Ψυχαγωγία

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρη Θεοδότου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και μίλησε για όλα, γεμάτη πάντα με ειλικρίνεια.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα της και τη ζωή της στην Αθήνα με την οικογένειά της και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ως μητέρα, αφού προσπαθεί να συνδυάσει την μητρότητα, με την δουλειά αλλά και το νοικοκυριό, όπως ανέφερε η ίδια, με αποτέλεσμα να τρέχει και να μην φτάνει.

Η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε το σπάνιο σύνδρομο από το οποίο έπασχε η κορούλα της τους πρώτους μήνες της ζωής της με αποτέλεσμα για τους 17 πρώτους μήνες της ζωής της να κοιμάται μόνο δύο ώρες την ημέρα.

"Τους πρώτου ς 17 μήνες της ζωής της,από την μέρα που γεννήθηκε κοιμόταν μόνο 2 ώρες την ημέρα και ήταν μες την τρελή χαρά. Είχε ένα σπάνιο σύνδρομο αϋπνίας, κι εγώ ήμουνα βρυκόλακας.Κι εγώ κι ο σύζυγός μου".

Στο πλευρό της σε όλη αυτή την πορεία ο αγαπημένος της σύζυγος που είναι επίσης σκηνοθέτης,και για τον οποίο η γνωστή ηθοποιός μίλησε με τα πιο όμορφα λόγια.

"Είναι ένα πάρα πολύ ήρεμο παιδί, με πολλή φαντασία στην δουλειά του και πάρα πέρα. Τον ερωτεύομαι  κάθε μέρα, με κάθε τι καινούριο που έχει να μου πει."

Η ταλαντούχα Κύπρια ηθοποιός, αποκάλυψε και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια που δεν έχουν να κάνουν με την υποκριτική αλλά και το πόσο της λείπει η Κύπρος, ενώ απάντησε αν σκέφτεται να επιστ΄ρεψει σε κάποια στιγμή στο νησί μας.

Δείτε όλα όσα ανέφερε το βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Δεσμεύτηκαν οι εταιρικοί τραπεζικοί λογαριασμοί του Σάκη Ρουβά

Στα δικαστήρια με εταιρεία δημοσίων σχέσεων ο βασιλιάς της πίστας!
11/06/2018 - 16:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Είναι επίσημο!Η Αριστοτέλους επιστρέφει με ένα εντυπωσιακό show(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τίτλος του show και όλες οι πρώτες πληροφορίες - Πώς θα δηλώσετε συμμετοχή...
18/06/2019 - 17:38

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Βόλτα με το... ποδήλατο παρέα με την Μελίνα! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με την μικρή και τα "χρέη" της παρουσιάστριας
14/06/2019 - 19:42

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ