Ψυχαγωγία

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα σαρδάμ των παρουσιαστών είναι από τις καλύτερες στιγμές που μπορείς να ζήσεις στην τηλεόραση.

Viral έχει γίνει τις τελευταίες ημέρες, το εκ παραδρομής σαρδάμ της Κύπριας Τζώρτζια Γεωργίου στην εκπομπή "Φωλιά των Κου-Κου". 

Η Ναταλία Γερμανού, θέλοντας να υποστηρίξει με τον τρόπο της, τη νεαρή δημοσιογράφο μας θύμισε μέσα από την εκπομπή της, το δικό της, το οποίο ξεπερνά κατά πολύ την άτυχη στιγμή της πανελίστριας.

Δείτε τα δυο ξεκαρδιστικά αποσπάσματα 

Επόμενο άρθρο

"Θα γίνει ο γάμος..." - Ο Mαρίνος Κόνσολος ντύνεται γαμπρός!

"Δεν καβάλησα το καλάμι - Δεν θέλω ο κόσμος να ασχολείται με το τι κάνω στη ζωή μου..."
25/06/2019 - 11:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού: "Δεν κλείστηκα σε μοναστήρι ούτε έπαψα να έχω προσωπική ζωή"

Όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια για την προσωπική της ζωή
09/09/2019 - 13:03

Η "μάχη" Γερμανού-Λιάγκα και όλο το παρασκήνιο μιας δελεαστικής πρότασης(ΦΩΤΟ)

«Περίμεναν πολλοί στη γωνία… Στην τηλεόραση κάνεις δεν χρωστάει καλή κουβέντα»
02/09/2019 - 08:56

Ναταλία Γερμανού: Η φωτογραφία με μαγιό που εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Δείτε που και με ποιον απολαμβάνει τις διακοπές της η γνωστή παρουσιάστρια
30/08/2019 - 17:12

Ναταλία Γερμανού: Η φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ από τις καλοκαιρινές διακοπές της!

Η παρουσιάστρια απολαμβάνει στιγμές ξεκούρασης και χαλάρωσης
15/08/2019 - 10:57

Χρηστίδου και Γερμανού φόρεσαν το ίδιο φόρεμα την ίδια μέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά ήταν η αντίδραση τους όταν το κατάλαβαν;
01/07/2019 - 16:12

Η αποκάλυψη της Γερμανού που άφησε... άφωνους τους συνεργάτες της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η προσωπική εμπειρία που μοιράστηκε on air η παρουσιάστρια και η τρέλα που έκανε
01/07/2019 - 08:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δήμος Πάφου και συντεχνίες "έδωσαν" τα χέρια για υπογραφή συλλογικής σύμβασης

Έκτακτη γενική συνέλευση των εργαζομένων για να αποφασιστούν τα επόμενα βήματα

Κυριακάτικες μπόρες προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Διαβάστε αναλυτικά το δελτίο καιρού μέχρι και την Τρίτη

STOP όχι μόνο στη μαντήλα, αλλά και στην μπούργκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Χρίστος Χρίστου: "Δεν θα επιτρέψουμε να γίνει η Κύπρος ισλαμικό χαλιφάτο"
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ