Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αδυναμία που έχει στη γιαγιά του δεν κρύβεται!

Ο Αντρέας Γεωργίου δημοσίευσε ένα βίντεο στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram όπου τον βλέπουμε στην αγκαλιά της αγαπημένης του γιαγιάς... να τον νανουρίζει. Ο αγαπημένος ηθοποιός και σκηνοθέτης φροντίζει όποτε βρίσκεται στην Κύπρο να αφιερώνει όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο στην γιαγιά του που της έχει τεράστια αδυναμία όπως είχε εξομολογηθεί και παλαιότερα. 

Δείτε το βίντεο που δημοσίευσε ο Αντρέας Γεωργίου: 

Επόμενο άρθρο

Ο βραβευμένος με Grammy dj Sharam για μια εμφάνιση στη Λευκωσία!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για την εμφάνιση του...
25/02/2019 - 13:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει μια γυναίκα για να του κεντρίσει το ενδιαφέρον
03/03/2019 - 10:36

Διαφορά ύψους στο σεξ: Ποιες στάσεις πρέπει να προτιμήσεις για να... ωφεληθείς!

Οι στάσεις για έρωτα με ψηλότερο και πιο κοντό άντρα
25/02/2019 - 11:52

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

Τα τρυφερά λόγια με αφορμή τα γενέθλια της μικρής...
05/12/2018 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

25χρονος "πετούσε" στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Λευκωσίας

Εντοπίστηκε να κινείται με ταχύτητα 189ΧΑΩ αντί 100 που είναι το ανώτατο

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

Στο αστυνομικό τμήμα δέκα νεαροί για το έθιμο της λαμπρατζιάς

Κατά την επιχείρηση της Αστυνομίας συνελήφθησαν και τέσσερις ανήλικοι
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Πένθος στη Σρι Λάνκα: Στους 310 οι νεκροί από το μπαράζ βομβιστικών επιθέσεων

Μέχρι στιγμής, οι αρχές πέρασαν χειροπέδες σε 40 υπόπτους

Τραγωδία στην Κολομβία: Δέκα άνθρωποι αγνοούνται μετά από κατολίσθηση

Ο αριθμός των νεκρών ανέρχεται στους 20 - Δίνουν μάχη με το χρόνο οι διασώστες

Βολιβία: Το μοιραίο λάθος οδηγού λεωφορείου που στοίχισε τη ζωή σε 25 ανθρώπους

Πολύνεκρο τροχαίο δυστύχημα σημειώθηκε σε απόσταση 90 χιλιομέτρων βόρεια της Λα Πας

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ