Ψυχαγωγία

Αντρέας Φυλακτού:"Με ενδιαφέρει η υιοθεσία... Ξεκίνησα ήδη να το ψάχνω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεμσένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε ο Αντρέας Φυλακτού. Ο ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για το τέλος του "Τατουάζ" αλλά και για την επιθυμία του να υιοθετήσει παιδί

Πλησιάζουμε στο τέλος και πήρε τόση  φόρα τώρα που έρχεται το τέλος... έρχεται το email και μπαίνω απευθείας να δω τι θα γίνει στο επεισόδιο. Είμαι πολύ τυχερός που μπήκα σε αυτή την σειρά. Εγώ συμφωνώ πολύ με τα παιδιά που πήραν αυτή την απόφαση γιατί κάποια πράματα δεν πρέπει να τα αφήνεις να φθαρούν για να τα ολοκληρώσεις... 

Θα μου άρεσε να έχω ένα  άνθρωπο αλλά δεν έχει προκύψει. Είμαι 34 χρονών…

Με ενδιαφέρει η υιοθεσία. Είναι κάτι που ξεκίνησα ήδη να ψάχνω αν και δεν έχω ξεκινήσει τις διαδικασίας. Ειδικά σαν μονογονιός και σαν άντρας μονογονέας είναι ακόμα πιο δύσκολο και δουλεύω τώρα για να πληρώ τις υποχρεώσεις

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Αντρέα Φυλακτού στο "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση του και όσα δήλωσε on air για όσα ειπώθηκαν
11/05/2019 - 14:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέλλα Μιζεράκη: Ο σύντροφός της έκανε τατουάζ το...πρόσωπό της (ΦΩΤΟ)

Δείτε το σχέδιο που αποφάσισε να κάνει για να έχει την καλλονή πάντα μαζί του
30/06/2020 - 10:56

Δ. Μακρυγιάννη: Ιδού το "κρυφό"... τατουάζ της που δεν είδαμε ποτέ ξανά (ΦΩΤΟ)

Το μοδάτο φόρεμα με τα κοψίματα που ήταν η αφορμή για να το “φανερώσει”
14/06/2020 - 11:57

Η Παπαγεωργίου μας δείχνει τα... "κρυφά" σημεία που έκανε τατουάζ (ΦΩΤΟ)

Τα αποκαλύπτει μέσα από μια ιδιαίτερη φωτογραφία που τράβηξε η Έλενα Χριστοπούλου
11/06/2020 - 11:44

Και όμως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έχει... τρία κρυφά τατουάζ

Όλα όσα αποκάλυψε και οι λεπτομέρειες
10/06/2020 - 13:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψε από την Αλβανία και εντοπίστηκε θετικός στον κορωνοϊό

Ένα νέο κρούσμα της πανδημίας ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας μέσα από τα test επιβατών

"Καμίνι" και αύριο η Κύπρος με το θερμόμετρο να δείχνει 40 βαθμούς Κελσίου

Nέα κίτρινη προειδοποίηση από τη Μετεωρολογική Υπηρεσία για υψηλές θερμοκρασίες

Εξακόσιοι δειγματοληπτικοί έλεγχοι επιβατών που φτάνουν στα κυπριακά αεροδρόμια

Mέτρα ενόψει της επέκτασης του πτητικού προγράμματος προς Λάρνακα και Πάφο
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Μπλόκο από το Λονδίνο στη συμμετοχή της κινεζικής Huawei στο βρετανικό δίκτυο 5G

Αφαιρείται το σύνολο του εξοπλισμού που εγκαταστάθηκε

Η μαφία της Καλαβρίας κατάφερε να λάβει έκτακτη οικονομική στήριξη λόγω Covid-19

Οκτώ συλλήψεις, κατάσχεση 7,5 εκατομμυρίων ευρώ και διαπιστώθηκε φορολογική απάτη

Ο ιμάμης του Μιλάνο κατά της μετατροπής της Αγίας Σοφίας σε τζαμί

Έλαβε ανοικτά θέση κατά της απόφασης του Τούρκου προέδρου Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν,

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 14/07/2020 - 17:40DEAL