Ψυχαγωγία

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Νέος έρωτας σύμφωνα με τον Διεθνή Τύπο για την Lady Gaga

Και ενώ οι φήμες για τη σχέση Lady Gaga- Bradley Cooper ακόμα να κοπάσουν, δημοσιεύματα και συνεργάτες της τραγουδίστριας "μαρτύρησαν" ότι έχει έρθει πολύ κοντά και βρίσκεται σε ένα έντονο ερωτικό φλερτ με τον ηθοποιό Jeremy Renner, ο οποίος είναι ευρύτερα γνωστός μέσω της σειράς ταινιών Avengers.

Στην αντίπερα των φημών, αναφέρεται από το στενό κύκλο της Lady Gaga ότι οι δυο τους έχουν έρθει όντως πολύ κοντά αλλά περισσότερο σε φιλικό επίπεδο διότι η διάσημη τραγουδίστρια έχει έρθει πολύ κοντά με την κορούλα του Renner.

Δείτε το κούκλο φημολογούμενο νέο σύντοφό της...

τρισταν

Επόμενο άρθρο

Το αμύθητο ποσό που δίνει ο Τζάστιν Μπίμπερ για το νέο σπίτι με τη γυναίκα του!

Αποφάσισε να αγοράσει μια έπαυλη για χάρη της καλής του...
22/03/2019 - 12:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πέννυ Φοινίρη: Η αποκάλυψη για την προσωπική της ζωή που δεν ξέραμε...

Το ενδεχόμενο γάμου, η σχέση και η ευτυχία στη ζωή της
21/07/2019 - 16:09

Θοδωρής Μαραντίνης: Όλη η αλήθεια για το νέο του "έρωτα" με νεαρή τραγουδίστρια

Τα Μad βραβεία, η μελαχρινή εκκεντρική καλλιτέχνης και η σχέση μεταξύ τους
21/07/2019 - 11:20

Bradley Cooper και Lady Gaga... ξανά μαζί!

Ο λόγος που θα τους δούμε ξανά μαζί μετά τις φήμες ότι είναι ζευγάρι
03/07/2019 - 09:21

Έρωτας στην παραλία ή τη θάλασσα: Οι 6 λόγοι που οι γιατροί λένε «όχι»

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις πριν τον απολαύσεις
30/06/2019 - 20:11

Lady Gaga: Την ρώτησαν που είναι ο Bradley Cooper και αυτή τους... έβρισε!

Το περιστατικό που εκνεύρισε την τραγουδίστρια και η απάντηση της
11/06/2019 - 09:02

Η Τζένιφερ Άνιστον πιο σέξι από ποτέ αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή η γνωστή ηθοποιός
08/05/2019 - 10:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 19χρονο για κλοπές οχημάτων στη Λεμεσό

Συνελήφθη για αυτόφωρο αδίκημα της κατοχής διαρρηκτικών εργαλείων

Διπλό φονικό: H ώρα της ποινής για τον Λευτέρη Σολωμού

Ανοιχτό το ενδεχόμενο να καταθέσει ως μάρτυρας κατά του αδελφού του, Λοϊζου Τζιωνή

Τυλίχθηκαν στις φλόγες δυο οχήματα στο Κάβο Γκρέκο

Άγνωστα μέχρι στιγμής τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε τα ξημερώματα
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Επιστολή δημοκρατικών μελών της επιτροπής Εξωτερικών Σχέσεων σε Τραμπ για S-400

Εκφράζουν την πεποίθηση ότι πρέπει να δοθεί μια ισχυρή απάντηση στην απόφαση Ερντογάν

Τραγικός θάνατος για τέσσερα παιδιά σε κατασκήνωση στη ρωσική Άπω Ανατολή

Κάηκαν σε πυρκαγιά - Συλλήψεις για τη μεγάλη τραγωδία

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ