Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος-Υβόννη Μπόσνιακ: To μέρος που επέλεξαν για ταξίδι του μέλιτος!

Και μετά τον λαμπερό γάμο έρχεται το ταξίδι του μέλιτος...

Ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ, πιο ερωτευμένοι από ποτέ μετά τον γάμο τους μια εβδομάδα πριν στο κτήμα του Δημήτρη Κοντομηνά, σάλπαραν για το πρώτο τους ταξίδι ως νεόνυμφοι. Το αγαπημένο ζευγάρι όπως αναφέρει το περιοδικό People αναχώρησε για τη Μύκονο όπου θα μείνουν για μια εβδομάδα.

Μαζί τους, στο ταξίδι του μέλιτος θα είναι και ο Eros Ramazzotti μαζί με τη σύζυγό του, και την αδερφή της Υβόννης. Αντώνης και Υβόννη επιλέγουν Ελλάδα και με καλή παρέα.

Η κόρη τους έμεινε στην Αθήνα, στη γιαγιά της, Ελένη Πασχαλίδη.

Επόμενο άρθρο

Αλέξης Γεωργούλης: Ερωτευμένος ξανά με διάσημη ηθοποιό (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που ασχολήθηκε μαζί του ακόμα και η Daily Mail
22/09/2018 - 16:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Υβόννη Μπόσνιακ πήγε για σκι με την κόρη της! (ΦΩΤΟ)

Μαμά και κόρη σε χαλαρές στιγμές στα χιόνια...
24/01/2019 - 12:11

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο Ρέμου και Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δεν είδαμε από τον παραμυθένιο τους γάμο....
09/01/2019 - 15:24

Αντώνης Ρέμος: Απαντά αν η Υβόννη Μπόσνιακ είναι έγκυος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές του για το 2019 και το μήνυμα του για τα τροχαία ατυχήματα
28/12/2018 - 13:04

Το απρόοπτο από τον γάμο του Ρέμου με την Μπόσνιακ που δεν γνωρίζαμε!

Η αφηρημάδα της Μπεκατώρου, οι βέρες που "χάθηκαν" και ο ρόλος του φωτογράφου
23/12/2018 - 15:44

Η Υβόννη Μπόσνιακ με… κοντό ξανθό μαλλί! (ΦΩΤΟ)

Εντυπωσιακή αλλαγή στο hairstyle της…
07/12/2018 - 15:02

Αγνώριστη η Υβόννη Μπόσνιακ - Δείτε πως ήταν σε ηλικία 17 ετών! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το παρελθόν με κοντό ξανθό μαλλί…
16/11/2018 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Πράσινο φως" για καλλιέργεια, παραγωγή και χρήση ιατρικής κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η προσέλκυση οικονομικά εύρωστων εταιρειών με παγκόσμια εμπειρία στον τομέα

Διορία ένα μήνα στον Υπουργό για κατεδάφιση του κτήματος Μακένζι (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συμμορφωθεί πλήρως με τις αποφάσεις του Δικαστηρίου, δηλώνει ο Κωνσταντίνος Πετρίδης

Ο Alpha στο αντιτορπιλικό Μακφόλ του 6ου Αμερικανικού στόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εντυπωσιακό πλοίο έδεσε στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Τι θα γίνει με τις πτήσεις προς Αγγλία σε περίπτωση άτακτου Brexit;

Μέχρι πότε διασφαλίζονται προγραμματισμένες πτήσεις βάσει ειδικής διάταξης;

Ένοπλος μπούκαρε σε επιχείρηση και άρχισε να πυροβολεί αδιακρίτως

Τι δήλωσαν αυτόπτες μάρτυρες για τον δράστη που τραυμάτισε αστυνομικούς και πολίτες

Αμερικανική ανθρωπιστική βοήθεια στη Βενεζουέλα

Στέλνουν περισσότερους από 200 τόνους στα σύνορα της Βενεζουέλας με την Κολομβία

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 06:15DEAL