Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Ο Αντώνης Ρέμος και η Δέσποινα Βανδή μετά την αναβολή της έναρξης των εμφανίσεων τους στη νυχτερινή ζωή της Αθήνας, έκαναν χθες την πρεμιέρα τους.

Λίγες ώρες όμως πριν την πρεμιέρα τους ο δημοφιλής τραγουδιστής δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram την κόρη του αποκαλύπτοντας την ευχή της μικρής στον πατέρα της για τη νέα του αρχή. Η Έλενα πόζαρε μπροστά από την αφίσα των δυο τραγουδιστών και Αντώνης Ρέμος και Υβόννη Μπόσνιακ απαθανάτισαν το γλυκό στιγμιότυπο αναρτώντας το στα κοινωνικά δίκτυα με τα likes και τα σχόλια να πέφτουν βροχή.

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε ο Αντώνης Ρέμος:

 

Επόμενο άρθρο

Χ. Αριστοτέλους: Αποκάλυψε λεπτομέρειες για την σχέση της με τον Εφραίμ(ΒΙΝΤΕΟ)

O τρόπος που κοιμούνται, το τραγούδι του γάμου τους και η αφιέρωση on air
09/11/2018 - 17:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρεμιέρα δια... περιπάτου για τον Τσιτσιπά στο Αυστραλιανό Όπεν

Άνετο ξεκίνημα για τον Ελλαδίτη πρωταθλητή στο πρώτο grand slam της σεζόν
20/01/2020 - 14:34

Όταν ο Δημήτρης Σκουλός ερμήνευσε λαϊκή επιτυχία της ...Βανδή (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αντίδραση της τραγουδίστριας και το "άκυρο" που του έδωσε
18/01/2020 - 13:54

Πρεμιέρα "ΚΑΡΜΑ": Επιστρέφει με θύμα σεξουαλικής...σκλαβιάς (BINTEO)

Ανατριχιαστικό έγκλημα με θύμα νεαρή από τη Δομινικανή Δημοκρατία
03/01/2020 - 09:45

Ο Ρέμος βάζει τη κόρη του στους...ώμους του και κάνει βόλτα όλη την Θεσσαλονίκη

Οι γλυκές στιγμές μπαμπά-κόρης και όσα κατέγραψε η κάμερα
02/01/2020 - 12:57

Υβόννη Μπόσνιακ – Αντώνης Ρέμος : Δείτε πόσο έχει μεγαλώσει η...κόρη τους (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία κάτω απ΄το Χριστουγεννιάτικο δέντρο και τα...κατάξανθα μαλλιά
25/12/2019 - 09:23

Δέσποινα Βανδή: Tραγούδησε μαζί με την...κόρη της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εξαιρετικό ντουέτο μητέρας - κόρης και οι ευχές τους για τα φετινά Χριστούγεννα
22/12/2019 - 17:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ώρες αγωνίας για την 18χρονη Αγγελική (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της

Κλείδωσαν την υπεύθυνη στην κουζίνα και ξάφρισαν το χρηματοκιβώτιο

Γκανγκστερική ληστεία με μαχαίρι πρωί-πρωί σε ενεχυροδανειστήριο στη Λευκωσία

Έστειλε σε άλλον χρήστη αρχείο παιδικής πορνογραφίας και τον "τσάκωσε" η Europol

Τι εντοπίστηκε στο σπίτι του 38χρονου στη Λευκωσία που συνελήφθη για την υπόθεση
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

"Χτύπησε" ξανά ο Εγκέλαδος ενώ μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Τουρκία

Κατάφερε να τηλεφωνήσει και να ζητήσει βοήθεια ενώ ήταν καταπλακωμένη από ερείπια

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS