Ψυχαγωγία

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ένα νέο challenge έχει εμφανιστεί τις τελευταίες μέρες τα social media και πιο συγκεκριμένα στο Instagram όπου διάσημοι και μη αποδέχονται την "πρόκληση" και δημοσιεύουν φωτογραφίες τους με το πως ήταν πριν από δέκα χρόνια χρησιμοποιώντας το hashtag #10yearschallenge. 

Ανάμεσα τους και ο γνωστός stand up comedian, Λούης Πατσαλίδης ο οποίος αποδέχθηκε και αυτός την πρόκληση αλλά όπως ήταν αναμενόμενο η δικιά του φωτογραφία ήταν η πιο "ξεχωριστή"! Με το γνωστό του χιούμορ δημοσίευσε μια φωτογραφία του συνεργάτη του, Παναγιώτη Κυριάκου για το πριν δέκα χρόνια και δίπλα μια δική του!

Δείτε το τρολ του Λούη στον συνεργάτη του:  

Επόμενο άρθρο

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο γνωστός stand up comedian
15/08/2019 - 12:52

Αγνώριστος ο Λούης:13 χρόνια πριν στα πρώτα του... stand up comedy(ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα καφέ των λίγων ατόμων στα στάδια των χιλιάδων φανατικών ακόλουθών του
03/08/2019 - 16:07

Ο Λούης Πατσαλίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από τον "Klik fm"(ΦΩΤΟ)

Τα άνω κάτω φέρνει η απόφαση του γνωστού stand up comedian
02/08/2019 - 09:33

Ο Λούης Πατσαλίδης όπως δεν τον έχετε ξαναδεί:Η αλλαγή στην εμφάνιση του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και η... διχασμένη προσωπικότητα
31/07/2019 - 16:00

Λούης Πατσαλίδης: Το στιγμιότυπο από τις καλοκαιρινές διακοπές με την Αστέρω!

Ξέγνοιαστές οικογενειακές στιγμές για τον γνωστό stand up comedian
27/07/2019 - 10:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ