Ψυχαγωγία

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ένα νέο challenge έχει εμφανιστεί τις τελευταίες μέρες τα social media και πιο συγκεκριμένα στο Instagram όπου διάσημοι και μη αποδέχονται την "πρόκληση" και δημοσιεύουν φωτογραφίες τους με το πως ήταν πριν από δέκα χρόνια χρησιμοποιώντας το hashtag #10yearschallenge. 

Ανάμεσα τους και ο γνωστός stand up comedian, Λούης Πατσαλίδης ο οποίος αποδέχθηκε και αυτός την πρόκληση αλλά όπως ήταν αναμενόμενο η δικιά του φωτογραφία ήταν η πιο "ξεχωριστή"! Με το γνωστό του χιούμορ δημοσίευσε μια φωτογραφία του συνεργάτη του, Παναγιώτη Κυριάκου για το πριν δέκα χρόνια και δίπλα μια δική του!

Δείτε το τρολ του Λούη στον συνεργάτη του:  

Επόμενο άρθρο

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό μήνυμα και "ευχαριστώ" του Λούη στους συνεργάτες του(ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοί είναι οι αφανείς ήρωες της επιτυχίας του "Λούης Night Show"
18/02/2019 - 22:21

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η "Ωκεανίς" οδήγησε σε εκτροπή πτήσης από τη Λάρνακα προς τη Θεσσαλονίκη

Καθυστερήσεις στις αφίξεις αεροπορικών πτήσεων σημειώνονται στο αεροδρόμιο "Μακεδονία"

Πάφος: Συλλήψεις για την απόπειρα κλοπής ΑΤΜ με διπλοκάμπινο (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με την Αστυνομία πρόκειται για δύο πρόσωπα από τη Συρία, ηλικίας 53 και 23 ετών

Xιόνια, βροχές και καταιγίδες στο "μενού" του καιρού μέχρι και την Τρίτη

Έρχεται νέα πτώση της θερμοκρασίας στις αρχές της νέας εβδομάδας
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Παλαιστίνη: Νεκρός 14χρονος διαδηλωτής απο ισραηλινά πυρά

Άλλοι περίπου τριάντα Παλαιστίνιοι τραυματίστηκαν ανατολικά της πόλης της Γάζας

Η Κέλι Νάιτ-Κραφτ υποψήφια νέα Πρέσβειρα των ΗΠΑ στον ΟΗΕ 

Ντόναλτ Τράμπ: "Έχει κάνει εξαίρετη δουλειά εκπροσωπώντας το έθνος μας"

Ώρα μηδέν για την ανθρωπιστική βοήθεια των ΗΠΑ προς τη Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η κυβέρνηση έδωσε εντολή να κλείσουν τα σύνορα με την Κολομβία, στην πολιτεία Τάτσιρα

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW