Ψυχαγωγία

Αντρέας Φυλακτού:"Με ενδιαφέρει η υιοθεσία... Ξεκίνησα ήδη να το ψάχνω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεμσένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε ο Αντρέας Φυλακτού. Ο ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για το τέλος του "Τατουάζ" αλλά και για την επιθυμία του να υιοθετήσει παιδί

Πλησιάζουμε στο τέλος και πήρε τόση  φόρα τώρα που έρχεται το τέλος... έρχεται το email και μπαίνω απευθείας να δω τι θα γίνει στο επεισόδιο. Είμαι πολύ τυχερός που μπήκα σε αυτή την σειρά. Εγώ συμφωνώ πολύ με τα παιδιά που πήραν αυτή την απόφαση γιατί κάποια πράματα δεν πρέπει να τα αφήνεις να φθαρούν για να τα ολοκληρώσεις... 

Θα μου άρεσε να έχω ένα  άνθρωπο αλλά δεν έχει προκύψει. Είμαι 34 χρονών…

Με ενδιαφέρει η υιοθεσία. Είναι κάτι που ξεκίνησα ήδη να ψάχνω αν και δεν έχω ξεκινήσει τις διαδικασίας. Ειδικά σαν μονογονιός και σαν άντρας μονογονέας είναι ακόμα πιο δύσκολο και δουλεύω τώρα για να πληρώ τις υποχρεώσεις

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Αντρέα Φυλακτού στο "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση του και όσα δήλωσε on air για όσα ειπώθηκαν
11/05/2019 - 14:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

Φ.Γεωργίδης:"Κάποτε όταν είμαι έξω κοιτάζω κάτω για να μη μου μιλήσει ο κόσμος"

Όλα όσα δήλωσε ο ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
07/06/2019 - 17:47

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα
04/06/2019 - 17:06

Η "εισβολή" της Αριστοτέλους στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια επέστρεψε για λίγο στην εκπομπή της - Η αντίδραση των συνεργατών της
04/06/2019 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθάρισαν τις παραλίες του Πρωταρά από τις χιλιάδες μέδουσες (ΦΩΤΟ)

"Ο κόσμος απολαμβάνει τη θάλασσα με ασφάλεια" δηλώνει ο Δήμαρχος Παραλιμνίου

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω καταρρακτωδών βροχών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες περιοχές θα επηρεαστούν από τα έντονα καιρικά φαινόμενα

Επικίνδυνος ο δρόμος Γεράσας - Καλού Χωριού λόγω κατολισθήσεων

Οι έντονες βροχοπτώσεις προκάλεσαν προβλήματα στο οδικό δίκτυο
Ελλάδα

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ

Κρήτη: Οδηγός έκανε "βουτιά θανάτου" με το όχημά του σε ποταμό (ΦΩΤΟ)

Μετά από μεγάλη επιχείρηση, ο άτυχος άνδρας ανασύρθηκε νεκρός
Διεθνή

Γιλντιρίμ και Ιμάλογλου διασταύρωσαν τα ξίφη τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Αληλοκατηγορίες και εξαγγελίες στο debate ενόψει των επαναληπτικών εκλογών της Κυριακής

Tον Νοέμβριο η παρουσίαση του ειρηνευτικού σχεδίου των ΗΠΑ για το Μεσανατολικό

"Αναμένουμε να σχηματιστεί νέα ισραηλινή κυβέρνηση" δηλώνει ο σύμβουλος του Τραμπ

Τουλάχιστον δέκα νεκροί από τους φονικούς εμπρησμούς στη βορειοανατολική Συρία

Τα θύματα προσπαθούσαν να σβήσουν τη φωτιά και παγιδεύτηκαν στις φλόγες

tv news

Η Μαρίνα περνάει ώρες αγωνίας με την εξαφάνιση Λίλιαν, Ελπίδας και Μελίτης...

Όλοι ψάχνουν να βρουν πού έχουν πάει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/06/2019 - 14:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ