Ψυχαγωγία

Aπαγόρευσαν με εξώδικο στην Μίνα Αρναούτη να ξαναπεί το όνομα..."Παντελίδης"

Εξώδικο στην εκπομπή «Αποκαλύψεις», που συμμετέχει η Μίνα Αρναούτη ως πάνελ και παρουσιάζει η Νένα Χρονοπούλου έστειλε η οικογένεια του Παντελή Παντελίδη.

Διαβάστε επίσης: Η Μίνα Αρναούτη στην πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση ως...πανελίστρια(ΒΙΝΤΕΟ)

Η οικογένεια του τραγουδιστή σύμφωνα με την ελλαδική εφημερίδα Espresso απαιτεί μέσω εξωδίκου που κοινοποιήθηκε στο κανάλι και την εκπομπή,  την απαγόρευση της αναφοράς του ονόματος του Παντελή Παντελίδη, καθώς επίσης και στοιχείων από το δυστύχημα που του στέρησε τη ζωή.

παντε

Σύμφωνα με πληροφορίες της εφημερίδας, η οικογένεια Παντελίδη θεώρησε σίγουρο ότι θα γίνει κάποια αναφορά στο όνομα του Παντελίδη με την έναρξη της εκπομπής από την ίδια την εκπομπή για αυτό αποφάσισε λίγες ώρες πριν από την πρεμιέρα της εκπομπής να της αποστείλει εξώδικο μέσω του δικηγόρου της. Στο νομικό έγγραφο, η οικογένεια απαγόρευε τη χρήση του ονόματος του Παντελή Παντελίδη, οποιαδήποτε αναφορά στο δυστύχημα, ακόμη και τη μετάδοση κάποιου τραγουδιού του αδικοχαμένου τραγουδιστή.

Επόμενο άρθρο

"Το Ισραήλ κέρδισε χωρίς ψήφους-Ικανοί μόνο να σκοτώνουν,όχι να τραγουδούν"

Ρατσιστικό παραλήρημα του Τούρκου Πρωθυπουργού εναντίον του Ισραήλ και της Eurovision
17/06/2018 - 11:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συνεχίζουν να κρύβονται οι Αστυνομικοί παρά τις οδηγίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν φαίνεται να ίδρωσε το αυτί κάποιων μελών της τροχαίας
05/07/2019 - 21:08

Τέλος στους Αστυνομικούς που κρύβονται για να "παγιδεύσουν" οδηγούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο νέος Διευ. Τροχαίας έδωσε ξεκάθαρες οδηγίες όπως σταματήσει το κρυφτό των αστυνομικών
02/07/2019 - 21:44

Επιστρέφει στην ΑΕΚ με... Παντελίδη ο Βράνιες (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση για την επιστροφή του Βόσνιου στην ΑΕΚ
20/06/2019 - 15:12

Ρέμος για υπόθεση Παντελίδη: "Ξέρω τι συνέβη εκείνο το βράδυ..."

Έριξε ευθέως τις ευθύνες στον τρόπο που διαχειρίστηκαν τον θάνατο του καλού του φίλου
15/06/2019 - 11:29

Αντώνης Ρέμος: Οι οικονομικές δυσκολίες και το αστρονομικό ποσό που χρωστούσε

Η αποκάλυψη για το τραγούδι που του έγραψε ο Παντελίδης και αρνήθηκε να το πει
14/06/2019 - 11:54

"Μου γράφανε για τον Παντελή Παντελίδη ότι… τον έφαγες! Ήταν η χειρότερη στιγμή"

Βρέθηκα σε συζητήσεις με τραγουδιστές που τον"έθαβαν" και μετά άλλαξαν στάση
06/06/2019 - 09:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει τμήμα της λεωφόρου Καλλιπόλεως λόγω εργασιών

Η Αστυνομία προτρέπει τους οδηγούς να τηρούν τον Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας

Στους 40 βαθμούς θα "σκαρφαλώσει" ο υδράργυρος

Κίτρινη προειδοποίηση εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Παραδίδονται 5.500 εμβόλια στους προσωπικούς ιατρούς για παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε αλλαγές στο σύστημα πληροφορικής προχώρησε ο ΟΑΥ
Ελλάδα

Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη - Φον ντε Λάιεν

Τι είπε στην επικεφαλής της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

Υπό πλήρη έλεγχο η πυρκαγιά που ξέσπασε στη Θάσο

Ισχυρή πυροσβεστική δύναμη θα παραμείνει στην περιοχή

Άμεση μείωση φόρων που είχαν εξαγγελθεί για το 2020

Το κεντρικό πολιτικό μήνυμα των προγραμματικών θέσεων του Πρωθυπουργού
Διεθνή

Σκότωσε το μωρό της γιατί αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας (ΦΩΤΟ)

Ποινή φυλάκισης έξι ετών επέβαλε δικαστήριο του Λονδίνου

Mόσχα: Φωνές διαμαρτυρίας για αποκλεισμό υποψηφίων από τις τοπικές εκλογές

Στην εκδήλωση συμμετείχαν περισσότεροι από 10.000 διαδηλωτές

Συνομιλία Χαντ - Ζαρίφ για την κατάσχεση του δεξαμενόπλοιου Stena Impero

Ο Βρετανός ΥΠΕΞ εξέφρασε την "οξεία απογοήτευσή του"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 09:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ