Ψυχαγωγία

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρη Θεοδότου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και μίλησε για όλα, γεμάτη πάντα με ειλικρίνεια.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα της και τη ζωή της στην Αθήνα με την οικογένειά της και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ως μητέρα, αφού προσπαθεί να συνδυάσει την μητρότητα, με την δουλειά αλλά και το νοικοκυριό, όπως ανέφερε η ίδια, με αποτέλεσμα να τρέχει και να μην φτάνει.

Η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε το σπάνιο σύνδρομο από το οποίο έπασχε η κορούλα της τους πρώτους μήνες της ζωής της με αποτέλεσμα για τους 17 πρώτους μήνες της ζωής της να κοιμάται μόνο δύο ώρες την ημέρα.

"Τους πρώτου ς 17 μήνες της ζωής της,από την μέρα που γεννήθηκε κοιμόταν μόνο 2 ώρες την ημέρα και ήταν μες την τρελή χαρά. Είχε ένα σπάνιο σύνδρομο αϋπνίας, κι εγώ ήμουνα βρυκόλακας.Κι εγώ κι ο σύζυγός μου".

Στο πλευρό της σε όλη αυτή την πορεία ο αγαπημένος της σύζυγος που είναι επίσης σκηνοθέτης,και για τον οποίο η γνωστή ηθοποιός μίλησε με τα πιο όμορφα λόγια.

"Είναι ένα πάρα πολύ ήρεμο παιδί, με πολλή φαντασία στην δουλειά του και πάρα πέρα. Τον ερωτεύομαι  κάθε μέρα, με κάθε τι καινούριο που έχει να μου πει."

Η ταλαντούχα Κύπρια ηθοποιός, αποκάλυψε και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια που δεν έχουν να κάνουν με την υποκριτική αλλά και το πόσο της λείπει η Κύπρος, ενώ απάντησε αν σκέφτεται να επιστ΄ρεψει σε κάποια στιγμή στο νησί μας.

Δείτε όλα όσα ανέφερε το βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Δεσμεύτηκαν οι εταιρικοί τραπεζικοί λογαριασμοί του Σάκη Ρουβά

Στα δικαστήρια με εταιρεία δημοσίων σχέσεων ο βασιλιάς της πίστας!
11/06/2018 - 16:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

Νάτια Χαραλάμπους: "Ένιωσα ότι έχω αδικηθεί στον χώρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στην Αριστοτέλους
17/04/2019 - 18:00

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε Μιτσερό και Ξυλιάτο οι σαρωτικές έρευνες για τον εντοπισμό της 6χρονης Sierra

Οι εξελίξεις γύρω από το φρικτό διπλό έγκλημα μετά την ομολογία του 35χρονου ύποπτου

Kοντά στην εξιχνίαση 70 υποθέσεων διαρρήξεων και κλοπών βρίσκονται οι αρχές

Μετά από επιχείρηση του ΤΑΕ Αμμοχώστου, συνελήψθη 37χρονος κάτοικος Λάρνακας

Τρεις συλλήψεις για εμπρησμό αυτοκινήτων στη Λεμεσό

Για την ίδια υπόθεση, είχε συλληφθεί στα τέλη Μαρτίου και 38χρονος
Ελλάδα

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος
Διεθνή

Ιταλία: Iσόβια σε νοσοκόμα που σκότωσε τουλάχιστον δέκα ασθενείς (ΒΙΝΤΕΟ)

Κρίθηκε ένοχη για τους φόνους που διαπράχθηκαν το 2014 και το 2015

Αίγυπτος: Ψηφίζουν για την παραμονή του Προέδρου Σίσι στην εξουσία

Οι νέες διατάξεις θα του επιτρέψουν να αυξήσει τη διάρκεια της δεύτερης προεδρικής θητείας

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 13:45ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW