Ψυχαγωγία

Απίστευτη η Άντρεα Κυριάκου:Ανέβασε βίντεο λίγο πριν...γεννήσει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου αποχαιρετά το 2018 με μια γλυκιά ευχή και ένα βίντεο που δεν περιμέναμε να δούμε..

Το γνωστό μοντέλο ανέβασε βίντεο λίγο πριν γεννήσει ξαπλωμένη στο κρεβάτι. Η ίδια μας ευχήθηκε καλή χρονιά δείχνοντάς μας τον μικρό Λαμπρινό και τις συσπάσεις λίγο πριν βγει...στον κόσμο. Η Άντρεα Έγραψε

«Τελευταία μέρα του 2018! Τόσο ευγνώμων για το θαύμα που έζησα! Η πιο σημαντική, όμορφη, γεμάτη, ουσιαστική χρονιά! Η χρονιά που από γυναίκα... έγινα μητέρα Χρονιά σταθμός και για πάντα χαραγμένη στη καρδιά μου! 9 μήνες συγκατοικούσαμε στο ίδιο σώμα, για μια ζωή η καρδιά σου βηματοδότης μου... Να είσαι καλά ψυχή μου, μόνο αυτό! 2019 μην μου φέρεις τίποτα, τα έχω όλα! Άσε με απλά να τα χαρώ»

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Οι εκπλήξεις που ετοίμασε ο Alpha Κύπρου, Παραμονή Πρωτοχρονιάς(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βραβεία, Μελίνα Ασλανίδου και γλέντι μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες του 2019
31/12/2018 - 15:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΗΒ: Συνελήφθη και δεύτερος ύποπτος για τον θανάσιμο τραυματισμό της εγκύου

Το βρέφος γεννήθηκε με την βοήθεια διασωστών στον τόπο της επίθεσης
30/06/2019 - 16:49

Ο Λευτέρης Πετρούνιας θα γίνει για πρώτη φορά μπαμπάς! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της συντρόφου του και όσα δήλωσε
16/06/2019 - 19:17

Οι χλιδάτες διακοπές Γιώργου Μερκή - Άντρεας Κυριάκου στην... Ibiza(ΦΩΤΟ)

Δείτε το πολυτελές ξενοδοχείο που βρίσκονται και τις στιγμές χαλάρωσης
28/05/2019 - 18:58

Με αυτό τον ξεκαρδιστικό τρόπο αποχαιρέτησε την Χριστιάνα η ομάδα της(ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να γεννήσει όλη η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
23/04/2019 - 17:55

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Eurostat: Κυπριακή υπηκοότητα σε 1315 Ρώσους το 2017

Έλαβαν επίσης υπηκοότητα 502 από το ΗΒ και 481 από την Ουκρανία

Σημαντικό κτύπημα της EUROPOL στην παράνομη εμπορία αναβολικών

Σε 14 περιπτώσεις η συνδρομή της Κυπριακής Δημοκρατίας στην εκστρατεία

Σχεδόν 7,000 Κύπριοι έλαβαν 'εισιτήριο' για τον πλανήτη Άρη

Η NASA ανακοίνωσε ότι προσφέρει την ευκαιρία για όσους θέλουν να στείλουν τα ονόματά τους
Ελλάδα

"Μαύρη επέτειος-Υπάρχουν ακόμα καμμένα σπίτια και απανθρακωμένα σκυλιά"(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "24 ώρες" στο Μάτι - Πού πήγαν τα 10 εκατομμύρια της Κύπρου που δόθηκαν στο Μάτι;

Μπήκαμε σε σπίτι στο Μάτι ένα χρόνο μετά την τραγωδία (ΒΙΝΤΕΟ)

Απανθρακωμένα κατοικίδια κείτονται μέχρι σήμερα στο πάτωμα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες
Διεθνή

«Πέθαναν» τον Ερντογάν

Διασπορά fake news για το πρόσωπο του Τούρκου Προέδρου

Ιρανός ΥΠΕΞ: Εύκολο να αρχίσεις σύρραξη, αδύνατο να την τελειώσεις

Προειδοποιεί τη Δύση έπειτα από τη σύλληψη του υπό βρετανική σημαία δεξαμενόπλοιου

ΗΒ: Η ανάδειξη της νέας ηγεσίας των Συντηρητικών θα φέρει και νέο Πρωθυπουργό

Φαβορί για την πρωθυπουργική θέση θεωρείται ο Μπόρις Τζόνσον

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 13:15DEAL