Ψυχαγωγία

Άντρεα Κυριάκου:Παίζει με τον γιο της και μας δείχνει το..." κόλλημα"της(ΦΩΤΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου διανύει μια από τις πιο όμορφες περιόδους της ζωής της, μετά τη γέννηση του μικρού της γιου, που θα πάρει το όνομα, Λαμπρινός.

Το μοντέλο μας δείχνει καθημερινά τις στιγμές που περνά με τον μικρό της γιο, τα παιχνίδια που κάνουν αλλά και  την αδυναμία που έχει στις πατουσούλες του.

Διαβάστε επίσης: Άντρεα Κυριάκου: Μας δείχνει την κοιλίτσα της και τα σημάδια εγκυμοσύνης(ΦΩΤΟ)

Η ίδια ανέβασε φωτογραφία με το γλυκό στιγμιότυπο γράφοντας 

There are two great days in a person’s life. The day we are born and the day we discover why. ?? P.S πρέπει να το κοιτάξω αυτό το κόλλημα με τα πατουσάκια του.

Δείτε την σχετική φωτογραφία


 

Επόμενο άρθρο

Γνωστή ηθοποιός "καρφώνει" τον Ευθύμη Ζησάκη:"Τον διώξανε - Δεν ήταν συνεπής"!

Η αποκάλυψη, η αντιεπαγγελματική συμπεριφορά και όσα εκμυστηρεύτηκε
22/10/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η γλυκιά φωτογραφία της Άντρεας με τον Μερκή και οι ευχές τους (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον γιο τους και το "αστέρι" του μικρού Λαμπρινού
25/12/2018 - 09:38

Η Άντρεα Κυριάκου αποκαλύπτει πως θα περάσει τις γιορτές των Χριστουγέννων!

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον μικρό Λαμπρινό και το ταξίδι στο εξωτερικό..
19/12/2018 - 13:09

Άντρεα Κυριάκου: Σε χριστουγεννιάτικη διάθεση μαζί με τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον Λαμπρινό δυο μήνες μετά την γέννηση του...
09/12/2018 - 10:45

Το πιο γλυκό στιγμιότυπο! Η Άντρεα Κυριάκου αγκαλιά με τον γιο της! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία αγκαλιά με τον μικρό Λαμπρινό και τα τρυφερά λόγια...
26/11/2018 - 13:33

Άντρεα Κυριάκου - Γιώργος Μερκής: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που πήγαν ένα μήνα μετά την γέννηση του γιου τους και το τρυφερό μήνυμα του μοντέλου
22/11/2018 - 10:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενδιαφέρον από εταιρείες με πλοία Ferry για εγγραφή στο Κυπριακό νηολόγιο

Βρετανικές ναυτιλιακές εταιρείες θέλουν να βάλουν Κυπριακή σημαία

Χειροπέδες σε 38χρονο για υπόθεση κλοπής στη Πάφο

Η σύλληψη έγινε όταν έφτασε μαρτυρία στην Αστυνομία εναντίων του

Μετράμε αντίστροφα για το καρναβάλι και η Λεμεσός πιάνει δουλειά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο νέες Βασίλισσες του φετινού Καρναβαλιού είναι γνωστές Λεμεσιανές καρναβαλίστριες
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο
Διεθνή

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

Τέλος στον εφιάλτη των 69 επιβατών της πτήσης Aeroflot

Το αεροπλάνο προσγειώθηκε όταν έπεισαν τον αεροπειρατή ότι χρειάζεται ανεφοδιασμός

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ