Ψυχαγωγία

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Την πρώτη του συνέντευξη μετά τον γάμο του με την Χριστίνα Κονναρή παραχώρησε στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και τον δημοσιογράφο, Χάρη Παπαθεοχάρους, ο Αντρέας Λέοντας.

Ο νεαρός τραγουδιστής μεταξύ άλλων μίλησε για τον έγγαμο βίο, τα επαγγελματικά του, το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια αλλά και αν σκέφτονται να αποκτήσουν δεύτερο παιδάκι. Ο ίδιος δήλωσε:

Δεν άλλαξε κάτι στην καθημερινότητα μας μετά τον γάμο. Ο γάμος έγινε για το μυστήριο και έγινε ένα πάρτι που ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές στη ζωή μου.

Αγχώθηκα για την διαδικασία όχι για τον γάμο. Για να το κάνω σημαίνει ήμουν έτοιμος. Ήθελα να το κάνω.

Το παιχνίδι ήταν μια μοναδική εμπειρία. Μακάρι να ξαναζήσω τον ίδιο χαμό που έζησα τότε αλλά μερικές συγκυρίες εμένα με ωρίμασαν πολύ. Αν είχα την ευκαιρία θα το ξαναέμεινα. Από τη στιγμή που μετά από το παιχνίδι βγήκαν και άλλα παιδιά ήταν δύσκολο. Δεν θα πω ότι είμαι απογοητευμένος αλλά νιώθω αδικημένος. Εγώ μπορεί να μην πήρα τις σωστές αποφάσεις.

Ήμουν στα καμαρίνια, μου φωνάξαν έξω ότι λιποθύμησε μια κοπέλα, πήγα έξω προσπάθησαν να τη συνεφέρουν αλλά λιποθύμησε ξανά.  Εκτός από γυναίκα μου είναι το στήριγμα μου. Μου στάθηκε στα ευκολά στα δύσκολα. Είναι πολύ δυναμική, θα πει αυτό που θέλει να πει.  Θέλουμε δεύτερο παιδάκι αλλά προς το παρών επειδή έχουμε άλλα πράγματα, πιο μετά.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πέννυ Φοινίρη απαντά πρώτη φορά στις φήμες...για γάμο με τον Χρισόδουλο Μαρτά

Ο ρόλος στις “8 λέξεις”, η αγάπη για το θέατρο και εάν θα μετακόμιζε μόνιμα στην Ελλάδα
20/09/2020 - 16:06

Ν. Παπαδόπουλος: Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη σύζυγo για την επέτειο τους

Τα λόγια αγάπης που εξέφρασε δημόσια ο Πρόεδρος του ΔΗΚΟ στην “αγάπη” του
20/09/2020 - 12:38

Ν. Ζαννέττος: Ο αρχισυντάκτης του Alphanews.Live παντρεύτηκε την αγαπημένη του!

Δείτε στιγμιότυπα από την άφιξη στην εκκλησία και το εντυπωσιακό νυφικό
19/09/2020 - 19:25

Ιωάννα Λαμπροπούλου: Aποκαλύπτει πότε ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας

Η τηλεοπτική συνέντευξη λίγες ώρες πριν την πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του “Δώσε Βάση”
19/09/2020 - 09:16

Αντιδράσεις για γαμήλια δεξίωση στην αυλή του Γυμνασίου Αγρού, εν μέσω πανδημίας

Πως απαντά ο Κοινοτάρχης Μιχάλης Κωνσταντινίδης στην καταγγελία της ΟΕΛΜΕΚ στον Alpha
16/09/2020 - 15:34

O μέλλοντας σύζυγος της Ελεονώρας Ζουγανέλη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο τους

Η πρώτη τηλεοπτική εμφάνιση μετά τα ευχάριστα νέα
16/09/2020 - 15:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για 8 ημέρες ο 28χρονος που "πιάστηκε" με 1kg κάνναβης

Μέλη της ΥΚΑΝ τον ανέκοψαν για έλεγχο και τον συνέλαβαν

84 μετανάστες επέστρεψαν εθελούσια στη χώρα τους (ΦΩΤΟ)

Φοιτητές οι περισσότεροι που δεν ήταν πλέον σε θέση να αποπληρώσουν τα δίδακτρά τους

Στην πολυάριθμη αλυσίδα της Λάρνακας ο Μητροπολίτης Κιτίου

Μπορεί να υπάρξουν περισσότερα clusters δηλώνει στο Alphanews.Live ο Πέτρος Καραγιάννης
Ελλάδα

Στην Καρδίτσα θα μεταβεί τις επόμενες ημέρες ο Μητσοτάκης

Στις συναντήσεις του με τους τοπικούς φορείς θα γίνει αποτίμηση των ζημιών

Τρίτος νεκρός από την κακοκαιρία "Ιανός" στην Ελλάδα, αγνοείτο από χθες (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρεις οικογένειες στην Καρδίτσα αγωνιούν και ελπίζουν στον εντοπισμό των συγγενών τους

Εφιαλτικό βράδυ στην Κρήτη από το πέρασμα του "Ιανού" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρόμοι μετατράπηκαν σε ποτάμια - Ώρες αγωνίας για τους αγνοούμενους
Διεθνή

H Πρόεδρος της Κομισιόν “γιόρτασε” την Ημέρα χωρίς αυτοκίνητο κάνοντας τζόκινγκ

"Ο καλύτερος τρόπος για να γιορτάσουμε την ευρωπαϊκή εβδομάδα κινητικότητας"

Βρετανία: Πρόστιμο μέχρι και 10.000 στερλίνες σε όσους "σπάσουν" την καραντίνα

Πιθανό ένα δεύτερο "lockdown", λέει ο Βρετανός Υπουργός Υγείας

Κορωνοϊός - διεθνώς: Υπερδιπλάσιο αριθμό νεκρών καταγράφει η Ιταλία

ΗΠΑ και Βραζιλία διατηρούν την "πρωτιά" σε θανάτους

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 16:45THE CHASE