Ψυχαγωγία

Άννα Βίσση: Το συγκινητικό μήνυμα της κόρης της και το ταξίδι στη Νέα Υόρκη

 H Άννα Βίσση, είναι η απόλυτη Ελληνίδα τραγουδίστρια και μεσουρανεί εδώ και δεκαετίες στον καλλιτεχνικό χώρο.

Η ίδια "σπάει τα ταμεία" στο Ηοtel Ερμού που εμφανίζεται ενώ ετοιμάζεται για νέες επιτυχίες στο χώρο της μουσικής. Μπορεί όμως να είναι μια επιτυχημένη τραγουδίστρια αλλά πάνω από όλα είναι μια αξιολάτρευτη μαμά και γιαγιαά. Η Άννα Βίσση συχνά πυκνά ξεκλέβει χρόνο από το επαγγελματικό της πρόγραμμα για να επισκέπτεται τη Νέα Υόρκη, όπου διαμένει η κόρη της, Σοφία Καρβέλα και τα εγγόνια της, Νίκος και Νέστωρας. 

Η κόρη της ανάρτησε φωτογραφίες από την τελευταία επίσκεψη της Άννας Βίσση γράφοντας: 

Η απόλυτη σταρ, όπως την αποκαλούν οι θαυμαστές της, βρέθηκε τις προηγούμενες ημέρες στη Νέα Υόρκη και η κόρη της αναρτώντας εικόνες της μητέρας της, έκανε μία κατάθεση ψυχής, γράφοντας:

“Σε αυτή σου την επίσκεψη, συνειδητοποίησα πόσο σε λατρεύω και με το γεγονός ότι σταμάτησα να είμαι κακιά μαζί σου με έκανε να νιώθω καλύτερα και να παραδεχτώ πως είσαι πράγματι η πιο σέξι αδερφή και το πιο αστείο κορίτσι που ξέρω”. 

;,M

;,.M

;L,

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Άννα Βίσση στα γενέλθια της μητέρα της από την..."καραντίνα" (ΦΩΤΟ)

Έγινε 88 χρονών και το γιόρτασαν μαζί με αγκαλιές και... Face Time
22/03/2020 - 10:26

Η ανατρεπτική πρόταση γάμου του Μπουρδούμη στην...Λένα Δροσάκη (BINTEO)

H ξεχωριστή έκπληξη, η αντίδραση της αγαπημένης του και το...παθιασμένο φιλί
15/02/2020 - 13:53

Η Άννα Βίσση με κόκκινα μαλλιά και ανάμεσα στις...φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανατρεπτική εμφάνιση της τραγουδίστριας για "χάρη" του...Νίκου Καρβέλα
17/12/2019 - 16:01

Flashback: Όταν ο Ρουβάς ήταν στρατιώτης και διασκέδαζε με φαντάρους και Βίσση

Η Άννα Βίσση έστησε για το Σάκη ένα μικρό πάρτι με ξέφρενους χορούς
08/12/2019 - 11:01

Η Σοφία Καρβέλα βάζει τέλος στις φήμες χωρισμού με μια... φωτογραφία!

Η ανάρτηση-απάντηση στις φήμες που υπάρχουν τους τελευταίους μήνες
29/10/2019 - 09:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κατεχόμενα: Επτάχρονο κρούσμα κορωνοϊού και νέα καραντίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα δάχτυλα του ενός χεριού ο αριθμός των Τ/κ που περνούν στις ελεύθερες περιοχές

Δρ. Καραγιάννης: «Η εβδομάδα που έρχεται είναι καθοριστική» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε ο Καθηγητής στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha

Πέντε κρούσματα κορωνοϊού στο American Medical Center (ΒΙΝΤΕΟ)

Ερωτήματα γύρω από την εφαρμογή των σχετικών πρωτοκόλλων
Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Πειραματικό φάρμακο «μπλοκάρει» την είσοδο του κορωνοϊού στα κύτταρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η διεθνής επιστημονική κοινότητα δίνει μάχη με το χρόνο για τη θεραπεία

Γερμανία: «Βρισκόμαστε περίπου 2 εβδομάδες πριν την κορύφωση» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει Κύπριος ειδικευόμενος ιατρός στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha

Σε κέντρο της πανδημίας εξελίσσονται οι ΗΠΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς διαμορφώνεται η κατάσταση σε Ιταλία, Ισπανία και Γερμανία

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 05/04/2020 - 22:40ΚΑΡΜΑ