Ψυχαγωγία

Αντρέας Γεωργίου: Ο λόγος που επέλεξε τον Ντάνο για το "Τατουάζ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού βρέθηκε ο Αντρέας Γεωργίου ο οποίος μεταξύ άλλων αποκάλυψε τον λόγο που επέλεξε τον Γιώργο Αγγελόπουλο για το "Τατουάζ" αλλά και την κριτική που δέχεται. Ο ηθοποιός και σκηνοθέτης της επιτυχημένης σειράς του Alpha δήλωσε στην εκπομπη "Καλύτερα δε γίνεται": 

Έχω ακούσει διάφορα και είναι φυσικό να υπάρχει κριτική, πάντα υπάρχει κριτική και το καλύτερο πράγμα στον κόσμο να κάνεις κάποιοι θα το κατακρίνουν. Όμως, ειδικά στη δουλειά αυτή που κάνουμε, κάνουμε τηλεόραση, είναι εικόνα για εμένα. Παγκοσμίως γίνονται αυτά, έχουν παίξει ποδοσφαιριστές, μπασκετμπολίστες, εμείς γιατί να μην το κάνουμε;

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

 

Επόμενο άρθρο

Μέγκαν Μαρκλ: Αυτός είναι ο νέος της προσωπικός βοηθός! (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που είχε το "θάρρος" να αναλάβει τη συγκεκριμένη θέση...
20/01/2019 - 09:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτός είναι ο λόγος που δεν συνεχίζει το "Τατουάζ"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε η σεναριογράφος της σειράς και το "τέλος" στις φήμες
23/07/2019 - 15:41

Είναι επίσημο! Η σειρά "8 Λέξεις" στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε ζωντανή σύνδεση από την Κέρκυρα ο Ανδρέας Γεωργίου έκανε αποκαλύψεις
14/07/2019 - 23:55

Το "τέλος" του Ορφέα που συγκίνησε και καθήλωσε το τηλεοπτικό κοινό(ΒΙΝΤΕΟ)

"Σε αγάπησα πολύ αλλά οι εμμονές μου ήταν πιο δυνατές..."
28/06/2019 - 10:26

Γ.Αγγελόπουλος:"Δεν καταλαβαίνω γιατί προκάλεσε τόση εντύπωση ότι έγραψα βιβλίο"

Όσα δήλωσε ο Ντάνος για τα αρνητικά σχόλια μετά την κυκλοφορία του βιβλίου του
24/06/2019 - 15:27

Τατουάζ:Αυτό το τέλος δεν το περιμένει κανείς-Ανατροπές, δολοφονίες και εκδίκηση

Και όμως ο Ορφέας θα εκδικηθεί τον ίδιο του το... γιο
23/06/2019 - 16:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 19χρονο για κλοπές οχημάτων στη Λεμεσό

Συνελήφθη για αυτόφωρο αδίκημα της κατοχής διαρρηκτικών εργαλείων

Διπλό φονικό: H ώρα της ποινής για τον Λευτέρη Σολωμού

Ανοιχτό το ενδεχόμενο να καταθέσει ως μάρτυρας κατηγορίας

Τυλίχθηκαν στις φλόγες δυο οχήματα στο Κάβο Γκρέκο

Άγνωστα μέχρι στιγμής τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε τα ξημερώματα
Ελλάδα

Οδοιπορικό στο Μάτι: 365 μέρες από την μεγάλη τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η φονική πυρκαγιά άφησε πίσω της 102 θύματα και 58 εγκαυματίες

Υπό έλεγχο η φωτιά που ξέσπασε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν επίγεια και εναέρια μέσα

O πύρινος "εφιάλτης" ξύπνησε στη Ραφήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκλειστικές εικόνες - Διακοπή κυκλοφορίας στη Λεωφόρο Μαραθώνος
Διεθνή

Επιστολή δημοκρατικών μελών της επιτροπής Εξωτερικών Σχέσεων σε Τραμπ για S-400

Εκφράζουν την πεποίθηση ότι πρέπει να δοθεί μια ισχυρή απάντηση στην απόφαση Ερντογάν

Τραγικός θάνατος για τέσσερα παιδιά σε κατασκήνωση στη ρωσική Άπω Ανατολή

Κάηκαν σε πυρκαγιά - Συλλήψεις για τη μεγάλη τραγωδία

Αυτός είναι ο νέος υπουργός Άμυνας των ΗΠΑ (ΦΩΤΟ)

Τον διορισμό του ενέκρινε η Γερουσία με 90 ψήφους υπέρ

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» μεταβαίνουν στο Μάτι Αττικής, ένα χρόνο μετά την πύρινη τραγωδία

Μαρτυρίες, εικόνες και αποκαλύψεις που θα συγκλονίσουν, εκτάκτως το Σάββατο 27 Ιουλίου
Alpha TV Κύπρου

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/07/2019 - 09:30ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ