Ψυχαγωγία

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σαρδάμ των παρουσιαστών είναι από τις καλύτερες στιγμές που μπορείς να ζήσεις στην τηλεόραση.

Viral έχει γίνει τις τελευταίες ημέρες, το εκ παραδρομής σαρδάμ της Κύπριας Τζώρτζια Γεωργίου στην εκπομπή "Φωλιά των Κου-Κου". 

Η Ναταλία Γερμανού, θέλοντας να υποστηρίξει με τον τρόπο της, τη νεαρή δημοσιογράφο μας θύμισε μέσα από την εκπομπή της, το δικό της, το οποίο ξεπερνά κατά πολύ την άτυχη στιγμή της πανελίστριας.

Δείτε τα δυο ξεκαρδιστικά αποσπάσματα 

Επόμενο άρθρο

"Θα γίνει ο γάμος..." - Ο Mαρίνος Κόνσολος ντύνεται γαμπρός!

"Δεν καβάλησα το καλάμι - Δεν θέλω ο κόσμος να ασχολείται με το τι κάνω στη ζωή μου..."
25/06/2019 - 11:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετά την Μενεγάκη τον κέρδισε η... Ναταλία Γερμανού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο συνεργάτης της "βασίλισσας" σε νέα τηλεοπτικά μονοπάτια
13/09/2020 - 12:19

Ο Γεωργαντάς αποκαλύπτει την "παρεξήγηση" με την Γερμανού ενώ συνεργάζονταν(VID)

“Με την Ναταλία Γερμανού όταν συνεργαζόμασταν δεν μιλάγαμε ένα μήνα”
08/07/2020 - 10:55

Γερμανού: "Mεγάλωσα με την γιαγιά μου - Δεν ήμουν προτεραιότητα των γονιών μου"

Εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά ποιος είναι ο αγαπημένος της τραγουδιστής
24/06/2020 - 11:59

Ναταλία Γερμανού: Απαντά στα σχόλια για τις σχέσεις της με... μικρότερους άνδρες

Ποιος γνωστός παρουσιαστής της έκανε αποτυχημένο προξενιό;
25/04/2020 - 18:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μελετούν αλλαγή στα ωράρια εργασίας και σχολείων ως λύση για το κυκλοφοριακό

Καρούσος: «Το κυκλοφοριακό πρόβλημα δεν μπορεί να λυθεί από την μία μέρα στην άλλη»

Δεκαοκτώ κρούσματα σε αλυσίδα μετάδοσης με διαφορετικά «κλαδιά» στη Λάρνακα

Μεγαλώνουν τα «clusters» που εντοπίζει το Υπουργείο Υγείας μέσω ιχνηλατήσεων

Από τις 07:00 μπορούν να πηγαίνουν οι μαθητές σε Δημοτικά και νηπιαγωγεία

Νέες ρυθμίσεις του Υπουργείου Παιδείας για διευκόλυνση των εργαζόμενων γονέων
Ελλάδα

Αποστέλλει είδη πρώτης ανάγκης για την Μόρια η Κυπριακή Δημοκρατία

Η πρώτη αποστολή θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο

«Μίνι» lockdown στην Αττική με περιορισμούς σε εργασία και συναθροίσεις

Τα νέα έκτακτα μέτρα που ανακοίνωσε ο Νίκος Χαρδαλιάς
Διεθνή

Νέο κανονισμό για την ανάπτυξη του δικτύου 5G εξέδωσε η Κομισιόν

Στη σύστασή της τονίζει την ανάγκη διασφάλισης της ασφάλειας και της ανθεκτικότητας

To πενταετές πλάνο της Κομισιόν για αντιμετώπιση του ρατσισμού στην ΕΕ

"Οι διαμαρτυρίες απέστειλαν σαφές μήνυμα, η αλλαγή πρέπει να γίνει τώρα"

tv news

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

«Αγγελική» Μπορεί ο έρωτας να νικήσει τον πόνο; Kαθημερινά στον Alpha

Όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/09/2020 - 19:20THE CHASE