Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου: Οι τρυφερές ευχές στον Μερκή και η φωτογραφία με τον γιο τους

Γενέθλια έχει σήμερα ο γνωστός Κύπριος ποδοσφαιριστής, Γιώργος Μερκής και η Άντρεα Κυριάκου του ευχήθηκε με τον πιο όμορφο τρόπο. 

Ο Γιώργος Μερκής και η Άντρεα Κυριάκου, διανύουν μια από τις καλύτερες φάσεις της ζωής τους μετά τον ερχομό του γιου τους, με το μοντέλο να μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα με τον μικρό. Η Άντρεα,  με αφορμή τα γενέθλια του αγαπημένου της, ανάρτησε μια τρυφερή φωτογραφία του ποδοσφαιριστή όπου ξαπλώνει στο κρεβάτι με τον μικρό Λαμπρινό και στη λεζάντα της φωτογραφίες έγραψε: 

Τα πρώτα σου γενέθλια ως μπαμπάς! 🧔🏻👶🏻 Χρόνια πολλά παπάκι μας! 🥳🥳

Δείτε την γλυκιά φωτογραφία: 

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη άφησε για λίγο την Άνδρο και ταξίδεψε στη... Μύκονο! (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο που μοιράστηκε από τις καλοκαιρινές της διακοπές στο νησί των ανέμων
30/07/2019 - 09:35

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Γιολίτη: Ο μονάκριβος γιος της ενηλικιώθηκε και ιδού οι τρυφερές ευχές της

Η φωτογραφία με κοστούμι και παπιγιόν και τα λόγια αγάπης με αφορμή τα γενέθλια του
05/08/2020 - 11:16

Η Άντρη Καραντώνη μας "συστήνει" για πρώτη φορά την...πεθερά της (ΦΩΤΟ)

Με αφορμή τα γενέθλια της κ. Στέλλας Σκουρουμούνη
04/08/2020 - 10:54

Μέγκαν Μαρκλ: Μάθαμε πως θα γιορτάσει τα...φετινά γενέθλια της!

Πόσα κεράκια θα τοποθετηθούν στη τούρτα;
04/08/2020 - 09:44

Άντρεα Κυριάκου: "Όταν ο Μερκής κρεμάσει τα παπούτσια του θα..."

Αποκάλυψε το πρώτο πλάνο τους μετά το τέλος της καριέρας του
02/08/2020 - 13:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Υγείας: Ζητώ και πάλι την κατανόηση και τη συνεργασία των πολιτών

Αρχίζουν από σήμερα ακόμη 10,000 διαγνωστικές εξετάσεις σε όλες τις πόλεις

Επηρεάζεται η ατμόσφαιρα της Κύπρου από τις εκρήξεις στη Βηρυτό; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξαν οι μετρήσεις της ποιότητας του αέρα και τι απαντά ειδικός

Ορκίστηκαν πίστη στο Σύνταγμα οι 25 νέοι πυροσβέστες (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιήθηκε το πρωί η τελετή ορκομωσίας στην Αστυνομική Ακαδημία
Ελλάδα

Με βροχές και καταιγίδες πλησιάζει την Ελλάδα η κακοκαιρία "Θάλεια"

Ποια είναι τα τελευταία προγνωστικά δεδομένα του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών

Τραγωδία στην Ελλάδα: Δέκα νεκροί από τροχαίο στην Εγνατία οδό

Δύο σοβαρά τραυματισμένοι νοσηλεύονται στο νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης 

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας
Διεθνή

Τι είναι το νιτρικό αμμώνιο που προκάλεσε την πολύνεκρη τραγωδία στο Λίβανο

2.750 τόνοι ήταν ξεχασμένοι σε αποθήκη στο λιμάνι της Βηρυτού

Τινάχθηκαν στον αέρα 2.750 τόνοι νιτρικού αμμωνίου

"Δεν θα αναπαυθούμε προτού βρούμε τον υπεύθυνο" λέει ο Πρωθυπουργός Λιβάνου

Covid-19: Πέραν των 700 χιλιάδων θανάτων "μετρά" ο πλανήτης

Το τελευταίο 24ωρο καταγράφηκαν 254,988 νέα περιστατικά

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 12:15DEAL