Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

O ηθοποιός και σκηνοθέτης της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Το Τατουάζ» δημοσίευσε την πιο γλυκιά και τρυφερή φωτογραφία. Ο Αντρέας μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή τα γενέθλια της βαφτιστήρας του μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία με την μικρή όπου της ευχήθηκε γράφοντας:

Αυτή είναι η πριγκίπισσα μου και σήμερα γίνεται 12! Είμαι ένας περήφανος θείος και νονός σε αυτό το υπέροχο παιδί… Σ’ αγαπώ!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

Επόμενο άρθρο

Έρχονται σήμερα στην Κύπρο ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μιντλετον!

Στραμμένα στη βάση Ακρωτηρίου τα φώτα της δημοσιότητας σήμερα...
05/12/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Δεν πρέπει να θεωρεί κανένας αυτές τις διαδικασίες ως προσωπική επιτυχία" (VID)

O Γενικός Εισαγγελέας σχολιάζει την απόφαση του Ανωτάτου Δικαστηρίου για Ζολώτα-Φόλε

Kοινή ναυτική άσκηση Κύπρου, Γαλλίας και Ιταλίας στην κυπριακή ΑΟΖ

Με τη συμμετοχή μέσων από το Πολεμικό Ναυτικό και των τριών χωρών

"Χαλασμός Κυρίου" στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας-Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Kαταρρακτώδεις βροχές που περιορίζουν την ορατότητα των οδηγών
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα

"Έσβησε" πεντάμηνο βρέφος που είχε προσβληθεί από μηνιγγίτιδα

Οι γιατροί δεν κατάφεραν να το κρατήσουν στη ζωή
Διεθνή

Όταν ένα 5χρονο αγγελούδι ξεψύχησε στην αγκαλιά του Άγιου Βασίλη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική μαρτυρία του Eric Schmitt-Matzen για το παιδί που "έσβησε" στα χέρια του

"Ξήλωσαν" παγκόσμιο κύκλωμα παιδεραστίας που δρούσε μέσω WhatsApp

Χειροπέδες σε 33 πρόσωπα, ανάμεσά τους και 14 έφηβοι

Νίκη και αυτοδυναμία για τον Τζόνσον 24 ώρες πρίν από τις βρετανικές εκλογές

Τι προβλέπουν οι εταιρείες δημοσκοπήσεων για την κρίσιμη εκλογική αναμέτρηση

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 11/12/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ