Ψυχαγωγία

Απίστευτη η Άντρεα Κυριάκου:Ανέβασε βίντεο λίγο πριν...γεννήσει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου αποχαιρετά το 2018 με μια γλυκιά ευχή και ένα βίντεο που δεν περιμέναμε να δούμε..

Το γνωστό μοντέλο ανέβασε βίντεο λίγο πριν γεννήσει ξαπλωμένη στο κρεβάτι. Η ίδια μας ευχήθηκε καλή χρονιά δείχνοντάς μας τον μικρό Λαμπρινό και τις συσπάσεις λίγο πριν βγει...στον κόσμο. Η Άντρεα Έγραψε

«Τελευταία μέρα του 2018! Τόσο ευγνώμων για το θαύμα που έζησα! Η πιο σημαντική, όμορφη, γεμάτη, ουσιαστική χρονιά! Η χρονιά που από γυναίκα... έγινα μητέρα Χρονιά σταθμός και για πάντα χαραγμένη στη καρδιά μου! 9 μήνες συγκατοικούσαμε στο ίδιο σώμα, για μια ζωή η καρδιά σου βηματοδότης μου... Να είσαι καλά ψυχή μου, μόνο αυτό! 2019 μην μου φέρεις τίποτα, τα έχω όλα! Άσε με απλά να τα χαρώ»

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Οι εκπλήξεις που ετοίμασε ο Alpha Κύπρου, Παραμονή Πρωτοχρονιάς(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βραβεία, Μελίνα Ασλανίδου και γλέντι μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες του 2019
31/12/2018 - 15:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Romee Strijd ανακοίνωσε πως θα γίνει για πρώτη φορά...μανούλα (ΦΩΤΟ)

Το πρόβλημα υγείας και η τρυφερή φωτογραφία για να ανακοινώσει τα ευχάριστα
30/05/2020 - 12:26

Ο Βασιλόπουλος θα γίνει πατέρας και μας δείχνει την έγκυο σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τη προχωρημένη εγκυμοσύνη και ο μήνας κύησης
16/04/2020 - 12:14

Έγκυος η Σταματίνα Τσιμτσιλή; Η απάντησή της...

Όσα εκμυστηρεύτηκε η γνωστή παρουσιάστρια και η "καραντίνα"
11/04/2020 - 09:51

Έγκυος με κορωνοϊό στο Μακάρειο Νοσοκομείο για να υποβληθεί σε καισαρική τομή

Σε συναγερμό γιατροί και νοσηλευτές που έχουν θέσει σε εφαρμογή ειδικό σχέδιο δράσης
31/03/2020 - 13:28

Babyboom για Χάρη Χρηστόπουλο - Αννίτα Μπράντ: Θα γίνουν για πρώτη φορά...γονείς

Η τηλεοπτική αποκάλυψη, τα πρώτα λόγια για την εγκυμοσύνη και η διαχείριση της κατάστασης
30/03/2020 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Φιλί ζωής" αξίας 20,000 ευρώ από την κυβέρνηση στο Μουσείο Παραμυθιού

Έκτακτη χορηγία από το Υπουργείο Παιδείας για να συνεχίσει το έργο του και τις δράσεις του

Με φαγητό από το σπίτι και το κάθε παιδάκι στη δική του καρέκλα και θρανίο

Ιδού το πρωτόκολλο του Υπουργείου Παιδείας για επαναλειτουργία των νηπιαγωγείων

"Ας μας πουν πως θα επιβιώσουμε μετά από τόσους μήνες στον αναπνευστήρα..."

Σε απόγνωση φωτογράφοι, ανθοπώλες, διακοσμητές, ιδιοκτήτες αιθουσών και διοργανωτές γάμων
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

ΗΠΑ: Απαγόρευσαν τις πτήσεις κινεζικών εταιρειών στα αμερικανικά αεροδρόμια

Η απάντηση της Κυβέρνησης Τραμπ στις κινεζικές αρχές

Ένας νεκρός από τη φονική πυρκαγιά σε νοσοκομείο στην Αγία Πετρούπολη (ΦΩΤΟ)

Η φωτιά εκδηλώθηκε στα κλινοσκεπάσματα ενός ασθενή, σύμφωνα με τις Αρχές

Ισχυρή σεισμική δόνηση 6,8 Ρίχτερ στη Χιλή

Ταρακουνήθηκε η περιοχή Αντοφαγάστα στην Κεντρική Χιλή

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 19:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ