Ψυχαγωγία

Άντρη Καραντώνη:"Μου έκαναν πρόταση να αναλάβω την απογευματινή ζώνη και είπα.."

Η παρουσιάστρια και η ραδιοφωνική παραγωγός Άντρη Καραντώνη, βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Χριστιάνας Αριστοτέλους, "Με Αγάπη Χριστιάνα"¨και μίλησε για όλα

Το μωρό μου, με κάνει ότι θέλει. Έχασα το παιχνίδι... Της θυμώνω και γελά. Εξωτερικά είναι Νεοκλής, εσωτερικά μοιάζει και με τους δυο.

Μετά τη γέννα, τώρα ξαναήρθα στην κανονική ροή της καθημερινότητάς μου.Καθημερινά πηγαινοέρχομαι Λάρνακα-Λευκωσία, από το σπίτι φεύγω 5.30 το πρωί. Το βράδυ κοιμάμαι γύρω στις 10-10.30 το βράδυ.

Έχω ανοίξει μια μπουτίκ διαδικτυακά με την αδερφή μου. Μου έκανα  πρόταση να κάνω την απογευματινή ζώνη και αρνήθηκα. Το σκέφτηκα πάρα πολύ. Όλα συμβαίνουν για κάποιο λόγο. Μπορεί φέτος να είμαι πιο έτοιμη.

Απαιτούσε τεράστια αφοσίωση το απογευματινό, δεν μπορούσα να δώσω 100% της Άντρης ακόμα. Δεν το έχω μετανιώσει ακόμα.

Ωρίμασα στο 6 χρόνια που είμαι στο χώρο. Πρέπει να είσαι πολύ προσεχτικός. Ήμουν σε ένα ροζ συννεφάκι.Έχω βιώσει δυσκολίες. Δεν θα χάσουμε όμως τον ρομαντισμός μας, θα συνεχίσω να είμαι αυθόρμητη και σε όποιον αρέσουμε.

Έβαλα 10 κιλά πριν λίγο καιρό και πήγα 66 κιλά αλλά δεν με ένοιαζε. Έπαθα ένα σοκ όμως., όταν φόρεσα ένα παντελόνι και δεν ήθελα να φτάσω στα 70 κιλά. Ξεκίνησα και γυμναστήριο μετά από τρία χρόνια και όλα μια χαρά τώρα.

Είχα διαβάσει ότι πήρα τη θέση της Βασιλικής και με είχαν πειράξει κάποια δημοσιεύματα, ενώ ήταν άλλες οι συνθήκες.

Δεν έτυχε σοβαρός χωρισμός και καυγάς με τον άντρα μου. Δεν είμαι της δεύτερης ευκαιρίας. Ήμουν πολύ ζηλιάρα, με σκηνές αλλά μεγαλώνοντας το διαχειρίστηκα.

Έχω ψάξει κινητό και χωρίς αφορμή. 

Δείτε όλη την συνέντευξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους

 

 

Επόμενο άρθρο

Χρ.Αριστοτέλους: Ο επίμονος θαυμαστής και το μήνυμα που της έστειλε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη που έκανε on air η παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
22/02/2019 - 16:42

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πανίκος Πιλάλης:"Έφυγα μια φορά από το γύρισμα.. Ένιωσα αδικία και εκμετάλλευση"

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους ο γνωστός ηθοποιός
21/03/2019 - 17:48

Πένυ Φοινίρη: "Με φοβίζει ο γάμος... Θέλω να γίνω μαμά..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την δεύτερη σεζόν της "Φαμίλιας" και η αποκάλυψη της ηλικίας της
19/03/2019 - 18:02

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Η on air πρόταση, η απάντηση της Χριστιάνας και οι απίστευτες ατάκες του
14/03/2019 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι απέγιναν τα ενοικιαζόμενα ποδήλατα στους Δήμους της μείζονος Λευκωσίας;

Το πολυδιαφημιζόμενο πρόγραμμα που κατέρρευσε και οι αποχωρήσεις από την εταιρεία

Στο κελί για πέντε ημέρες ο 36χρονος ύποπτος για τοκογλυφία στη Λεμεσό

Δάνεισε σε ζεύγος €3,500 και ζητούσε να του επιστρέψουν €40,000 μέσα σε ένα χρόνο

9+1 συμβουλές για να προστατευτείτε από τσαντάκηδες και πορτοφολάδες

Μάθε που πρέπει να καλέσεις εάν διαπιστώσεις ύποπτα πρόσωπα ή οχήματα
Ελλάδα

Ταξιτζής σε ρολό... μαιευτήρα στο κέντρο της Αθήνας (ΦΩΤΟ)

Ξεγέννησε ένα υγιέστατο κοριτσάκι και έκοψε τον ομφάλιο λώρο

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ
Διεθνή

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

Για "συνωμοσία δολοφονίας" καταγγέλει ο Μαδούρο τον Γκουαϊδό

Προειδοποίησε ότι θα τον στείλει στη φυλακή και τον χαρακτήρισε "διαβολική μαριονέτα"

Θρίλερ με τη διάσωση των 1,300 επιβατών από το κρουαζιερόπλοιο Viking Sky

Με σύμμαχο τον καιρό θα επιχειρήσουν τα συνεργεία να ολοκληρώσουν την επιχείρηση εκκένωσης

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 15:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ