Ψυχαγωγία

Απίστευτο!Δείτε ποια παγκοσμίου star της μουσικής ακολούθησε την...Φουρέιρα-ΦΩΤΟ

Thalia

Η Λατίνα σταρ που "σημάδεψε" μια ολόκληρη εποχή με τις μουσικές επιτυχίες της αλλά και τις τηλεοπτικές σειρές που σημείωναν σε κάθε χώρα απίστευτα νούμερα τηλεθέασης (Mαριμάρ, Μαρία της Γειτονιάς, Ροζαλίντα).

kjk

 

Η παγκοσμίου φήμης σταρ φαίνεται ότι εντυπωσιάστηκε από την Ελένη Φουρέιρα στον διαγωνισμό τραγουδιού της Eurovision (που παρακολούθησε όλος ο πλανήτης λόγω εμφάνισης της Μαντόνα) και την έκανε follow στο Instagram για να μαθαίνει όλα τα νέα της.Η Thalia έχει πάνω από 13 εκατομμύρια followers και ακολουθεί λιγότερο από 2.000, ανάμεσά τους και η Ελένη Φουρέιρα!

 

 

GHDFG

 

TEDFR

Επόμενο άρθρο

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

"Ήμουν εγχειρισμένη και το έμαθα όταν είδα τα πιστοποιητικά"
20/05/2019 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα "έβαλε φωτιά" στον Κατακλυσμό του Πρωταρά (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Αποθεώθηκε από χιλιάδες κόσμου και έκλεψε τις εντυπώσεις
17/06/2019 - 12:42

"Fuego" και ο Υπουργός Υγείας για χάρη της...κόρης του (ΦΩΤΟ)

Απόλαυσε το εντυπωσιακό act της Ελένης Φουρέιρα στον Πρωταρά και σέλφαρε στα social media
17/06/2019 - 12:19

Ελένη Φουρέιρα:"Χρειάστηκε να κρυφτώ,να πω ψέματα για να με δεχθεί μια κοινωνία"

Όσα δήλωσε η τραγουδίστρια για την καταγωγή της και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε
11/06/2019 - 16:24

Η εκρηκτική εμφάνιση της Ελένης Φουρέιρα στο Athens Pride! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τραγουδίστρια αποθεώθηκε ακόμα μια φορά από το κοινό
09/06/2019 - 14:58

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έξι ερωτήματα προς τον Υπουργό Υγείας από το Κέντρο Προληπτικής Παιδιατρικής

Αναστατωμένοι οι γονείς για την λειτουργία παράλληλου ανιχνευτικού προγράμματος

Τα παιδιά των θυμάτων του Νίκου Μεταξά στηρίζει οικονομικά η κυβέρνηση

Το Υπουργικό Συμβούλιο ενέκρινε κονδύλι για κάθε εξαρτώμενο τέκνο των πέντε γυναικών

"Στέρηση της ελευθερίας": Ο νέος όρος που περιλαμβάνεται στον ποινικό κώδικα

Ποιές αλλαγές ενέκρινε το Υπουργικό που αφορούν σε κατηγορούμενους ενώπιον δικαιοσύνης
Ελλάδα

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο

Κατρούγκαλος: «Ο ελληνικός λαός μπορεί να αισθάνεται ασφαλής»

Η ανάρτηση του Έλληνα ΥΠΕΞ στο twitter λίγο μετά τη συνεδρίαση του ΚΥΣΕΑ
Διεθνή

Νέα ντοκουμέντα από ΗΠΑ για τις επιθέσεις στα δεξαμενόπλοια

Ενισχύεται η αμερικανική παρουσία στη Μέση Ανατολή σε θάλασσα και αέρα

Απελάσεις εκατομμυρίων άτυπων μεταναστών ετοιμάζουν οι Ηνωμένες Πολιτείες

"Θα απελαύνονται όσο γρήγορα μπαίνουν μέσα" διαμηνύει ο Πρόεδρος Ντόναλτ Τράμπ

tv news

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα πιστεύει ότι μόνο αν παραδοθεί θα μπορέσει να πείσει την αστυνομία...

Η Κάτια βάζει δικό της ντετέκτιβ να ψάξει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ