Ψυχαγωγία

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Νέος έρωτας σύμφωνα με τον Διεθνή Τύπο για την Lady Gaga

Και ενώ οι φήμες για τη σχέση Lady Gaga- Bradley Cooper ακόμα να κοπάσουν, δημοσιεύματα και συνεργάτες της τραγουδίστριας "μαρτύρησαν" ότι έχει έρθει πολύ κοντά και βρίσκεται σε ένα έντονο ερωτικό φλερτ με τον ηθοποιό Jeremy Renner, ο οποίος είναι ευρύτερα γνωστός μέσω της σειράς ταινιών Avengers.

Στην αντίπερα των φημών, αναφέρεται από το στενό κύκλο της Lady Gaga ότι οι δυο τους έχουν έρθει όντως πολύ κοντά αλλά περισσότερο σε φιλικό επίπεδο διότι η διάσημη τραγουδίστρια έχει έρθει πολύ κοντά με την κορούλα του Renner.

Δείτε το κούκλο φημολογούμενο νέο σύντοφό της...

τρισταν

Επόμενο άρθρο

Το αμύθητο ποσό που δίνει ο Τζάστιν Μπίμπερ για το νέο σπίτι με τη γυναίκα του!

Αποφάσισε να αγοράσει μια έπαυλη για χάρη της καλής του...
22/03/2019 - 12:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ποιο είναι το χαρακτηριστικό που ερωτεύεται κάθε ζώδιο;

Απορίες τέλος! Τα άστρα..."μίλησαν"
13/04/2019 - 22:17

Ποια Σκορδά; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του Αλέξη Γεωργούλη (ΦΩΤΟ)

Το μυστικό που αποκαλύφθηκε και το νέο ειδύλλιο της showbiz
06/04/2019 - 18:28

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

Γιατί μερικοί άνθρωποι δεν φιλούν κατά τη διάρκεια του σεξ;

Η απάντηση και το σύνηθες γεγονός στην ερωτική ζωή
12/03/2019 - 21:10

Κάνεις σεξ ή έρωτα; Μάθε σε ποια κατηγορία ανήκεις...

Υπάρχουν ενδείξεις που μπορείς να "διαβάσεις"
12/03/2019 - 20:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

25χρονος "πετούσε" στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Λευκωσίας

Εντοπίστηκε να κινείται με ταχύτητα 189ΧΑΩ αντί 100 που είναι το ανώτατο

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

Στο αστυνομικό τμήμα δέκα νεαροί για το έθιμο της λαμπρατζιάς

Κατά την επιχείρηση της Αστυνομίας συνελήφθησαν και τέσσερις ανήλικοι
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Πένθος στη Σρι Λάνκα: Στους 310 οι νεκροί από το μπαράζ βομβιστικών επιθέσεων

Μέχρι στιγμής, οι αρχές πέρασαν χειροπέδες σε 40 υπόπτους

Τραγωδία στην Κολομβία: Δέκα άνθρωποι αγνοούνται μετά από κατολίσθηση

Ο αριθμός των νεκρών ανέρχεται στους 20 - Δίνουν μάχη με το χρόνο οι διασώστες

Βολιβία: Το μοιραίο λάθος οδηγού λεωφορείου που στοίχισε τη ζωή σε 25 ανθρώπους

Πολύνεκρο τροχαίο δυστύχημα σημειώθηκε σε απόσταση 90 χιλιομέτρων βόρεια της Λα Πας

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ