Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου-Γιώργος Μερκής: Βάφτισαν τον γιο τους στην Αθήνα! (ΦΩΤΟ)

Την ελληνική πρωτεύουσα επέλεξαν η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής για την βάφτιση του γιου τους.

Ο μικρός πήρε και επίσημα το όνομα "Λαμπρινός" από τον πατέρα του ποδοσφαιριστή, το απόγευμα του Σαββάτου με νονές την αδερφή της Άντρεας και την αδερφή του Γιώργου. Το ζευγάρι φρόντισε να κρατήσει το μυστήριο της βάφτισης επτασφράγιστο μυστικό ενώ καλεσμένοι ήταν μόνο λίγοι στενοί φίλοι και συγγενείς του ζευγαριού που ταξίδεψαν μέχρι την Αθήνα. 

Δείτε στιγμιότυπα από τη βάφτιση του μικρού Λαμπρινού που δημοσίευσαν στα κοινωνικά δίκτυα:

1

 

2

 

2

 

4

 

Επόμενο άρθρο

Κάννες 2019: Βράβευσαν τη... σκυλίτσα του Ταραντίνο!

H πρώτη διάκριση για την ταινία "Μια φορά και έναν καιρό στο Χόλιγουντ"
25/05/2019 - 17:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα παιχνίδια στη θάλασσα του Μερκή με το γιο του και η καλοκαιρινή απόδραση-ΦΩΤΟ

Σε ρόλο φωτογράφου η Άντρεα Κυριάκου, απαθανατίζει τους άνδρες της ζωής της
24/08/2019 - 12:22

Μπάμπης Στόκας-Φωτεινή Ψυχίδου: Βάφτισαν την εννιάχρονη κόρη τους! (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που καθηστέρησαν την βάφτιση της κόρης τους
17/08/2019 - 15:07

Μερκής-Κυριάκου: Μας δείχνουν πρώτη φορά το πρόσωπο του παιδιού τους(ΦΩΤΟ)

Ο μικρός Λαμπρινός έχει τα πιο εκφραστικά μάτια...
08/08/2019 - 17:08

Οικονομάκου:Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στο σύζυγό της και η...μυστική βάφτιση

Τα γλυκά λόγια με αφορμή τα γενέθλια του - Πόσο χρονών έγινε;
07/08/2019 - 12:42

Άντρεα Κυριάκου: Η έκπληξη που ετοίμασε στον Μερκή για τα γενέθλια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τούρτα, η ρομαντική ατμόσφαιρα και τα βίντεο που ανάρτησε
31/07/2019 - 13:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 17:50ALPHA NEWS