Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Ο Αντρέας Γεωργίου αποκαλύπτει σε συνέντευξή του τα στοιχεία, που πρέπει να έχει μια γυναίκα για εκείνον, τον γάμο και τι δε θα συγχρούσε ποτέ σε μια σχέση. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης παραχώρησε συνέντευξη στο ελλαδικό περιοδικό Τηλεθεατής και μίλησε για την προσωπική του ζωή δηλώνοντας ότι δεν είναι αρνητικός στην ιδέα του γάμου μόνο με ένα μεγάλο έρωτα. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Ενας γάμος τι θέση έχει στο κάδρο της ζωής σας;

«Ο γάμος από μόνος του δεν μου λέει τίποτα! Ωστόσο, δεν είμαι αρνητικός στην ιδέα του γάμου. Είμαι σίγουρος ότι αυτή η ιδΐα θα με κερδίσει, όταν έρθει ένας μεγάλος έρωτας!».

Ποια αρετή εκτιμάτε σε μία γυναίκα;

«Το μυαλό της, το χαρακτήρα της. Μου αρέσουν οι δυναμικές γυναίκες».

Τι δεν θα συγχωρούσατε ποτέ σε μία σχέση;

«Όλα και τίποτα! Εξαρτάται από το πρόσωπο, το timing, τη δυναμική, το παρόν και το παρελθόν της σχέσης! Όσο πιο πολύ αγαπάς, τόσο πιο πολύ πληγώνεσαι, εάν συμβεί οτιδήποτε αρνητικό και έξω από τις προσδοκίες σου».

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Αλέξη Κούγια για τον δημόσιο τσακωμό με τον Λαζόπουλο

Η παραδοχή του και η περιγραφή των γεγονότων
03/03/2019 - 10:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

Τα τρυφερά λόγια με αφορμή τα γενέθλια της μικρής...
05/12/2018 - 10:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης

Στην Κύπρο ο Πατριάρχης Αλεξανδρείας

Τη Δευτέρα θα συναντηθεί με τον Πρόεδρο Αναστασιάδη
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

Κίνα: Δασμοί σε αμερικανικά αγαθά αξίας €75 δισ.

Συνεχίζεται με αντεπίθεση από την Κίνα ο εμπορικός πόλεμος

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 19:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ