Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Ο Αντρέας Γεωργίου αποκαλύπτει σε συνέντευξή του τα στοιχεία, που πρέπει να έχει μια γυναίκα για εκείνον, τον γάμο και τι δε θα συγχρούσε ποτέ σε μια σχέση. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης παραχώρησε συνέντευξη στο ελλαδικό περιοδικό Τηλεθεατής και μίλησε για την προσωπική του ζωή δηλώνοντας ότι δεν είναι αρνητικός στην ιδέα του γάμου μόνο με ένα μεγάλο έρωτα. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Ενας γάμος τι θέση έχει στο κάδρο της ζωής σας;

«Ο γάμος από μόνος του δεν μου λέει τίποτα! Ωστόσο, δεν είμαι αρνητικός στην ιδέα του γάμου. Είμαι σίγουρος ότι αυτή η ιδΐα θα με κερδίσει, όταν έρθει ένας μεγάλος έρωτας!».

Ποια αρετή εκτιμάτε σε μία γυναίκα;

«Το μυαλό της, το χαρακτήρα της. Μου αρέσουν οι δυναμικές γυναίκες».

Τι δεν θα συγχωρούσατε ποτέ σε μία σχέση;

«Όλα και τίποτα! Εξαρτάται από το πρόσωπο, το timing, τη δυναμική, το παρόν και το παρελθόν της σχέσης! Όσο πιο πολύ αγαπάς, τόσο πιο πολύ πληγώνεσαι, εάν συμβεί οτιδήποτε αρνητικό και έξω από τις προσδοκίες σου».

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Αλέξη Κούγια για τον δημόσιο τσακωμό με τον Λαζόπουλο

Η παραδοχή του και η περιγραφή των γεγονότων
03/03/2019 - 10:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

Παντρεύεται ο Αντρέας Γεωργίου; (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και τα σχόλια που ακολούθησαν…
09/12/2018 - 14:40

Αντρέας Γεωργίου: Η γλυκιά φωτογραφία με την βαφτιστήρα του! (ΦΩΤΟ)

Τα τρυφερά λόγια με αφορμή τα γενέθλια της μικρής...
05/12/2018 - 10:43

Μαρίνος Κόνσολος: Η παρακολούθηση πρώην του και οι κακές σχέσεις με τον Γεωργίου

Οι αποκαλύψεις για παλαιότερη σχέση του, η ζήλια και η απιστία...
30/11/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 23:15ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ