Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου: Οι προετοιμασίες λίγες ώρες πριν γεννήσει(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου και ο Γιώργος Μερκής σε λίγες ώρες θα είναι γονείς...

Το γνωστό μοντέλο περιμένει από στιγμή σε στιγμή να αναχωρήσει για την κλινική και να γεννήσει τον γιο της, Λαμπρινό. Η ίδια θέλοντας να κρατήσει αναμνηστικές φωτογραφίες και βίντεο από την κύηση της πόζαρε με φουσκωμένη κοιλίτσα τονίζοντας ότι είναι στο 99%.

Μαζί με την Άντρεα Κυριάκου και η αδερφή της. Η ίδια έγραψε κάτω από την φωτογραφία

"Απολαμβάνοντας τις τελευταίες στιγμές που μοιραζόμαστε το ίδιο σώμα"

ΑΝΤΡΕΑ

Επόμενο άρθρο

Μπραντ Πιτ: Αυτή είναι το νέο αμόρε του ηθοποιού... (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ξανθιά καλλονή και η σχέση της με την...πρώην
07/10/2018 - 16:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΗΠΑ: Μήνυσε κλινική γονιμότητας όταν γέννησε αγόρια που άνηκαν σε άλλους γονείς

Τα νεογέννητα δεν είχαν καμία γενετική σχέση μαζί τους
08/07/2019 - 22:20

ΗΒ: Συνελήφθη και δεύτερος ύποπτος για τον θανάσιμο τραυματισμό της εγκύου

Το βρέφος γεννήθηκε με την βοήθεια διασωστών στον τόπο της επίθεσης
30/06/2019 - 16:49

Ο Λευτέρης Πετρούνιας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της συντρόφου του και όσα δήλωσε
16/06/2019 - 19:17

Συνέβη και αυτό! Της έσπασαν τα νερά πίσω από το… παραβάν

Όλες οι λεπτομέρειες της πιο ευτράπελης στιγμής των εκλογών στην Ελλάδα
27/05/2019 - 10:26

Μάθετε πόσα στοίχισε η εγκυμοσύνη της Μέγκαν Μαρκλ!

Το baby shower, η γκαρνταρόμπα της, το οικολογικό δωμάτιο και η ιδιωτική κλινική
10/05/2019 - 15:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ