Ψυχαγωγία

Απίστευτη γκάφα από την Κέιτλιν Τζένερ: Μπέρδεψε τα γενέθλια των παιδιών της

Μπέρδεψε τις κόρες της η Κέιτλιν Τζένερ και ευχήθηκε λάθος "χρόνια πόλλα"!

H Kάιλι Τζένερ, η μικρότερη από τις αδερφές Καρντάσιαν, είχε το περασμένο Σάββατο τα γενέθλια της όπου γιόρτασε τα 22α χρόνια της με ένα πάρτι υπερπαραγωγή στην Ιταλία. 

Όπως ήταν αναμενόμενο πολλοί ήταν αυτοί που ευχήθηκαν στην νεαρή τηλεπερσόνα και επιχειρηματία και μεταξύ αυτών που της ευχήθηκαν ήταν και η Κέιτλιν Τζένερ, πρώην Μπρούς, ο πατέρας της. Ωστόσο η ανάρτηση της σχολιάστηκε και κάνει τον γύρο του διαδικτύου μιας και η Κέιτλιν, μπέρδεψε τις κόρες της και αντί να ανεβάσει φωτογραφία της Κάιλι, ανέβασε της Κένταλ!

Επρόκειτο για μια φωτογραφία του τότε Μπρους με την μικρούλα Κένταλ, ενώ η λεζάντα έγραφε:

«Η ζωή ήταν τόσο απλή τότε, αλλά η ζωή είναι τόσο ωραία σήμερα. Χρόνια πολλά στην μικρή μου Κάιλι». 

1

 

H Κέιτλιν, κατάλαβε γρήγορα την γκάφα που έκανε και κατέβασε την φωογραφία, όχι όμως πριν προλάβουν οι ακόλουθοι της να αποθηκεύσουν την φωτογραφία και να αρχίσει να γίνεται viral. Στη συνέχεια έκανε μια άλλη ανάρτηση όπου δημοσίευσε φωτογραφίες και με τις δυο κόρες του. 

 

Επόμενο άρθρο

Ο Λίαμ Χέμσγουορθ αρνήθηκε να... πάει σε σύμβουλο γάμου

Οι νέες πληροροφρίες για τον χωρισμό του από την Μάιλι Σάιρους
14/08/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το πάρτι-υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι απουσίες,το συγκινητικό βίντεο της κόρης της και το πανάκριβο δώρο από τον σύντροφο της
12/08/2019 - 17:03

Τα water sports της Κένταλ Τζένερ και τα "νυχτοπερπατήματα" του Τομ Χανκς(ΦΩΤΟ)

O φωτογραφικός φακός απαθανάτισε τους stars του Hollywood στις διακοπές τους στην Ελλάδα
25/07/2019 - 17:35

"Όπου φύγει...φύγει"-Αυτή είναι η viral φωτογραφία του σεισμού στην Αθήνα!(ΦΩΤΟ)

Η κυρία με την κατσαρόλα στο Κολωνάκι έγινε το σήμα κατατεθέν της σεισμικής δόνησης
20/07/2019 - 17:05

Την ακολούθησαν 2 εκατομμύρια followers σε 16 ώρες αλλά την...χάκαραν(ΦΩΤΟ)

Το εμπάργκο από την αστυνομία, το μήνυμά της και η πρόταση γάμου από τον αγαπημένο της
02/06/2019 - 17:57

Επικό: Μπέρδεψε τα λεωφορεία ο Σιώπης και μπήκε σε αυτό της Τουρκίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Έγινε viral μέσα σε λίγες ώρες ο ποδοσφαιριστής της Εθνικής Ελλάδος
31/05/2019 - 12:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ