Ψυχαγωγία

Αντώνης Λουδάρος: Άκουσε το "Κωνσταντίνα Σπυροπούλου" κι έγινε...καπνός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αντώνης Λουδάρος, είχε συνεργαστεί μαζί με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου στην πρώτη χρονιά του "Σπίτι μου σπιτάκι μου" και 4 σχεδόν χρόνια μετά, ακούγοντάς το όνομά της, γίνεται κυριολεκτικά… καπνός.

Όταν λοιπόν, η δημοσιογράφος της εκπομπής Splash. ανέφερε το όνομα της πρώην συνεργάτιδάς του, ο ίδιος πήρε δρόμο!

«Προτάσεις υπάρχουν; Σας είχαμε δει πιο παλιά και στην εκπομπή της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου» είπε χαρακτηριστικά η δημοσιογράφος και ο ηθοποιός χαμογέλασε και αποχώρησε από την κάμερα.

«Καλό σας βράδυ! Να είστε καλά» είπε με χαρακτηριστικό χαμόγελο και εξαφανίστηκε.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Καλομοίρα:"Θέλω να είμαι ελκυστική όχι μόνο για μένα,αλλά και για τον άντρα μου"

Το πρώτο τους ταξίδι χωρίς τα παιδιά και οι προσπάθειές της να κρατήσει τον σέξι εαυτό της
19/07/2018 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κ. Σπυροπούλου:Η αποστομωτική απάντηση στα σχόλια που δέχτηκε για τα κιλά της

Η φωτογραφία με μαγιό, τα σχόλια για ρετούς και η απάντηση για το σώμα της
21/03/2019 - 13:28

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Οι πρώτες δηλώσεις για τον νέο της σύντροφο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια για τα τρυφερά τετ α τετ με τον επιχειρηματία, Φίλιππο Βαρβέρη
19/03/2019 - 12:53

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Ο νέος της σύντροφος και τα δημόσια φιλιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον Έλληνα επιχειρηματία που της έκλεψε την καρδιά και το... μονόπετρο
18/03/2019 - 10:20

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Αγνώριστη! Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλί και στρουμπουλά μαγουλάκια!
11/08/2018 - 06:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί οδηγός που οδηγούσε τύφλα στο μεθύσι στον αυτοκινητόδρομο

Οδηγούσε αλόγιστα και επικίνδυνα και αρνήθηκε να προβεί σε τελικό έλεγχο αλκοτέστ

Έχασε το αυτοκίνητο του στη Λεμεσό και το βρήκε να καίγεται στη Λάρνακα

Χειροπέδες σε ένα πρόσωπο για κλοπή και εμπρησμό οχήματος

Ποιοι δρόμοι επηρεάζονται λόγω των παρελάσεων για την επέτειο της 25ης Μαρτίου;

Αναλυτικά τα ωράρια και όλες οι τροχαίες διευθετήσεις σε όλες τις επαρχίες
Ελλάδα

Σε "Τζαμί Αγία Σοφία" μετονομάζει την Αγία Σοφιά ο Ερντογάν

Μετατρέπει τον ναό σε τζαμί και θα επιτρέπει πλέον τις δωρεάν επισκέψεις

Γιατί καθιερώθηκε η 25η Μαρτίου ως εθνική επέτειος;

Τι πραγματικά συνέβη την 25η Μαρτίου 1821 και τη γιορτάζουμε με τιμές και παρελάσεις;

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο
Διεθνή

Σχεδόν 5 εκατομμύρια υπογραφές, μαζεύτηκαν για να σταματήσει το Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Φανατικοί απειλούν πως θα σκοτώσουν την Κύπρια που ξεκίνησε να μαζεύει υπογραφές

Ο Τραμπ θα υπογράψει την αναγνώριση της ισραηλινής κυριαρχίας στο Γκολάν

Ο ΟΗΕ θεωρεί ότι το Γκολάν που ελέγχεται από το Ισραήλ αποτελεί κατεχόμενο έδαφος

Ερντογάν: Όσοι περιμένουν πτώση της λίρας θα πληρώσουν «βαρύ τίμημα»

Στοιχεία έδειξαν πως οι καταθέσεις ξένου συναλλάγματος έφθασαν σε επίπεδο ρεκόρ

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 09:30DEAL