Ψυχαγωγία

Απίστευτη η Άντρεα Κυριάκου:Ανέβασε βίντεο λίγο πριν...γεννήσει(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Άντρεα Κυριάκου αποχαιρετά το 2018 με μια γλυκιά ευχή και ένα βίντεο που δεν περιμέναμε να δούμε..

Το γνωστό μοντέλο ανέβασε βίντεο λίγο πριν γεννήσει ξαπλωμένη στο κρεβάτι. Η ίδια μας ευχήθηκε καλή χρονιά δείχνοντάς μας τον μικρό Λαμπρινό και τις συσπάσεις λίγο πριν βγει...στον κόσμο. Η Άντρεα Έγραψε

«Τελευταία μέρα του 2018! Τόσο ευγνώμων για το θαύμα που έζησα! Η πιο σημαντική, όμορφη, γεμάτη, ουσιαστική χρονιά! Η χρονιά που από γυναίκα... έγινα μητέρα Χρονιά σταθμός και για πάντα χαραγμένη στη καρδιά μου! 9 μήνες συγκατοικούσαμε στο ίδιο σώμα, για μια ζωή η καρδιά σου βηματοδότης μου... Να είσαι καλά ψυχή μου, μόνο αυτό! 2019 μην μου φέρεις τίποτα, τα έχω όλα! Άσε με απλά να τα χαρώ»

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

Οι εκπλήξεις που ετοίμασε ο Alpha Κύπρου, Παραμονή Πρωτοχρονιάς(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Βραβεία, Μελίνα Ασλανίδου και γλέντι μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες του 2019
31/12/2018 - 15:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Με αυτό τον ξεκαρδιστικό τρόπο αποχαιρέτησε την Χριστιάνα η ομάδα της(ΦΩΤΟ)

Έτοιμη να γεννήσει όλη η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
23/04/2019 - 17:55

Αποκλειστικό! Μάθετε πότε γεννάει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη ημέρα για τον ερχομό του γιου της έφτασε...
12/04/2019 - 18:43

Η Δούκισσα Νομικού είναι... έγκυος στο δεύτερο παιδί της (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η ανακοίνωση της παρουσιάστριας
26/03/2019 - 21:41

Mαρία Σολωμού: Η αποκαλυπτική της φωτογράφιση... γυμνή και έγκυος(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία στα social media που προκάλεσε πλήθος θετικών σχολίων
27/02/2019 - 10:21

Έγκυος η Κατερίνα Στικούδη; Η απάντησή της... (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε σε τηλεοπτική εκπομπή και το "πέπλο μυστηρίου"
07/02/2019 - 17:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε συναγερμό οι αρχές μετά από έκρηξη σε γραφεία ασφαλιστικής στη Λευκωσία(ΦΩΤΟ)

Στόχος εμπρηστών και οικία στην Πάφο - Δείτε εικόνες από τις δυο σκηνές

Δεν εξακριβώθηκε η ταυτότητα του ηλικιωμένου που βρέθηκε νεκρός σε παραλία

"Φως" στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Σφοδρή επίθεση ιδιωτών γιατρών κατά Ποταμίτη

Μαίνεται η αντιπαράθεση μεταξύ ΕΝΙΚ και Συμβούλου του Υπ. Υγείας
Ελλάδα

Aέρας ελευθερίας για τον Νίκο Ρωμανό

Την αποφυλάκισή του αποφάσισε το Πενταμελές Εφετείο Κακουργημάτων Αθηνών

Σέρρες: Στο νοσοκομείο 9χρονη που παρασύρθηκε από λεωφορείο

Το κοριτσάκι νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας
Διεθνή

Τραμπ: Αν θέλουν διάλογο οι Ιρανοί ας κάνουν το πρώτο βήμα

Ο Αμερικανός Πρόεδρος δήλωσε πως είναι "ανοιχτός" σε συνομιλίες με την Τεχεράνη

Ερευνα εναντίον του πρώην Ισπανού Πρέσβη στο Καράκας για ξέπλυμα μαύρου χρήματος

Οι τρεις συλληφθέντες φέρονται ότι εξέδιδαν πλαστά τιμολόγια για εργασίες

"Έσβησε" στη φυλακή ανήλικος που συνελήφθη στα σύνορα ΗΠΑ-Μεξικού

Πρόκειται για τον πέμπτο ανήλικο από την Γουατεμάλα που πεθαίνει

tv news

«To Τατουάζ» Η Τατιάνα κάνει την έκπληξη στη Μαργκώ…και την ανατροπή!

Η Βέρα παίρνει μια δύσκολη απόφαση που σοκάρει τον Θεοχάρη... Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια λέει τον Φώτη να πάρει το γράμμα που γράφει ότι είναι η μαμά της Μαρίνας

Ο Φώτης πάει αλλά ο φάκελος με το γράμμα λείπει «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ