Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αδυναμία που έχει στη γιαγιά του δεν κρύβεται!

Ο Αντρέας Γεωργίου δημοσίευσε ένα βίντεο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram όπου τον βλέπουμε στην αγκαλιά της αγαπημένης του γιαγιάς... να τον νανουρίζει. Ο αγαπημένος ηθοποιός και σκηνοθέτης φροντίζει όποτε βρίσκεται στην Κύπρο να αφιερώνει όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο στην γιαγιά του που της έχει τεράστια αδυναμία όπως είχε εξομολογηθεί και παλαιότερα. 

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε ο Αντρέας Γεωργίου: 

Επόμενο άρθρο

Ο βραβευμένος με Grammy dj Sharam για μια εμφάνιση στη Λευκωσία!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για την εμφάνιση του...
25/02/2019 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Διαφορά ύψους στο σεξ: Ποιες στάσεις πρέπει να προτιμήσεις για να... ωφεληθείς!

Οι στάσεις για έρωτα με ψηλότερο και πιο κοντό άντρα
17/05/2019 - 18:00

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ