Ψυχαγωγία

"Άνοιξε όλο το φόρεμα πίσω"-Το ατύχημα της Βασιλικής Χατζηαδάμου on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ακόμα ξεκαρδιστικό επεισόδιο έρχεται αύριο στις 21:15 στον Alpha Κύπρου.

Ο αγαπημένος stand up comedian, είναι έτοιμος να μας καθηλώσει και πάλι στις μικρές μας οθόνες και να μας χαρίσει στιγμές γέλιου και σάτιρας.

Guest καλεσμένη η παρουσιάστρια του "Παράδοση κατ'οίκον", Βασιλική Χατζηαδάμου, η οποία θα αποκαλύψει μεταξύ άλλων ένα ατύχημα που είχε σε γύρισμα εκπομπής, όταν το φόρεμα της, άνοιξε από πίσω με αποτέλεσμα οι μουσικοί να βλέπουν όλα όσα δεν θα ήθελε η ίδια να φανερωθούν.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Οι εκπλήξεις δεν σταματούν εκεί, με ένα "Χαρούμενο Σπίτι" να στήνεται στο "Λούης Night Show", σκορπίζοντας στιγμές απίστευτου γέλιου σε μια κορυφαία συνάντηση.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "free-pass" του Αβέρωφ στο νοσοκομείο και το...τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

"To γράφει πάνω στην φόρμα είναι το σημείο... 9"
04/04/2020 - 22:07

Κυπραία Πεθερά:"Ήμουν τραπεζικός και έχω γράψει βιβλίο ακατάλληλο για ανηλίκους"

Η επική συνάντηση του Λούη με την Κυπραία πεθερά που αξίζει να δεις
04/04/2020 - 17:22

H viral τηλεοπτική συνάντηση...Κύπριας πεθεράς - Λούη που αξίζει να δεις (ΦΩΤΟ)

Έτοιμοι να μας χαρίσουν μια από τις πιο ξεκαρδιστικές στιγμές της σεζόν
02/04/2020 - 14:21

Λούης Πατσαλίδης: Οι "παρατηρήσεις" της Αστέρως και των παιδιών τους στο σπίτι!

"Κατίσιη σου που την μάμα..." - Έτοιμος για το "Λούης Night Show Ηοme Edition"
01/04/2020 - 13:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρέφος που νοσηλεύεται στο Μακάριο ανάμεσα στα 19 νέα κρούσματα

Στα 465 ανήλθε ο αριθμός των επιβεβαιωμένων περιστατικών

Επαναπατρίστηκαν 72 Κύπριοι που είχαν "εγκλωβιστεί" στο εξωτερικό (ΦΩΤΟ)

Η πτήση από την Αθήνα προσγειώθηκε το απόγευμα στο αεροδρόμιο Λάρνακας
Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Αισιοδοξία στην Ισπανία από τη μείωση θανάτων λόγω COVID-19

Ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στη χώρα επιβραδύνεται τις τελευταίες ημέρες

"Η διάθεσή μου είναι καλή" ανακοινώνει μέσω twitter ο Μπόρις Τζόνσον

Ο Βρετανός Πρωθυπουργός υποβάλλεται σε τεστ ρουτίνας για τα συμπτώματα του κορωνοϊού

Περισσότεροι από 80 γιατροί στην Ιταλία έχασαν τη ζωή τους λόγω κορωνοϊού

Θετικός στον ιό και ο Διευθυντής του Ιταλικού Οργανισμού Φαρμάκων

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 06/04/2020 - 18:40ΠΑΡΑΜΥΘΙ... ΑΛΛΙΩΣ