ με τον Νίκο χωρίσαμε κανονικά εννοείται είχαμε τις ζήλιες μας αλλά όταν αγαπάς κάποιον τον τιμάς σε όλη σου τη ζωή. Το βρίσκω κανονικό αυτό και όχι δύσκολο.

Μπορεί να ήμουν λίγο σφιγμένη στα 90s οπότε έχουν δει πολλά τα μάτια μου. Άμα είσαι πιστός σε αυτό που αγαπάς και στο όνειρο σου δεν παρεκκλίνεις κάθε άλλο, συγκλίνεις. Μου λένε όλοι να κάνω λαϊκά και δεν  είναι ότι απαξιώνω κάτι…

Με αφορμή τα 50 χρόνια καριέρας σίγουρα θα κάνω κάτι για να θυμίσω ακόμα και σε μένα τι σημαίνει να ξεκινάς από 5 χρονών να τραγουδάς

Δείτε όλα όσα δήλωσε:

Επόμενο άρθρο

Ξεκίνησε η βασιλική περιοδεία του πρίγκιπα Χάρι και της Μέγκαν Μαρκλ!

Είναι η πρώτη περιοδεία του βασιλικού ζεύγους με τον μονάκριβο γιο τους
23/09/2019 - 15:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

H 62χρονη Άννα Βίσση ποζάρει πρώτη φορά με μπικίνι και είναι αψεγάδιαστη (ΦΩΤΟ)

Σε καλοκαιρινή διάθεση κάτω από τον ήλιο της Αθήνας παραδίδει "μαθήματα στυλ"
19/05/2020 - 07:23

Τσιτσιπάς στην Βίσση:"Θέλω να εκφράσω τα συναισθήματά μου μέσω του τραγουδιού"

Καθηλώνει το κοινό η συναυλία της Βίσση στον Alpha Κύπρου
02/05/2020 - 23:02

"Αγαπημένη μου Άννα...": Το συγκινητικό μήνυμα του Αναστασιάδη στην Άννα Βίσση

"Οι συμπατριώτες μας επέδειξαν για ακόμα μία φορά αυτοέλεγχο, πειθαρχία και πίστη..."
02/05/2020 - 22:38

Ό,τι πιο γλυκό! Η Βίσση παρακολουθεί την συναυλία της αγκαλιά με τον... Καρβέλα

Εκπλήξεις και λαμπερή καλεσμένοι για μια συναλία εν καιρώ καραντίνας
02/05/2020 - 21:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πρόσω ολοταχώς για την τρίτη φάση άρσης των περιοριστικών μέτρων

Οι επιδημιολόγοι καταθέτουν νέες προτάσεις στον Πρόεδρο για επιπλέον χαλαρώσεις

Τον "τσάκωσαν" να ξεφορτώνει υλικά για κατασκευή βόμβας σε ανεγειρόμενη οικοδομή

Χειροπέδες σε 27χρονο που αποφυλακίστηκε πρόσφατα από τις Κεντρικές Φυλακές

Αναζητείται οδηγός που χτύπησε 23χρονο μοτοσικλετιστή και έφυγε από τη σκηνή

Σοβαρό τροχαίο ατύχημα στο Παραλίμνι με τον τραυματισμό διανομέα φαγητού
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Nύχτα οργής και διαδηλώσεων στις ΗΠΑ για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ

Βγήκε στους δρόμους της Μινεσσότα η Εθνοφρουρά και επέβαλε απαγόρευση κυκλοφορίας

Τερματίζει τη σχέση των ΗΠΑ με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας ο Τραμπ

"Ο κόσμος χρειάζεται απαντήσεις από Κίνα σχετικά με τον ιό., ρέπει να έχουμε διαφάνεια"

Για δολοφονία κατηγορείται ο αστυνομικός που γονάτισε στο λαιμό του Φλόιντ

Αναμένονται κατηγορίες εναντίον των άλλων 3 αξιωματικών που εμπλέκονται στο περιστατικό

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ