Ψυχαγωγία

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σαρδάμ των παρουσιαστών είναι από τις καλύτερες στιγμές που μπορείς να ζήσεις στην τηλεόραση.

Viral έχει γίνει τις τελευταίες ημέρες, το εκ παραδρομής σαρδάμ της Κύπριας Τζώρτζια Γεωργίου στην εκπομπή "Φωλιά των Κου-Κου". 

Η Ναταλία Γερμανού, θέλοντας να υποστηρίξει με τον τρόπο της, τη νεαρή δημοσιογράφο μας θύμισε μέσα από την εκπομπή της, το δικό της, το οποίο ξεπερνά κατά πολύ την άτυχη στιγμή της πανελίστριας.

Δείτε τα δυο ξεκαρδιστικά αποσπάσματα 

Επόμενο άρθρο

"Θα γίνει ο γάμος..." - Ο Mαρίνος Κόνσολος ντύνεται γαμπρός!

"Δεν καβάλησα το καλάμι - Δεν θέλω ο κόσμος να ασχολείται με το τι κάνω στη ζωή μου..."
25/06/2019 - 11:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

Ο Κώστας Τσουρός αποκάλυψε γιατί άφησε τη Φαίη για χάρη της... Ναταλίας

Θα συνεργαζόταν ξανά με την ξανθιά παρουσιάστρια;
16/01/2020 - 20:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: Αυτός είναι ο ύποπτος που έβαλε "χέρι" σε ταμείο εστιατορίου της Λευκωσίας

Καρέ-καρέ η δράση του μέσα από το κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης της επιχείρησης

Θρήνος στις τάξεις της Αστυνομίας για τον θάνατο του αστυφύλακα Αργύρη Αργυρού

Απεβιώσε πρόωρα την περασμένη Τρίτη και η κηδεία του θα τελεστεί αύριο στο Όμοδος

Φαγητό, προμήθειες και είδη πρώτης ανάγκης από τις ΒΒ σε 100 οικογένειες

Στήριξη σε δυσπραγούσες οικογένειες λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού
Ελλάδα

Πυρκαγιά στο Λαύριο: Απομακρύνει κατοικίες η Πυροσβεστική

Δίνουν μάχη με τις φλόγες οι Πυροσβέστες - Επίγεια και εναέρια μέσα κατάσβεσης

Αυτή είναι η νέα ηγεσία της Ελληνικής Διαχειριστικής Εταιρείας Υδρογονανθράκων

Ποιούς διόρισε ο Πρωθυπουργός Μητσοτάκης στις θέσεις Προέδρου και Διευθύνοντος Συμβούλου

Eλλάδα: 27 νέα κρούσματα και αυστηροποίηση των μέτρων

Ο Μητσοτάκης ζήτησε αυστηρή εφαρμογή των μέτρων χωρίς εκπτώσεις
Διεθνή

Eρευνητές της Οξφόρδης πιστεύουν ότι βρήκαν το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ελπίδες για διάθεση του φαρμακευτικού σκευάσματος μέχρι το ερχόμενο φθινόπωρο

Kαταδίκασε το πραξικόπημα στην Τουρκία και κάλεσε σε προσευχή στην Αγιά Σοφιά

Με αναφορά στην μετατροπή του ναού σε τζαμί το διάγγελμα του Ερντογάν

Πάνω από πέντε εκατομμύρια ενεργά κρούσματα του κορωνοϊού σε όλο τον κόσμο

Ξεπέρασαν το μισό εκατομμύριο οι νεκροί από την πανδημία σύμφωνα με το Worldometers

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 16/07/2020 - 17:00ΜΗ ΜΑΣΑΣ