Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου: Το μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται για τα κιλά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ένα #throwback βίντεο από την πρώτη της φωτογράφηση μετά την γέννηση του γιου της Λαμπρινού, η Άντρεα Κυριάκου έστειλε το δικό της ηχηρό μήνυμα για τα σχόλια που δέχεται τόσο η ίδια όσο και οι υπόλοιπες γυναίκες για τα κιλά τους μετά την εγκυμοσύνη. 

Το μοντέλο με ένα μακροσκελές κείμενο εξομολογήθηκε ότι κατάφερε να χάσει πολύ γρήγορα τα κιλά που είχε βάλει κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και τώρα βρίσκεται σε διαδικασία που θέλει να βάλει κιλά. Συγκεκριμένα η Άντρεα έγραψε: 

#Throwback στην 1η μου φωτογράφηση ένα μήνα μετά την εγκυμοσύνη! Κρινόμαστε τόσο αυστηρά για το κορμί μας, είτε μας μείνουν «παραπανίσια» κιλά μετά την εγκυμοσύνη, είτε χάσουμε περισσότερα και από αυτά που βάλαμε! Ότι και να κάνεις πίστεψε με θα βρεθούν οι κακοπροαίρετοι που θα σχολιάσουν χωρίς να γνωρίζουν την ιστορία σου! Η δικιά μου; Ένα μήνα μετά την εγκυμοσύνη είχα το σώμα μου πίσω, ίσως και νωρίτερα... 5 μήνες μετά προσπαθώ να βάλω κιλά και να πάω πίσω σε αυτό 👆🏻 Επειδή λαμβάνω δεκάδες μηνύματα για το πόσο θα ήθελαν να έχαναν τα κιλά της εγκυμοσύνης τους τόσο νωρίς όσο εγώ, και άλλα που με συμβουλεύουν να φάω (τους προκαλώ να φάνε για μια μέρα όσο εγώ)... θα πω μόνο αυτό... Η καθεμία μας δίνει τη δίκη της μάχη για να πετύχει αυτό που την κάνει να νιώθει όμορφα, αλλά όπως και να είναι το σώμα μου στα μάτια των άλλων, για εμένα θα είναι πάντα ιερό... θα του είμαι μια ζωή ευγνώμων γιατί φιλοξένησε την ζωή μου όλη για 9 μήνες και αν είμαι τυχερή θα φιλοξενήσει ξανά ότι πιο πολύτιμο μπορεί να μας χαρίσει ο Θεός. Για αυτόν το λόγο και μόνο φροντίστε το όπως του αξίζει, όχι για να δείχνετε όμορφες, αλλά για να είστε υγιής και γερές για τα μωρά σας!

Δείτε το βίντεο που ανάρτησε στον λογαριασμό της στο Instagram:

Επόμενο άρθρο

Πάολα: Η κίνηση ανθρωπιάς που συγκινεί

Η οικονομική βοήθεια της τραγουδίστριας που είδε το φως της δημοσιότητας
30/03/2019 - 09:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι αποδράσεις γνωστών Κυπρίων ανήμερα των εκλογών (ΦΩΤΟ)

Οι προορισμοί που επέλεξαν εντός και εκτός της Κύπρου
26/05/2019 - 14:52

Άντρεα Κυριάκου-Γιώργος Μερκής: Βάφτισαν τον γιο τους στην Αθήνα! (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από τη βάφτιση του μικρού Λαμπρινού
25/05/2019 - 23:08

Η Άντρεα Κυριάκου ξεκίνησε τις προετοιμασίες για την βάφτιση του γιου της

Η φωτογραφία από τις προετοιμασίες για την βάφτιση του Λαμπρινού
24/04/2019 - 12:17

Χρύσπα: Η αποκάλυψη για την διατροφική διαταραχή που πέρασε και τα κιλά της

Η εξομολόγηση της τραγουδίστριας και τα σχόλια που άκουσε από συνεργάτες της
24/04/2019 - 09:07

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε on air τα κιλά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα κιλά που έχασε, ο λόγος και ο "ρόλος" της Αργυρώς Μπαρμπαρίγου
17/04/2019 - 10:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αβέρωφ Νεοφύτου: Μονόδρομος η πλήρης εφαρμογή του ΓεΣΥ (BINTEO)

Και επίσημα Εκτελεστικός Διευθυντής του ΟκΥΠΥ ο Κυριάκος Γεωργίου

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Η Κύπρος βρίσκεται στη ζώνη της κλιματικής αλλαγής (BINTEO)

Έντονες βροχοπτώσεις και χαλάζι μέχρι και την Παρασκευή...μέσα Ιουνίου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Κηδεύτηκε βιαστικά στο Κάιρο ο Μοχάμεντ Μόρσι (BINTEO)

Κριτική στην Αίγυπτο για τις συνθήκες κράτησης του από τον Ερντογάν και οργανώσεις

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ