Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

O ηθοποιός και σκηνοθέτης της επιτυχημένης σειράς του Alpha «Το Τατουάζ» δημοσίευσε την πιο γλυκιά και τρυφερή φωτογραφία. Ο Αντρέας μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram με αφορμή τα γενέθλια της βαφτιστήρας του μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους μια φωτογραφία με την μικρή όπου της ευχήθηκε γράφοντας:

Αυτή είναι η πριγκίπισσα μου και σήμερα γίνεται 12! Είμαι ένας περήφανος θείος και νονός σε αυτό το υπέροχο παιδί… Σ’ αγαπώ!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε:

Επόμενο άρθρο

Έρχονται σήμερα στην Κύπρο ο πρίγκιπας Ουίλιαμ και η Κέιτ Μιντλετον!

Στραμμένα στη βάση Ακρωτηρίου τα φώτα της δημοσιότητας σήμερα...
05/12/2018 - 09:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Οι αποκαλύψεις για παλαιότερη σχέση του, η ζήλια και η απιστία...
30/11/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ