Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

O ηθοποιός και σκηνοθέτης της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Το Τατουάζ» δημοσίευσε την πιο γλυκιά και τρυφερή φωτογραφία. Ο Αντρέας μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή τα γενέθλια της βαφτιστήρας του μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία με την μικρή όπου της ευχήθηκε γράφοντας:

Αυτή είναι η πριγκίπισσα μου και σήμερα γίνεται 12! Είμαι ένας περήφανος θείος και νονός σε αυτό το υπέροχο παιδί… Σ’ αγαπώ!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

Επόμενο άρθρο

Έρχονται σήμερα στην Κύπρο ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μιντλετον!

Στραμμένα στη βάση Ακρωτηρίου τα φώτα της δημοσιότητας σήμερα...
05/12/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Α. Γεωργίου: "Ξεσπά" έναντι των επικριτικών σχολίων για την καταγωγή του (ΦΩΤΟ)

Η "πληρωμένη απάντηση" του ηθοποιού σε χρήστη του Instagram
09/06/2020 - 13:18

Ο Ανδρέας Γεωργίου σε ρόλο...τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο με την Βασιλική Χατζηαδάμου στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
11/03/2020 - 12:10

Γεωργίου: "Mπήκαμε" στα γυρίσματα του "Τόλμη και Γοητεία" στο Λος Άντζελες(ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό υλικό - behind the scenes - και ο...ρόλος που ενσαρκώνει στη δημοφιλή σειρά
23/01/2020 - 10:22

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κουβαλούσε επτάμιση κιλά κάνναβης στο καπό του αυτοκινήτου του

Χειροπέδες στον 41χρονο συνοδηγό, ελεύθερος ο 53χρονος οδηγός του οχήματος

Πως να προστατεύσετε τα κατοικίδια σας από τη ζέστη (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρήσιμες συμβουλές από τον κτηνίατρο Ανδρέας Αρτεμίου

Διευκρινίσεις από το “Hope For Children” για την κακοποίηση 19μηνου παιδιού

"Aνάγκη για συντονισμένες δράσεις από όλους τους αρμόδιους"
Ελλάδα

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Βραζιλιάνος φαίνεται να θεραπεύθηκε από τον ιό HIV/AIDS (BINTEO)

Δυο σιαμαίες αδελφές μπορούν να ζήσουν πλέον η κάθε μια τη δική της κανονική ζωή

Αποκαλύψεις "φωτιά" για τον Τραμπ στο βιβλίο της ανιψιάς του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κακοποίηση από τον πατέρα του, η εξαπάτηση πανεπιστημίου και ο νάρκισσος "Φράνκενσταϊν"

Λονδίνο: Γερανός ύψους 20 μέτρων έπεσε σε σπίτι και παγίδευσε ενοίκους

Προσπάθεια απεγκλωβισμού και αναφορές για τέσσερις τραυματίες

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ