Ψυχαγωγία

Αντώνης Ρέμος: Απαντά αν η Υβόννη Μπόσνιακ είναι έγκυος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνέντευξη στην εκπομπή Alpha Ενημέρωση και την δημοσιογράφο Αθηνά Χάλκου, παραχώρησε ο Αντώνης Ρέμος με αφορμή την επίσκεψη του στην Κύπρο. Ο δημοφιλής καλλιτέχνης μίλησε μεταξύ άλλων για το πως θα περάσει την Πρωτοχρονιά, τι περιμένει από τη νέα χρονιά και απαντά αν η σύζυγος του, Υβόννη Μπόσνιακ  είναι έγκυος. 

Εγώ έχω μάθει τα τελευταία 30 χρόνια να περνάω τις γιορτές με τους φίλους μου και τους ανθρώπους που με στηρίζουν τόσα χρόνια και ακούνε τα τραγούδια μου και επισκέπτονται τους χώρους που τραγουδάω. Μαζί με αυτούς είναι και η οικογένεια μου άρα κάπως έτσι περνάμε τις μέρες των εορτών και αυτό είναι πολύ σημαντικό και πολύ τιμητικό να μπορείς να μοιράζεσαι αυτές τις μέρες με ανθρώπους που σε αγαπάμε πραγματικά

Εύχομαι όλα να είναι καλά, ο κόσμος να προσέχει στους δρόμους γιατί είναι αυτές οι μέρες που νιώθουμε ξεγνοιασιά, χαλαρώνουν λίγο οι αισθήσεις μας  και εκεί μπορεί να γίνει το μοιραίο και πολλές φορές τέτοια βράδια γίνονται πολλά και απ’ ότι ξέρω και εδώ γίνονται πολλά δυστυχήματα. Γι’ αυτό είναι καλύτερα να μην  χρειαστεί εκείνο το βράδυ να μοιρολογήσουμε και να στεναχωρηθούμε

Για εμένα προσωπικά θα ήθελα να κρατάει υγιές την οικογένεια μου, τη κόρη μου την Υβόννη τους φίλους μου. διανύουμε περίεργες καταστάσεις, κοινωνικές οικονομικές δυσκολίες που τα έχεε ζήσει και εσείς.

Όσο για τις φήμες που υπάρχουν τον τελευταίο καιρό αναφορικά με την δεύτερη εγκυμοσύνη της Υβόννης ο Αντώνης Ρέμος έδωσε την απάντηση με τον ίδιο να δηλώνει:

Όχι απλά τα κιλά μας είναι από την προηγουμένη εγκυμοσύνη. όταν είναι να γίνει κάτι θα το μάθετε!

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη του Αντώνη Ρέμου στην εκπομπή Alpha Ενημέρωση

 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη δημοσίευσε φωτογραφία της από το 1990! (ΦΩΤΟ)

Το "throwback" και το σχόλιο που έκανε για την εμφάνιση της
28/12/2018 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"
18/04/2019 - 21:42

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

Ελένη Χατζίδου: Τα πρώτα λόγια μετά την επιβεβαίωση της εγκυμοσύνης της (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε πελάγη ευτυχίας η τραγουδίστρια και ο σύντροφος της
13/04/2019 - 09:55

Eγκυμοσύνη από... προσπερματικά υγρά – Δείτε τι ισχύει και όλη την αλήθεια!

Γνώσεις που πρέπει να ξέρεις για την σεξουαλική σου ζωή
04/04/2019 - 20:28

Γονείς για δεύτερη φορά ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ;

Οι φήμες για δεύτερη εγκυμοσύνη και όλη η αλήθεια
04/04/2019 - 12:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον δικαστηρίου οι δυο ύποπτοι για το φόνο της 38χρονης Μαρί Ρόουζ

Καταιγιστικές οι εξελίξεις στην πολύκροτη υπόθεση που συγκλόνισε την Κύπρο

Δεν λέει να αλλάξει το βροχερό σκηνικό του καιρού

Δείτε αναλυτικά την πρόγνωση της Μετεωρολογικής Υπηρεσίας

Ποιοί είναι οι νέοι ύποπτοι για το φόνο της Μary και την εξαφάνιση της Sierra;

Χειροπέδες σε 35χρονο & 30χρονο από την επαρχία Λευκωσίας που υπηρετούν στην Εθνική Φρουρά
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 09:30DEAL