Ψυχαγωγία

Απίστευτος ο Λούης! Φωτογραφίζει την Αστέρω να κοιμάται μέσα στο...θέατρο(ΦΩΤΟ)

Ο Λούης δεν την αφήνει σε ησυχία και αυτό είναι πρόδηλο...

Ο δημοφιλής stand-up comedian και παρουσιαστής του "Λούης Night Show" που προβάλλεται κάθε Παρασκευή στις 21.15 και Παραμονή Πρωτοχρονιάς επιφυλάσσει ένα special επεισόδιο με τα βραβεία της χρονιάς, τρόλαρε τη γυναίκα του ενώ κοιμόταν. 

Η Αστέρω αποκοιμήθηκε στις θέσεις του θεάτρου και ο ίδιος δεν δίστασε να την βγάλει φωτογραφία και να την αναρτήσει στα social media γράφοντας και την αιτία

Άμα σπίτι πελλανισκουν σε κοιμάσαι στο θέατρο σωστά ...

Δείτε την σχετική φωτογραφία που σίγουρα θα φέρει την "κατσάδα" της Αστέρως Κυπριανού

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης χρησιμοποίησε το FaceApp και μας θυμίζει τον... Άγιο Βασίλη" (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σε 40 χρόνια πάει... Λαπωνία
18/07/2019 - 13:21

Η ξεσηκωτική εμφάνιση του Ηλία Βρεττού στο season φινάλε του "Λούης Night Show"

Δείτε το εντυπωσιακό χορευτικό που επιμελήθηκε Χάρη Σάββα
16/07/2019 - 17:01

Το ξεκαρδιστικό τρολ του Λούη στον Χάματσο και η... "σπόντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι σατιρικές εκπομπές στην Κύπρο, τα πουκάμισα του και η έμμεση αναφορά στην εκπομπή
15/07/2019 - 17:15

Λούης και Τεύκρος κυκλοφόρησαν το... hit του καλοκαιριού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο φίλοι και συνεργάτες κυκλοφόρησαν το πρώτο τους τραγούδι
15/07/2019 - 11:56

Ο Λούης στο φινάλε της εκπομπής μαζί με τον γιο του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γιάννος έκλεψε την παράσταση στην τελευταία εκπομπή του "Λούης Night Show"
15/07/2019 - 10:45

Η μεγάλη έκπληξη στο αποψινό φινάλε του "Λούης Night Show"!

Τι ετοίμασε ο Λούης και ο Τεύκρος για την τελευταία εκπομπή της σεζόν
14/07/2019 - 12:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ουρές χιλιομέτρων στον αυτοκινητόδρομο Αγίας Νάπας – Λάρνακας

Οι οδηγοί καλούνται να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS