Ψυχαγωγία

Αντρέας Φυλακτού:"Με ενδιαφέρει η υιοθεσία... Ξεκίνησα ήδη να το ψάχνω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεμσένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε ο Αντρέας Φυλακτού. Ο ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για το τέλος του "Τατουάζ" αλλά και για την επιθυμία του να υιοθετήσει παιδί

Πλησιάζουμε στο τέλος και πήρε τόση  φόρα τώρα που έρχεται το τέλος... έρχεται το email και μπαίνω απευθείας να δω τι θα γίνει στο επεισόδιο. Είμαι πολύ τυχερός που μπήκα σε αυτή την σειρά. Εγώ συμφωνώ πολύ με τα παιδιά που πήραν αυτή την απόφαση γιατί κάποια πράματα δεν πρέπει να τα αφήνεις να φθαρούν για να τα ολοκληρώσεις... 

Θα μου άρεσε να έχω ένα  άνθρωπο αλλά δεν έχει προκύψει. Είμαι 34 χρονών…

Με ενδιαφέρει η υιοθεσία. Είναι κάτι που ξεκίνησα ήδη να ψάχνω αν και δεν έχω ξεκινήσει τις διαδικασίας. Ειδικά σαν μονογονιός και σαν άντρας μονογονέας είναι ακόμα πιο δύσκολο και δουλεύω τώρα για να πληρώ τις υποχρεώσεις

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη του Αντρέα Φυλακτού στο "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Ο Βασάλος απαντά στο "εμπάργκο" της Σκορδά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ενόχληση του και όσα δήλωσε on air για όσα ειπώθηκαν
11/05/2019 - 14:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλια Ιωαννίδου: "Έλεγαν ότι γεννήθηκα στα πούπουλα και είμαι ψηλομύτα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για την μητέρα της στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/10/2019 - 17:51

Λούης:Οι πιο "χοντρές πατάτες" που έκανε στην εκπομπή και το..τσουχτερό πρόστιμο

"Πολιτικοί μου στέλνουν μήνυμα τις...πελάρες που έκαναν για να τους παίξω στο show
14/10/2019 - 19:18

Κ.Γαβριήλ: "Ίσως περνώ από στάδια κατάθλιψης-Προσπαθώ να διαχειριστώ τη μοναξιά"

Όσα δήλωσε ο γνωστός ηθοποιός στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/10/2019 - 17:21

Στέλλα Στυλιανού: "Είναι μέσα στα "θέλω" μου ο γάμος…" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σοκαρίστηκα... Δημιουργήθηκε ένα μπάχαλο στον σταθμό..."
04/10/2019 - 17:21

Απόστολος Γκλέτσος: "Παλιά ήμουν ψώνιο - Έχω περάσει πολλές αρρώστιες.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πολιτική, η επιστροφή στην τηλεόραση και ο λόγος που μίλησε για τη σεξουαλική του ζωή
01/10/2019 - 17:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Βρήκαν τον 31χρονο που είχε δηλωθεί ως ελλείπον μετά από πληροφορία πολίτη

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση του άνδρα που απουσίαζε από το σπίτι του εδώ και μέρες

Καταγγέλλει παρανομίες και αδιαφορία ο θείος του άτυχου Στυλιανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα δύο αδέλφια του εξακολουθούν να παραμένουν στην παιδική στέγη εδώ και 40 ημέρες

Στο μικροσκόπιο του ΟΑΥ εξήντα γιατροί για κατάχρηση του συστήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής του Οργανισμού προειδοποιεί πως οι έλεγχοι θα συνεχιστούν
Ελλάδα

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη

Αντιεξουσιαστές "μπούκαραν" στο τουρκικό προξενείο στη Θεσσαλονίκη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εισέβαλαν στο προαύλιο εις ένδειξη διαμαρτυρίας για την εισβολή στη Συρία
Διεθνή

Ικανοποιημένοι από τη συμφωνία ΗΠΑ - Άγκυρας οι Κούρδοι της Συρίας

Ο υψηλόβαθμος αξιωματούχος Αλντάρ Καλίλ να χαιρετίζει τη συμφωνία

Τραμπ για Ερντογάν: "Είναι φοβερός ηγέτης, σκληρός άνδρας και έκανε το σωστό"

Αποτέλεσμα της "σκληρής αγάπης" η συμφωνία για Συρία λέει ο Αμερικανός Πρόεδρος

Βαρύς ο απολογισμός των νεκρών στη βόρεια Συρία

Από τις μάχες έχουν χάσει τη ζωή τους 72 άμαχοι, σύμφωνα με το Παρατηρητήριο

tv news

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 06:00KITCHEN LAB