Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Ο Αντρέας Γεωργίου αποκαλύπτει σε συνέντευξή του τα στοιχεία, που πρέπει να έχει μια γυναίκα για εκείνον, τον γάμο και τι δε θα συγχρούσε ποτέ σε μια σχέση. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης παραχώρησε συνέντευξη στο ελλαδικό περιοδικό Τηλεθεατής και μίλησε για την προσωπική του ζωή δηλώνοντας ότι δεν είναι αρνητικός στην ιδέα του γάμου μόνο με ένα μεγάλο έρωτα. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Ενας γάμος τι θέση έχει στο κάδρο της ζωής σας;

«Ο γάμος από μόνος του δεν μου λέει τίποτα! Ωστόσο, δεν είμαι αρνητικός στην ιδέα του γάμου. Είμαι σίγουρος ότι αυτή η ιδΐα θα με κερδίσει, όταν έρθει ένας μεγάλος έρωτας!».

Ποια αρετή εκτιμάτε σε μία γυναίκα;

«Το μυαλό της, το χαρακτήρα της. Μου αρέσουν οι δυναμικές γυναίκες».

Τι δεν θα συγχωρούσατε ποτέ σε μία σχέση;

«Όλα και τίποτα! Εξαρτάται από το πρόσωπο, το timing, τη δυναμική, το παρόν και το παρελθόν της σχέσης! Όσο πιο πολύ αγαπάς, τόσο πιο πολύ πληγώνεσαι, εάν συμβεί οτιδήποτε αρνητικό και έξω από τις προσδοκίες σου».

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Αλέξη Κούγια για τον δημόσιο τσακωμό με τον Λαζόπουλο

Η παραδοχή του και η περιγραφή των γεγονότων
03/03/2019 - 10:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

Τα τρυφερά λόγια με αφορμή τα γενέθλια της μικρής...
05/12/2018 - 10:43

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Οι αποκαλύψεις για παλαιότερη σχέση του, η ζήλια και η απιστία...
30/11/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ