Ψυχαγωγία

Απίστευτος ο Λούης! Φωτογραφίζει την Αστέρω να κοιμάται μέσα στο...θέατρο(ΦΩΤΟ)

Ο Λούης δεν την αφήνει σε ησυχία και αυτό είναι πρόδηλο...

Ο δημοφιλής stand-up comedian και παρουσιαστής του "Λούης Night Show" που προβάλλεται κάθε Παρασκευή στις 21.15 και Παραμονή Πρωτοχρονιάς επιφυλάσσει ένα special επεισόδιο με τα βραβεία της χρονιάς, τρόλαρε τη γυναίκα του ενώ κοιμόταν. 

Η Αστέρω αποκοιμήθηκε στις θέσεις του θεάτρου και ο ίδιος δεν δίστασε να την βγάλει φωτογραφία και να την αναρτήσει στα social media γράφοντας και την αιτία

Άμα σπίτι πελλανισκουν σε κοιμάσαι στο θέατρο σωστά ...

Δείτε την σχετική φωτογραφία που σίγουρα θα φέρει την "κατσάδα" της Αστέρως Κυπριανού

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το comeback του... Mr. "Πόσιπολ"!-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"
21/04/2019 - 17:26

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με τον αδερφό του δίνουν μια... ραπ εκδοχή στο τραγούδι
20/04/2019 - 11:56

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Τελικά θερινή ή χειμερινή ώρα προτιμάει ο Κύπριος; Το απίστευτο τρολ του Λούη

Τρολάρει τις απόψεις των Κυπρίων επί του θέματος
07/04/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έναρξη με τεχνικά προβλήματα οι εγγραφές στο ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπουργός Υγείας: "Η κοινωνία να κατανοήσει ότι το ΓεΣΥ γίνεται για το δικό μας όφελος"

Το ιστορικό μεταλλείο που αμαυρώθηκε με τις τελευταίες εξελίξεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Κουβαλά ιστορία 3.000 χρόνω και έζησε στιγμές οικονομικής άνθησης αλλά και σκλαβιάς

Που ήταν ο 35χρονος ύποπτος όταν άρχισε να αποκαλύπτεται το φρεάτιο της φρίκης

Ψύχραιμος πιάνει στα  χέρια τη φωτογραφική του μηχανή και βγάζει εις πέρας τη δουλειά του
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Τουλάχιστον 15 νεκροί από έκρηξη σε αγορά στη Συρία

Μέχρι στιγμής δεν έχει διευκρινιστεί τι προκάλεσε την έκρηξη

Στέλνει «ένοπλους στρατιώτες» στα σύνορα με το Μεξικό ο Ντόναλντ Τραμπ

Ο ίδιος κατηγόρησε το Μεξικό ότι δεν «κάνει ουσιαστικά τίποτε»

Στα σκαριά συνάντηση Τραμπ και Ερντογάν

Πρόσκληση από τον Αμερικανό ομόλογό του λέει ότι έλαβε ο Τούρκος Πρόεδρος

tv news

Η ζωή του Σωκράτη απειλείται κι αναγκάζεται να πει ψέματα στην Ελένη...

Aυτό την προσκαλεί στην παγίδα του Ορφέα... «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 24/04/2019 - 22:10ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ