Ψυχαγωγία

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ένα νέο challenge έχει εμφανιστεί τις τελευταίες μέρες τα social media και πιο συγκεκριμένα στο Instagram όπου διάσημοι και μη αποδέχονται την "πρόκληση" και δημοσιεύουν φωτογραφίες τους με το πως ήταν πριν από δέκα χρόνια χρησιμοποιώντας το hashtag #10yearschallenge. 

Ανάμεσα τους και ο γνωστός stand up comedian, Λούης Πατσαλίδης ο οποίος αποδέχθηκε και αυτός την πρόκληση αλλά όπως ήταν αναμενόμενο η δικιά του φωτογραφία ήταν η πιο "ξεχωριστή"! Με το γνωστό του χιούμορ δημοσίευσε μια φωτογραφία του συνεργάτη του, Παναγιώτη Κυριάκου για το πριν δέκα χρόνια και δίπλα μια δική του!

Δείτε το τρολ του Λούη στον συνεργάτη του:  

Επόμενο άρθρο

Η Ιωάννα Τριανταφυλλίδου τρολάρει... τον Πάνο Βλάχο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε και η παρομοίωση με... κινούμενο σχέδιο
16/01/2019 - 10:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το comeback του... Mr. "Πόσιπολ"!-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"
21/04/2019 - 17:26

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με τον αδερφό του δίνουν μια... ραπ εκδοχή στο τραγούδι
20/04/2019 - 11:56

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Τελικά θερινή ή χειμερινή ώρα προτιμάει ο Κύπριος; Το απίστευτο τρολ του Λούη

Τρολάρει τις απόψεις των Κυπρίων επί του θέματος
07/04/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πώς απάντησε η Αστυνομία στο νηπιαγωγείο της μικρής Σιέρας που την έψαχνε;

Έστειλαν επιστολή στην Αστυνομία όταν το κοριτσάκι σταμάτησε να πηγαίνει σχολείο

Aποκλειστικό: Ο θείος της Marry μιλά στον Alpha για την άτυχη μητέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Θρήνος στις Φιλιππίνες για το θάνατο της 38χρονης και την εξαφάνιση της 6χρονης κόρης της

Έρευνα για τυχόν ολιγωρία της Αστυνομίας στις υποθέσεις εξαφανισμένων γυναικών

Γιατί το Υπουργείο Δικαιοσύνης σκοπεύει να ζητήσει γνωμάτευση από τη Νομική Υπηρεσία;
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 21:15ΤΑ 16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ