Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Ο γάμος και ο μεγάλος έρωτας

Ο Αντρέας Γεωργίου αποκαλύπτει σε συνέντευξή του τα στοιχεία, που πρέπει να έχει μια γυναίκα για εκείνον, τον γάμο και τι δε θα συγχρούσε ποτέ σε μια σχέση. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης παραχώρησε συνέντευξη στο ελλαδικό περιοδικό Τηλεθεατής και μίλησε για την προσωπική του ζωή δηλώνοντας ότι δεν είναι αρνητικός στην ιδέα του γάμου μόνο με ένα μεγάλο έρωτα. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Ενας γάμος τι θέση έχει στο κάδρο της ζωής σας;

«Ο γάμος από μόνος του δεν μου λέει τίποτα! Ωστόσο, δεν είμαι αρνητικός στην ιδέα του γάμου. Είμαι σίγουρος ότι αυτή η ιδΐα θα με κερδίσει, όταν έρθει ένας μεγάλος έρωτας!».

Ποια αρετή εκτιμάτε σε μία γυναίκα;

«Το μυαλό της, το χαρακτήρα της. Μου αρέσουν οι δυναμικές γυναίκες».

Τι δεν θα συγχωρούσατε ποτέ σε μία σχέση;

«Όλα και τίποτα! Εξαρτάται από το πρόσωπο, το timing, τη δυναμική, το παρόν και το παρελθόν της σχέσης! Όσο πιο πολύ αγαπάς, τόσο πιο πολύ πληγώνεσαι, εάν συμβεί οτιδήποτε αρνητικό και έξω από τις προσδοκίες σου».

Επόμενο άρθρο

Η απάντηση του Αλέξη Κούγια για τον δημόσιο τσακωμό με τον Λαζόπουλο

Η παραδοχή του και η περιγραφή των γεγονότων
03/03/2019 - 10:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ανδρέας Γεωργίου σε ρόλο...τραγουδιστή (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο με την Βασιλική Χατζηαδάμου στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
11/03/2020 - 12:10

Γεωργίου: "Mπήκαμε" στα γυρίσματα του "Τόλμη και Γοητεία" στο Λος Άντζελες(ΦΩΤΟ)

Το φωτογραφικό υλικό - behind the scenes - και ο...ρόλος που ενσαρκώνει στη δημοφιλή σειρά
23/01/2020 - 10:22

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Αντρέας Γεωργίου: Το γλυκό... νανούρισμα από τη γιαγιά του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το συγκινητικό βίντεο που δημοσίευσε από την αγκαλιά της γιαγιάς του...
25/02/2019 - 13:49

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την κριτική που δέχεται και πως το αντιμετωπίζει
20/01/2019 - 10:00

Ελευθερία Ελευθερίου: «Πολλές φορές έδωσα λάθος εικόνα προς τα έξω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αναφορά στον Αντρέα Γεωργίου και οι δυσκολίες που αντιμετώπισε στον χώρο
12/12/2018 - 17:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ώρες αγωνίας για την 87χρονη Έλλη από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Χάθηκαν τα ίχνη της από το πρωί - Η έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό της
Ελλάδα

Ένταση και επεισόδια μεταξύ ΜΑΤ και κατοίκων στη Μαλακάσα

Οι αστυνομικές δυνάμεις που βρίσκονται στην περιοχή απάντησαν με χρήση χημικών

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου
Διεθνή

Τελετή .. εξορκισμού πίσω από το θάνατο 10χρονης στην Αλγερία

Χειροπέδες σε 28χρονο για την πρωτοφανή υπόθεση - Έρευνα διέταξε εισαγγελέας

Brexit: Προειδοποίηση Μπαρνιέ στον Τζόνσον για «no deal»

Ο επικεφαλής διαπραγματευτής της Ε.Ε. κατηγορεί τη βρετανική Κυβέρνηση

ΗΠΑ: Τα νοσοκομεία σταματούν τη χρήση υδροξυχλωροκίνης σε ασθενείς

Ξεπέρασαν τους 103.000 οι θάνατοι λόγω της νόσου Covid-19

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 15:50Η ΦΑΜΙΛΙΑ