Ψυχαγωγία

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Την πρώτη του συνέντευξη μετά τον γάμο του με την Χριστίνα Κονναρή παραχώρησε στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και τον δημοσιογράφο, Χάρη Παπαθεοχάρους, ο Αντρέας Λέοντας.

Ο νεαρός τραγουδιστής μεταξύ άλλων μίλησε για τον έγγαμο βίο, τα επαγγελματικά του, το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια αλλά και αν σκέφτονται να αποκτήσουν δεύτερο παιδάκι. Ο ίδιος δήλωσε:

Δεν άλλαξε κάτι στην καθημερινότητα μας μετά τον γάμο. Ο γάμος έγινε για το μυστήριο και έγινε ένα πάρτι που ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές στη ζωή μου.

Αγχώθηκα για την διαδικασία όχι για τον γάμο. Για να το κάνω σημαίνει ήμουν έτοιμος. Ήθελα να το κάνω.

Το παιχνίδι ήταν μια μοναδική εμπειρία. Μακάρι να ξαναζήσω τον ίδιο χαμό που έζησα τότε αλλά μερικές συγκυρίες εμένα με ωρίμασαν πολύ. Αν είχα την ευκαιρία θα το ξαναέμεινα. Από τη στιγμή που μετά από το παιχνίδι βγήκαν και άλλα παιδιά ήταν δύσκολο. Δεν θα πω ότι είμαι απογοητευμένος αλλά νιώθω αδικημένος. Εγώ μπορεί να μην πήρα τις σωστές αποφάσεις.

Ήμουν στα καμαρίνια, μου φωνάξαν έξω ότι λιποθύμησε μια κοπέλα, πήγα έξω προσπάθησαν να τη συνεφέρουν αλλά λιποθύμησε ξανά.  Εκτός από γυναίκα μου είναι το στήριγμα μου. Μου στάθηκε στα ευκολά στα δύσκολα. Είναι πολύ δυναμική, θα πει αυτό που θέλει να πει.  Θέλουμε δεύτερο παιδάκι αλλά προς το παρών επειδή έχουμε άλλα πράγματα, πιο μετά.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "όχι" του Δημήτρη Ταταράκη και η απόγνωση της τραγουδίστριας στο νέο...video clip της
07/12/2019 - 14:03

"Πρόβα νυφικού" για την...Κατερίνα Καινούργιου; Οι φήμες για γάμο και ο γαμπρός!

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
27/11/2019 - 17:43

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

Επέστρεφαν στο σπίτι από γάμο και τους έστησε καρτέρι ο θάνατος (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Λαμία - "Έσβησε" 37χρονος πατέρας δυο παιδιών
24/11/2019 - 08:53

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κρατούμενοι των φυλακών ανέβηκαν στην σκηνή και έστειλαν ηχηρό μήνυμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καταχειροκροτήθηκαν και συγκίνησαν στο κατάμεστο θέατρο Λατσιών

Ψάχνουν τα κίνητρα του βομβιστή στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι κινήσεις του δράστη καταγράφηκαν σε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

Νεαρή, φορέας του HIV έπεσε θύμα βιασμού από τρεις αλλοδαπούς εργάτες (ΒΙΝΤΕΟ)

Την βίασαν και την άφησαν έγκυο - Άφαντοι παραμένουν οι δράστες
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός "ταρακούνησε" την Κρήτη

Το εστιακό βάθος υπολογίζεται στα 60 χιλιόμετρα

"Έσβησε" πεντάμηνο βρέφος που είχε προσβληθεί από μηνιγγίτιδα

Οι γιατροί δεν κατάφεραν να το κρατήσουν στη ζωή
Διεθνή

Συναγερμός στο Νιου Τζέρσεϊ: Ένοπλοι άνοιξαν πυρ κατά αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας νεκρός και τρεις τραυματίες είναι ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Δύο σεισμοί μέσα σε 10 λεπτά "ταρακούνησαν" την Τουρκία (ΦΩΤΟ)

Δεν υπάρχουν αναφορές για ζημιές ή τραυματίες

Χτύπησε μέχρι θανάτου το αγοράκι της επειδή της έσπασε την τηλεόραση (ΦΩΤΟ)

Τι ισχυρίζεται η ίδια και τι παραδέχθηκαν μέλη της οικογένειας

tv news

Η Αλεξία απειλεί τον Νικηφόρο ότι θα αποκαλύψει όλη την αλήθεια στον Μάξιμο..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 11/12/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ