Ψυχαγωγία

Άντρη Θεοδότου: "Ερωτεύομαι τον άντρα μου κάθε μέρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρη Θεοδότου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" με την Χριστιάνα Αριστοτέλους και μίλησε για όλα, γεμάτη πάντα με ειλικρίνεια.

Η ίδια αναφέρθηκε στην καθημερινότητα της και τη ζωή της στην Αθήνα με την οικογένειά της και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ως μητέρα, αφού προσπαθεί να συνδυάσει την μητρότητα, με την δουλειά αλλά και το νοικοκυριό, όπως ανέφερε η ίδια, με αποτέλεσμα να τρέχει και να μην φτάνει.

Η γνωστή ηθοποιός αποκάλυψε το σπάνιο σύνδρομο από το οποίο έπασχε η κορούλα της τους πρώτους μήνες της ζωής της με αποτέλεσμα για τους 17 πρώτους μήνες της ζωής της να κοιμάται μόνο δύο ώρες την ημέρα.

"Τους πρώτου ς 17 μήνες της ζωής της,από την μέρα που γεννήθηκε κοιμόταν μόνο 2 ώρες την ημέρα και ήταν μες την τρελή χαρά. Είχε ένα σπάνιο σύνδρομο αϋπνίας, κι εγώ ήμουνα βρυκόλακας.Κι εγώ κι ο σύζυγός μου".

Στο πλευρό της σε όλη αυτή την πορεία ο αγαπημένος της σύζυγος που είναι επίσης σκηνοθέτης,και για τον οποίο η γνωστή ηθοποιός μίλησε με τα πιο όμορφα λόγια.

"Είναι ένα πάρα πολύ ήρεμο παιδί, με πολλή φαντασία στην δουλειά του και πάρα πέρα. Τον ερωτεύομαι  κάθε μέρα, με κάθε τι καινούριο που έχει να μου πει."

Η ταλαντούχα Κύπρια ηθοποιός, αποκάλυψε και τα νέα της επαγγελματικά σχέδια που δεν έχουν να κάνουν με την υποκριτική αλλά και το πόσο της λείπει η Κύπρος, ενώ απάντησε αν σκέφτεται να επιστ΄ρεψει σε κάποια στιγμή στο νησί μας.

Δείτε όλα όσα ανέφερε το βίντεο που ακολουθεί:

 

Επόμενο άρθρο

Δεσμεύτηκαν οι εταιρικοί τραπεζικοί λογαριασμοί του Σάκη Ρουβά

Στα δικαστήρια με εταιρεία δημοσίων σχέσεων ο βασιλιάς της πίστας!
11/06/2018 - 16:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η ταυτότητα της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φωτογραφία της παρουσιάστριας και τα σχόλια των συντελεστών της εκπομπής της
26/03/2019 - 08:02

Βαρβάρα Λάρμου: "Είμαι μόνη μου... Θέλω να παντρευτώ"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την προσωπική της ζωή και την δουλειά της
25/03/2019 - 18:20

Λευτέρης Σαλωμίδης: Άφησε την Κύπρο και το επάγγελμα του για ένα καλύτερο αύριο

Όσα δήλωσε για τη νέα του ζωή στη Γερμανία και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
25/03/2019 - 16:50

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" μας δείχνει τις φωτογραφίες στις ταυτότητες τους!-ΒΙΝΤΕΟ

Ποιος από την ομάδα ήταν αγνώριστος και ποιος δεν άλλαξε καθόλου;
25/03/2019 - 16:08

Η Αριστοτέλους μαζί με τη μικρή Μελίνα στο γήπεδο θαύμασαν τον Εφραίμ(ΦΩΤΟ)

Ένας αγώνας...οικογενειακή υπόθεση και με πολλά χαμόγελα
21/03/2019 - 21:15

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους ο γνωστός ηθοποιός
21/03/2019 - 17:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πένθος στην Αστυνομία για το θάνατο του Νίκου Οικονομίδη (ΦΩΤΟ)

Ο αρχιαστυφύλακας έφυγε από τη ζωή την περασμένη Παρασκευή, σε ηλικία 58 ετών

Αντιδράσεις για τις εργασίες του Τμ. Δασών σε παραλία της Αργάκας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Αδιανόητο να μπαίνεις με την μπουλντόζα και να καταπατάς αμμόλοφους"

Κλειστός ο αυτοκινητόδρομος Πάφου - Λεμεσού και από τις δύο κατευθύνσεις

Δείτε πότε και ποιες ώρες θα πραγματοποιούνται εργασίες
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Δεν ξαναγυρίζουμε τα ρολόγια μας από τον Μάρτιο του 2021 και μετά...

Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο δίνει δυνατότητα στα κράτη-μέλη να επιλέξουν τη ζώνη που θέλουν

Σχεδόν 110.000 κρούσματα χολέρας από την αρχή του έτους στην Υεμένη

Οι ασθένειες που μεταφέρονται μέσω του νερού είναι ενδημικές

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ