Ψυχαγωγία

Aνοδική πορεία για τον Λούη Πατσαλίδη (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης Πατσαλίδης "σάρωσε" για μια ακόμη Παρασκευή με την εκπομπή του Alpha Κύπρου, "Λούης Night Show", τόσο σε ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας όσο και σε νούμερα τηλεθέασης.

Ο αγαπημένος stand up - comedian για μία ακόμη φορά ανάγκασε τα μηχανάκια της AGB να "χτυπήσουν" κόκκινο, εκτοξεύοντας και πάλι το κανάλι των Λατσιών στη πρώτη θέση κατά την ώρα μετάδοσης του με τεράστια διαφορά από όλα τα υπόλοιπα.

Συγκεκριμένα, το "Λούης Night Show" που άρχισε στις 21.15 κατάφερε να φτάσει στο 51.7% σε γενικό σύνολο, ενώ ανάμεσα στις ηλικίες 18-54 εκτοξεύτηκε μέχρι και στο 57,5%, αποδεικνύοντας ξανά την δυναμική της σατιρικής εκπομπής, αλλά και το ισχυρό δέσιμο που έχει ο οικοδεσπότης με τους τηλεθεατές του.

Δείτε τα επίσημα στοιχεία από τον πίνακα της AGB:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Σ. Γεωργίου: Σε Κυπριακή ταβέρνα μαζί με τη σύντροφο και την μητέρα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Απολαμβάνει οικογενειακές στιγμές λίγο πριν τον μεγάλο τελικό του ριάλιτι μαγειρικής
30/05/2020 - 09:19

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανανέωσε με τον ALPHA ο Λούης Πατσαλίδης!

Θα συνεχίσει να μας χαρίζει ξεκαρδιστικές στιγμές σάτιρας μέσα από το “Λούης Night Show”
14/07/2020 - 14:50

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

Λούης Πατσαλίδης: Για βουτιές στη θάλασσα μαζί με την...κόρη του (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με την μικρή αδυναμία του
29/06/2020 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

“Αλέξανδρος εισήλθε νοσοκομείον”: Το συνθηματικό της 15ης Ιουλίου 1974 (ΒΙΝΤΕΟ)

Σαράντα έξι χρόνια από το προδοτικό πραξικόπημα που άνοιξε την κερκόπορτα στον Αττίλα

Νεαροί παραδίδουν μαθήματα συνείδησης και καθαρίζουν τις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα που αντίκρισαν η οποία έγινε το έναυσμα για την πρωτοβουλία τους

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ